Var mısın İddaaya !!!

Başlatan germencisse, 08 Eylül 2009, 15:30:30

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Real Madrid-Vallencano h1
Ordu Samsun Karşılıklı gol Var
Sivas-Bursa üst
Barcelona-Atletico Madrid h1

5e 25 veriyor

muzaffer4

Lusage

Lille'in galibiyetine 2.3 handikapına 6.0 veriyorlar. Her ikisinede oynadım. Yarın paraları sayarız artık.  ;D ;D ;D

mimar55

Bayern Münih ligde tam gaz devame dıyor oynadıgı 7 maçta 6 galıbıyet 1 maglubıyetlı kendıne 1.sırada yer buluyor ev sahıbı takım Hoffenheım ıse 7 maçta 4 galıbıyet 3 maglubıyetle 5.sırada yer buluyor..Tüm avrupad...a'da Bayern Munıh'e yuklenme var artık bana göre mac value gibi birşey Bayern Münih Kazanmasını bılir.!!

Banko; Ms2 Oran; 1,47

Gubbio v Hellas Verona

Ev sahibi ekıbın kötü gidişatı devam edıyor..6 maçta 2 beraberlık 4 maglubiyetle ligde 22,sırada kendıne yer buluyor..Deplasman takımı Hellas Verona ise oynadıgı oynadıgı 6 maçta 3 galıbıyet 1 beraberlık 2 maglubıyet'le 9.sırada kendıne yer buluyor..Biraz riskli tahmın olsada bu macta deplasman takımına guvenmek gerek banko mıslı kupona 02 Çifte Şansı önerıyorum..

Banko;02 Çifteşans Oran;1,21

Süpriz; Ms2 Oran;2,20
x/2 Oran;5,00

Göteborg v Mjallby

Göteborg'un ligde hiç bir amacı bulunmuyor.Deplasman takımı Mjballby ise geçen hafta Elfsborgu yenerek altın degerınde 3 puanı alarak düşme hattından uzaklastı amacsız ıkı takımın macında ev sahıbı takımın daha güvenilir oldugunu düşünüyorum..

Banko; Ms1 Oran; 1,67

Stuttgart(Am) v Rot-Weiss Oberhausen

Herhalde günün bankolarından olsa gerek.. Ev sahıbı ekıp için Rot-Weiss Oberhausen gıbı güçsüz takımı yenmek zor olmasa gerek.Zaten avrupada oranlarıda acayıp düşmüş durumda..Ev sahıbı Sturtgart(Am) ligde 5.sırada deplasman takımı Rot-Weiss ise 2 galıbıyet 2 beraberlık 7 maglubıyetle 18.sırada yer buluyor..Benım tahmınım ev sahıbınden yana..

Banko; Ms1 Oran; 1,74

Arminia Bielefeld v Heidenheim 1846

Ev sahibi takım Almanya3.lig'de de çok kötü gıdıyor oynadıgı 10 maçta 5 beraberlık 5 maglubıyetı var daha galıbıyetı yok.! Deplasman takımı ise 10 Maçta 4 galıbıyet 4 beraberlık 2 maglubıyetle lıgde 8. sırada bulunuyor. Ben bu macta öncelıkle banko olarak mıslı kuponlara deplasman takımı yenılmez secenegını sunuyorum.Birz risk arıyanlar içinde deplasman takımının galıbıyetını sunuyorum..

Banko; 02 Çifte Şans Oran ;1,34

Süpriz; Ms2 Oran; 2,50

Rostov v Krylya Sovetov

Birbirine iki denk takım.Rostov'un tek ustunlugu macı evınde oynaması olsa gerek.Bu tür maçlarda ne zaman ne olacagı hiç belli olmaz.Benım bu mac için tahmınım deplasman takımı'nın yenılmeyecegını dusunuyorum..

Banko; 02 Çifte Şans Oran; 1,64

Süpriz; Ms0 Oran; 3,10

Cottbus v St. Pauli

Avrupada ve Türkiyede St.Pauli'ye güven yuksek ama her nedense ben güvenemıyorum.. Çünki karşıdakı takım Cotbuss sağı solu bellı olmuyan bir takım ben bu macta Terek macındakı gıbı taraf bahsı yerıne gol bahsıne gırmenın daha saglam olacagını dusunuyorum.. İki takımında karsılıklı atacagı goller le mac +2,5 üstüne tasınacaktır..

