Samsunspor Taraftarından Y.Ziya Yılmaz'a çağrı/mektup/siyah çelenk

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Kasım 2008, 18:17:14

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Mhp oyları bölerse. Chp kazanabilir. Ama tabii biraz hayallere daldım heralde. Ama Atakumda Fevzi Er'in kazanacağını söyleyebilirim.

serdaryavuz

yzy tv 8 de herkes mesaj çeksin arkadaşlar hadi boğalım mesaja ben çektim

mehmet yılmaz

İki tane mesaj attım ama program bitimine yakınmış, bitti şimdi. 

Trabzondan biri mesaj atmış, Sn. Başkan sizi hayranlıkla ilzliyorum, darısı başımıza demiş. Amin, inşallah başınıza gelir böyle birisi de seviniriz!!

CriminaL

Alıntı yapılan: samsuni - 12 Mart 2009, 10:32:20
Trabzondan biri mesaj atmış, Sn. Başkan sizi hayranlıkla ilzliyorum, darısı başımıza demiş. Amin, inşallah başınıza gelir böyle birisi de seviniriz!!

aminnnnnnnnnnnnnnnn

Mert

yzy bu akşam tv8 de erkan tanın konuğu olacakmış.Program saat 9 da başlayacak.Samsunun geleceği hakkında konuşacakmış.Artık hangi gelecekten bahsedecek bilmiyorum.Samsunsporumuz adına hiçbirşey konuşmayacağı kesin.

Kais

Mert

Babama mesaj gelmiş bugün diye.Ama siz yinede tv8 in programına bakın arkadaşlar yanlış bilgi aktarmayayım size.

Ertuğrul Sağlam

amiiiiin Allah size bir değil birkaçtane nasip etsin hatta bonservisini bedava verelim alın sizin başkanınız olsun

red_white

arkadaşlar sat bilgisini net olarak berin nereye atcağımızıda yazın işteyiz sonuçta burdan gönderelim

mehmet yılmaz

pitbul055

;D ;D

Akyol

R.Tayyip 15. de Samsun'a gelecekmiş galiba haberi olan var mı? Demek ki yzy tutuştu beter olsun  >:(

pitbul055

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 12 Mart 2009, 13:18:42
R.Tayyip 15. de Samsun'a gelecekmiş galiba haberi olan var mı? Demek ki yzy tutuştu beter olsun  >:(
samsun havaalanına inecek ordanda orduya geçecek

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: pitbul055 - 12 Mart 2009, 13:54:49
samsun havaalanına inecek ordanda orduya geçecek

dün indi ve orduya gecti geri döndü aksam

serdaryavuz

bende mesaj çektim 3 tane ama sormadı yzy ye bide spiker yalakalık yapıyodu hiç aleyhinize bir şey gelmiyo diye ulan sanki aleyhine olanları okuyosunda zaten program 15 dakika sürdü uyuz oldum.