Hadi İtiraf Et,Korkma,Çekinme,Biz Bizeyiz

Başlatan King Of The North, 14 Ocak 2009, 14:34:55

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Özcan İNAN

Bir kaç yıl evvel Gs'ye karşı bir sempatim vardı...
Ama Bir gün sanayi tarafında işteyken baktım maç var gideyim bir bakalım sonuçta oturduğumuz yediğimiz içtiğimiz şehrin maçı o maçta olaylı ordu maçıydı ve o gün anladım sevgi dediğin uzaktan uzağa değil sevdiğinin yanında yaşanır o gün bugün sadece Samsunspor var benim için ve daha sonrasında bu siteye üye olduktan sonra Samsunspora olan sevgim hat safhaya ulaştığına inanıyorum...

lato

gsnin başarılı olduğu yıllarda büyüdük. haliyle gsye sempatim vardı liseye kadar. Sonra futboldan soğudum üniversitede arkadaşlar sorunca fanatik değilim ama sempatim var diyordum. Babam Samsunsporlu ama onun da fanatikliği yoktur çocukluğumdan kırmızı beyaz tesbih felan hatırlıyorum o kadar. Sonra Samsunspor süper lig yolunda ilerlemeye başladı. İzmir'de bir abim vardı iddaa muhabbetine maçalrı takip ederdi. Sizin Samsun iyi gidiyor süper lige çıkacak dedikçe içim bir hoş olmaya başladı. Gurbette olunca Samsun'un adını duymak 55 plaka görmek acayip mutlu ediyor insanı. Eskiden Samsun maçlarına giderdim Şirinlerle Söğütbahçeyle ama o kadar. Sonra internetten Samsunspor'u takip etmeye başladım bu siteyle tanıştım. Memleket sevdası büyüdükçe büyüdü. Çok şükür şu an gönlümde yatan tek takım şehrimin takımı. Hatta öyle bir hal aldı ki tüm ailesi fbli olan kız arkadaşımı Samsunsporlu yaptım takımla ilgili gelişmeleri o aktarıyor bana. Bu sene babamı annemi ablamı tribünle alakası olmayan ailemi maça götürdüm hepsi de çok keyif aldı.
Hatta ünivrsitede Konya Ereğlili ve İstanbullu arkadaşımı (ikisi de İstanbul takımı destekliyor) düştüğümüz son Sivas maçına getirip sesleri kısılıncaya kadar bağırttım. Hem takım düştü hem de vize öncesi olduğu için biz derslerden çakmıştık. Şimdi o arkadaşlar benim yüzümden aynı ortama girince Samsunspor'u dillerinden düşürmüyorlar hatta birisi bu sene benimle Ankaragücü deplasmanına geldi. Hepsine mezuniyet hediyesi Samsunspor masa kalemliği aldım şimdi de benden forma bekliyorlar inşallah düğünlerine o da ;D
Bu arada gözüne Samsunspor'la açanları çok imreniyorum. Çevrelerinde bu sevdayla büyüyüp onları aşık edenler olduğu için çok şanslılar. Hala bu sevdanın farkına varmayanlara da gurbete gitmeyi tavsiye ediyorum. İnsan çok daha iyi anlıyor bazı değerleri..

##kdc##

FaTiH_HaN

Muhammet Şişik

trabzonda okuyorum bu sene trabzon-sivas maçına gititm sivas yener diye ama 6-0 :( 6-1 olmadığına sevinenlerden dim.

Burak

yaklaşık 15 senedir izlemediğim sünnet düğünü kasedimi buldum babam VHS videoyu tamir ettirmiş.O ne a.q.mun fotoğrafçısının arabasındaki kurdela bordo mavi ya la nasıl sövdüm nasıl sövdüm o kadar diyorum

nomak55

Lisedeydim sınıftan bir kaç gs fb ve bjklileri ayartıp müdür muavininin yanına gidiyorduk müdür muavinide fb'li fbli arkadaşı öne sürdüm dedim hadi al bi izin. Bu bi girdi lafa hocam basket maçı bilmem ne fb şudur budur. Neyse izni kopardık tabi ben elemanları ayartıp Samsunspor maçına hücüm :D