İlyas Kubilay Yavuz

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:08:58

« önceki - sonraki »

orucreis

Sezon sonu sözleşmesi bitiyor galiba sanmıyorum kalacağını biraz pürüz var gibi

Hoca ısrarla 70 de sokuyo.

Bu adam en kötü ilk yarı oynar maçı alır sonra rahat takıl niye 70 e kadar hem kendine hem bize eziyet çektiriyosun hocaaaa

seskat

Sözleşmesi neden uzatılmıyor? başka bir külübe imza atmasını mı bekliyorlar?

Daha kaç maçta bizi ipten alması gerekiyor?

Elyesa

helal olsun kubilay kardesim tesekkurler boyle devam kusmek yok kardesim benim

55__Gurbet__55

Futbolcuğu yanı sıra karekteri bi o kadar iyi. Küsmüyor aksine her hafta maç kazandırıyor. Helal olsun...

5trawberry

Alıntı yapılan: 5trawberry - 21 Aralık 2020, 18:28:18Gökhan'ın ilk onbir oynadığı takımda 81'de oyuna girmesinin hiçbir mantıklı açıklaması olamaz.
Devre arası sürprizlere açık, kendi isteği ile ayrılmak isteyebilir.
Kusura bakmayın ama yerde yatmaktan top oynayamayan Gökhan Alsan'ın yedeği konumuna düşsem ben de ayrılmak isterim.

Başkan Twitter'da Kubilay'ın sözleşmeye yanaşmadığını ima etti.
Haklı mı, aylar önce yazmıştım bence de haklı.

fanatik samsunsporlu

İlyas ile Ertuğrul hoca arasında sıkıntı olduğu aşikar.11 de oynatmıyor İlyas'ı.Haliyle piyasada tutunmak için 11 de oynamak istiyor.Rahman Buğra bile süper ligde oynuyorsa İlyas ta hakediyor bazı şeyleri.İnşallah Ertuğrul'un inadı kırılır yada başkan ikna eder de sözleşme imzalar.

ask55

Baskan her zamankı gıbı bos konusmus.
Şampıyonluga gıdılen bır donemde Kubılay gıbı duygusal bır adama boyle yuklenıp baskı altına almaya ne gerek var ?
Neden taraftarın onune atıyorsun kı ?
Belkı maddı olarak tatmın olmadı ?
Sen teklıfını yaparsın kabul ederse devam edersın etmezse tesekkur eder gonderırsın.
Ne oldu "Ilyas Kubılay Meleği" ? Şeytana mı dönüştü ? 

Raqua55

Birseyleri yoluna sokmusken bosbogazliga gerek yok. Az sus be baskan adamda topunu oynasin.Sozlesme durumuna sezon sonu bakarsin.Kalirsa kalir giderse gider.(Kalirsa iyi olur)

5trawberry

Maçtan sonra verdiği, röportaj efendilik ve mutevazilik göstergesi.
Sözleşme iyileştirmesi hakediyor.
Her iki tarafı da mutlu etmek gerekir.
Kubilay Türk liglerinde ender görülen yetenekte yerli bir oyuncu.

Elyesa

Ilyas kubilay diye yazilir ADAM diye okunur ...

Tiryakiler55

Adam sihirbaz. Mac tikandi derken bir sut cekiyor hoooop gol. Bu konuda cok yetenekli. Fizigi zayif gösteriyor, biraz fiziksel acidan güc depolarsa, kendini gelistirirse cok yetenekli, isimize cok yarayacagini düsünüyorum. Insallah cözülür aradaki pürüzler. Daha fazla oyun süresini fazlasiyla hakediyor.

Elyesa

tebrikler ilyasim oynamadigin halde nadirden faydaliydin tesekkkurler :-)        gokhan karadenizin yerine beklemisdim oyuna alir diye ama hoca busefer almadi sana nezman gorev verilse elinden geleni yapiyor zatende iyi oynuyorsun calismalara devam kusmek yok ilyasim esese hazir ol cok sure alacaksin bence

5trawberry

Eses maçının bombacısı

Sadece Samsunspor

Kecioren macini kubi cozer demistim ama onuda baya kitlediler.

maço

Topu çok geride almak zorunda kaldı. Yay civarı topla buluşamadı.