Teknik Direktör | Ümit Özat

Başlatan muzaffer4, 16 Ağustos 2015, 12:23:13

« önceki - sonraki »

maço

Ekighoyu hadi 11 başlattın bari ilk değişikliğin olsaydı

Ama hatalarını kabul etmesi ve derslerini iyi çıkarması takdire şayan

sadece55

Ekighonun büyük ihtimal son şansıydı.

5trawberry

Ofoeduyu şov amaçlı çıkardıysan maglubiyetin sebebi sensin hoca.

Jnr.Serkan

Bu zamana kadar ilk defa elestiriyi hak etti.Ofoedu gibi bir silahin varsa onu sirf mudahale etmek icin cikartamazsin hele yerine musa gircekse.Musayi almak istiyorsan cakiri cikart.Sol acikta Musa aydin olur mu hoca gozunu seveyim yapma

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

desperate1

Maç sonu açıklaması gereksiz olmuş.Futbolcuları hedef göstermesi doğru değil.Takımda huzursuzluk yaratacak yok yere.Sadece bir mağlubiyet yüzünden futbolcuları hatta sezonu kaybedebilir.Bence konuşurken biraz 'ayağını denk almalı'.

bayfa55

Hoca hakli aciklamalarinda ofeodu ve ekigho ruh gibi

eprianu

Ekigho ısrarla oynamak istemiyorum diyor yine de sahaya sürüyorsun.
Ekigho da kendini bir halt zannedecek sonra.

Raqua55

Hoca açıklamalarında kendince haklı sebebleri var.Ama şuanki kadro kısıtlığında Bu tür açıklamalar doğru değil.Futbolcularla papaz olmak şu durumda mantıksız.

55.hakan

Futbolculara maç içinde bir fırsat tanı arkadaş.45 dakika tutuk olabilir bir oyuncu yeri gelir son 20 dakika coşar takımı kurtarır.Bu potansiyeli olan Ofeodu ve Murat Gürbüzerol gibi oyuncuları oynat.Oyuncuya küsmek nedir.Şurada daha 7.hafta sukoyvermeye başlama Allah aşkına.

korayxyz

Daha önce de söyledim. Ümit hocanın bu asarım keserim tavrı sonuçlar kötü gitmeye başladığında takıma ciddi zararlar verir. Dünyanın hiçbir yerinde 27 dk. oyuncu çıkarılmaz. Bu o oyuncuya hakarettir ki murat o kadar da kötü oynamıyordu. Kamera karşısında oyuncuyu tehdit ederek bi yere varılmaz. Yönetimin Ümit hocayı uyarması lazım. Daha ilk mağlubiyette böyle tavırlar hiç hoş değil

SametYılmaz55

Her şeyin fazlası zarar.bu kadar sinirli,agresif olmaya gerek yok.Gol yersin,atarsin,kazanırsın,kaybedersin bunlar futbolun içinde olan seyler.Ama her kaybedilen maçtan sonra,her yenilen golden sonra asarim keserim moduna girmeye devam ederse kaybeden kendi olur.Biraz daha sakin olmayi denemesi lazım

s_uzunkaya

hocaaa, keskin sirke küpüne zararrr.... sakin biraz sakinnn. ant. futbolcuyu kaybeden değil kazanan tarafta olmalı. daha önce de söylemiştim burada. hocanın en büyük zaafiyeti despotluğu, siniri die. elimizde triplerle kavgayla-döğüşle kaybedecek kadar futbolcu yok artı sürede yok. bu sene o sene olmalı yoksa paraşütsüz düşer seneye takım. sakın yönetimi arkamada aldım die düşünerek eski çılgınlıklarını yapma. bağarma şu adamlara yaa. bağaracaksan ekighoya bağar bak. musaya bile bağarmaaaaaaaaaaaa  >:(

orucreis

hocanın elazığdaki durumu da bu şekildeydi futbolcularla papaz olması ki durum  böyle devam ederse devre arasına kalmaz hoca değiştiririz

bayfa55

Ümit Hoca futbolculuğunda çok disiplinliydi. Almanya ya Daum onu götürdü Hem takımın kaptanı oldu hemde takımı şampiyon yaptılar. Hocanın disiplinsizliğe tahammülü yok. Hoca yapması gerekeni yapıyor. FUtbolcuya dayalı düzenle Samsunspor hiç bir yere varamaz. Gİgi Multescu da aynen böyle biriydi. O yüzden bir çok genç oyuncuyu takıma  çıkarıp papazları yemişti. Şu Altınordunun durumuna bakın isimsiz oyuncularla çok disiplinli bir şekilde yürüyorlar. Sürekli yeni oyuncu çıkarıyorlar.

eprianu

Ümit Özat'ı savunmuyorum ama Hasan'ın son dakikadaki o gereksiz hareketinden sonra ben sinir küpüne döndüm ki hoca ne yapsın.