Samsunspor Taraftarından Y.Ziya Yılmaz'a çağrı/mektup/siyah çelenk

Başlatan mehmet yılmaz, 29 Kasım 2008, 18:17:14

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: coleccionista1965 - 27 Mart 2009, 11:42:51
arkadaşlar bu hangi aket bilmiyorum ama maalesef anketlerin yanılma payı çok düşük özellikle A&G'nin yanılma payı maksimum yüzde 1-1,5.
Bu arada Bafra seçimlerinde Hasan Aslan ile Zihni Şahin'in arasında o kadar büyük bir fark olmayacak ikisi çekişecekler ve Yaşar Buharhalıoğlu kimsenin beklemediği oyu alacak ama o oy belediye başkanı olmasını sağlamayacak.
Şundan eminim yukarıdaki anket A&G'ye ait değil o yüzdende umutluyum.

anketin alt kısmında kaynak vermiştim.

beşnumara

bu gece rüyamda yusuf ziya samsunspora 3 trilyon nakit para veriyordu. ::)hayırdır inşaallah

**KaR6**

niyeyse benim içimde hiçbir heyecan uyandırmıyor bu anketler.. yzy nin oy potansiyelini internete girip oy verecek kesimin olusturdugunu dusunmuyorum.. genelde ekonomik olarak zayıf kişileri hedef alıyorlar.. buna en buyuk örnek kömürle odunla oy toplamalarıdır.. beyaz esyalarda cabası :) dolayısıyla sandıga gittiğimizde husran bizi bekliyor..

inşallah yanılırımda seve seve yerim yazdıklarımı..

sadece55

Danışmanıyla konuştuğumda bana %70 civarı oy beklediklerini seçimle ilgili bir sıkıntı olmadığını kesinlikle kazanacaklarını belirtti.Kendisi yakın bir arkadaşımdır.Pek yalan söylüceğini sanmıyorum ancak %50 filan alacaktır.Ama biz bir 5 sene daha yzy ile devam edersek yalan olacağız onu da biliyorum.Seçimlerde dikkat ettiğim herkes şehir takımıyla propoganda yapıyor (bütün şehirlerde bu böyle) Ama yzy hep kaçtı.Büyük samsunspor taraftarını yoka saydı ve hep aşağıladı.Bunları yazarken siyaseti değil samsunsporumuzu önde tutarak yazdım İnşallah bu büyük taraftar seçimi kazanamasa bile en azından korku verecek ve artık dışlanamıcaktır.

sadece55

Bu arada ilginçtir herkes rüya görmüş benimki daha ilginç ...Rüyamda loto çıkıyor 50 trilyon :)) sonra yönetime talip oluyoruz.Mehmet abiyi baskan filan yapıoruz.Bir ton proje filan oluyor sonrada alarm çalıyor ve uyanıyorum ama güzeldi:)))

ugrass

KocumVolkan

ahaha beyler iyi haberler var gibi sonuclar birazdan açıklanır ama star tv de dedilerki samsunda şok süpriz var hadi inşallah

Nuri Asan

Alıntı yapılan: coleccionista1965 - 27 Mart 2009, 11:42:51

Bu arada Bafra seçimlerinde Hasan Aslan ile Zihni Şahin'in arasında o kadar büyük bir fark olmayacak ikisi çekişecekler ve Yaşar Buharhalıoğlu kimsenin beklemediği oyu alacak ama o oy belediye başkanı olmasını sağlamayacak.

Aynen  tahmin ettiğim gibi oldu.Hasan Aslan'ın kaybetmesinin tek sebebi ise Yazıcıoğlunun vefatı nedeni ile hiç bir parti konvoy yapmadığı halde partisinin Cumartesi günü konvoy yapması neden oldu,halkın tepki oyu etkili oldu.%3 gibi bir oranla kaybetti,Buharhalıoğlu 10 bine yaklaşık bir oy aldı ve bunu kimse tahmin edemiyordu.

Adil Gür duy bu sesi :P

HaKanReiS

İLKADIM BİZİMDİR BİZİM OLUCAK SAMSUNSPORUMUZA SAHİP CIKCAK İNSANLAR GELDİ İLKADIMDA NECATTİN DEMİRTAŞ ABİMİZ DİĞER TARAFDA METİN ABİ İNŞALLAH HAYIRLISI OLSUN SÜLAYMAN KALDIRIM VE ADEM BEKTAŞ YOLSUZLUK DOSYASIYLA UĞRASSIN

mehmet yılmaz

Seçim süreci sona erdi
Büyükşehir Belediye Başkanı, katıldığı kongrede destek sözü verdi
Bize düşen şimdilik beklemek, o nedenle bu başlığı Samsun İli bölümüne taşıyor ve sabitlemekten çıkarıyoruz; inşallah yeniden canlandırmak zorunda kalmayız!

since1965

Yzy diyor ki konuşmasında ben hayatımda karakola düşmemiş bir insan olarak 2 ayda bir mahkemelerde el peçne bekliyoruz diyor.Neden Samsunspor için.EEE yzy 2001 ylında şampiyonluk maçında vıp den toplattıgın Gelecekde Samsunspor yönetimine talip olacak hayatında karakol görmemiş insanları gece yataklarından alıp terör ile mücadele şubelerinde yatıran sendin ne ekersen onu biçersin.Ben ne yaptım ettim deme sende başkasının hayatında göremedikleri yerleri gösterdim sonunda o kaderi paaylaşanda sen oldun.O kadar da mahsum degilsin.