Banko; Over +2,5 Oran;1,56

Terek v Spartak Nalchik

Son zamanlarda kendi aralarında bol gollü maçlar geçiren iki takım karşı karşıya gelıyor..Spartak Nalchik'in kötü gidişatı devam edıyor 25 maçta 3 Galibiyet 8 Beraberlık 14 Maglubıyetle 16.sırada yer alıyor.Ev sahibi Terek ise 25 maçta 6 galıbıyet 6 beraberlık 13 maglubıyetle 11.sırada yer alıyor.Bana göre taraf bahsi son derece riskli gol bahsine yonelmekte fayda var en az 2 gol olucagını dusunuyorum.

Banko; Over +2 Oran;1,51

Tufan

bi süredir sıkıntı var kupon bilemiyorum hep tek maça takılıyorum bugünde İnter-Napoli iy0 vardı kuponda 42de 10 kişi kalıp 43te gol yedi inter yattı kupon gitti 3e70lik kupon  :kafa:

Lusage

120 Türkiye    v  Almanya 2 @2.00
740 Cedevita Zagreb -2,5 v      Buducnost 1/1 @2.25
746 Hyeres Toulon +2,5  v  Pau Orthez 2/2 @2.25

Lusage

Alıntı yapılan: Lusage - 07 Ekim 2011, 18:47:58
120 Türkiye    v  Almanya 2 @2.00
740 Cedevita Zagreb -2,5 v      Buducnost 1/1 @2.25
746 Hyeres Toulon +2,5  v  Pau Orthez 2/2 @2.25

:holey:  :--*

cgr

Ulan Corınthıans!!!
Dun gece 00:00 da oynanan 3 Brezılya Lıgı maclarına kupon yaptım.
Corınthınas - At. Go. 4-6
Ceara - Flum. VAR
Avaı. 1

La ılk yarı 3-0 bıten macta bı gol daha olmazmı arkadasss!!!!

fındık

Alıntı yapılan: cgr - 10 Ekim 2011, 10:59:00
Ulan Corınthıans!!!
Dun gece 00:00 da oynanan 3 Brezılya Lıgı maclarına kupon yaptım.
Corınthınas - At. Go. 4-6
Ceara - Flum. VAR
La ılk yarı 3-0 bıten macta bı gol daha olmazmı arkadasss!!!!
Avaı.

Abi senin kaderin bu napalım arenaya giderkende öyleydi zaten şimdide öyle :D hatırlarsın o kuponu çok iyi

feveran

çağrı bana uy benım kuponun hıcbırı tutmuyo hep tersi cıkıyo daha tutturamadm ;) ;)

CurvaSs

almanya handikap
çek cumhuriyeti 2
moldova 1
norveç handikap

gelir mi sizce?

brigand

Alıntı yapılan: CurvaSs - 11 Ekim 2011, 18:51:17
almanya handikap
çek cumhuriyeti 2
moldova 1
norveç handikap

gelir mi sizce?

San Marino'da belediyeden Rıza son anda kadrodan çkarılmış : ) şansı yüksek kupon : )

babasamsunlu

TÜRKİYE  ALT
YUNANİSTAN ALT
MACARİSTAN 1

ORAN 4,88..
ŞİMDİLİK İYİGİDİYOR ;)

CurvaSs

11 Ekim 2011, 21:21:19 #538 Son düzenlenme: 11 Ekim 2011, 22:39:27 CurvaSs
san marino 49 gol yemiş grupta, hiç de golleri yok. dakika 22 0-0 gidiyor maç, 3 gol olmaz galiba :)

edit: şu an moldova iki gol daha atarsa kupon tutuyor:)

edit2: moldova 3-0 yaptı.

edit3: norveç'in handikapına kaldım, dakika 60 2-1 norveç önde.

edit4: norveç 3-1 yaptı, kupon geliyor.

alperen

tek maça gitti 116tl ah portekiz ah  :(