FORMA AL TAKIMINA SAHİP ÇIK

Başlatan samsunluerhan, 03 Eylül 2014, 01:05:43

« önceki - sonraki »

samsunluerhan

Takımımızın formasını alarak kulubumuze destek oluyoruz arkadaslar.

ult55ras

samsunluerhan

kulubumuzun başka gelırı yok 

Aslankaya

sen önce şu profil fotografının altında ki yazıyı değiştir.lazlar artvin ve rizenin bazı ilçelerinde yaşarlar.trabzonun lazlıkla alakası yoktur.lazlar eğlenceli,yaratıcı, akıllı, belli kültürleri,gelenekleri olan insanlardır,bu sitede yazan laz samsunsporlu arkadaşlarımız da olabilir.saygın olsun biraz.

jean

Fiyati 60 tl ilk macta giydigimizi aldim

Ned Stark

Bu konuda dibine kadar size katılıyorum. ..
Bir kombine de 75 tl
Kulübe destek için ...
Kulübe üye olmak da 220 tl ..
imkanı olan bir  tarafından destek olsun. ...

samsunluerhan

Alıntı yapılan: Aslankaya - 03 Eylül 2014, 02:31:22
sen önce şu profil fotografının altında ki yazıyı değiştir.lazlar artvin ve rizenin bazı ilçelerinde yaşarlar.trabzonun lazlıkla alakası yoktur.lazlar eğlenceli,yaratıcı, akıllı, belli kültürleri,gelenekleri olan insanlardır,bu sitede yazan laz samsunsporlu arkadaşlarımız da olabilir.saygın olsun biraz.
trabzondaki lazlardan bahsediyorum su hanı bize her yer trabzon diyenlerden benım ne rize ile nede artvin le sıkıntım yoktur ...

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsunluerhan - 03 Eylül 2014, 12:25:56
  trabzondaki lazlardan bahsediyorum su hanı bize her yer trabzon diyenlerden benım ne rize ile nede artvin le sıkıntım yoktur ...

Trabzon'da Laz yok kardeşim...

nomak55

beyler boşverin siz onları tribozan rumdur beyler laz kardeşlerimiz cumhuriyet savaşında bizimle omuz omuza savaştık ayrıca konu olan forma işine dönlim parçalı formadan almak lazım

muzaffer4

Bu sitedeki insanların cogu formalar satisa ciktigi gun aldilar bu baslik bu siteye gereksiz sanki bir ic saha maci icin haydi maca gidiyoruz demek gibi bir sey bu tip seyler facebookta gerekli

eprianu

Kurban bayramına Samsun'a geçip Store'ye baskın yapıyoruz İnşallah  :D

samsunluerhan

Buradan organize  olup toplu halde forma kampanyası başlatabiliriz arkadaşlar

nomak55

Forma alacak bi store kaldımı ortada acaba