Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

mimar55

Kalacağını sanmıyorum ya kalacaksa hoca arayışında bulunmazdı emin başkan futbol etiğini cok iyi bilen bir başkanımız var yapmaz öyle şeyler

seyf55

besim hocayla devam edecek olsaydık Emin Başkan Ertuğrul la görüşüyoruz,kongre de hoca ismini açıklayacağız diye ifadeler kullanmazdı

King1965

Teknik direktörlük görevine Hüseyin Kalpar'ı getiren Samsunspor, bugün Besim Durmuş ile bir araya gelerek sözleşmesini fesih edecek
1 YILIK SÖZLEŞMESİ VAR
Samsunspor teknik direktörlük görevine Hüseyin Kalpar'ı getirirken, Besim Durmuş'un ile sözleşmesi hala devam ediyor. Durmuş'un 1 yıllık daha Samsunspor ile sözleşmesi bulunuyor. Bugüne kadar Besim Durmuş ile görüşme yapmayan Kırmızı-Beyazlı yönetimin bugün kendisiyle bir araya gelip sözleşmesini karşılıklı fesih edeceği öğrenildi.
3 AYDIR PARA ALMADI
Aylık 15 bin TL maaş ile Samsunspor'da görev yapan ve sözleşmesine hiçbir tazminat maddesi koydurmayan Besim Durmuş'un ise 3 aydır kulüpten para alamadığı öğrenildi. Yönetimin Durmuş'un alacaklarını vererek sözleşmesini fesih edeceği ifade edildi. Takımın başında Besim Durmuş'u görmek isteyen taraftarların ise bugün Durmuş'a destek için organizasyon yapacağı iddia edildi.

arena

seyf55

Alıntı yapılan: King1965 - 19 Haziran 2013, 16:03:32

Teknik direktörlük görevine Hüseyin Kalpar'ı getiren Samsunspor, bugün Besim Durmuş ile bir araya gelerek sözleşmesini fesih edecek
1 YILIK SÖZLEŞMESİ VAR
Samsunspor teknik direktörlük görevine Hüseyin Kalpar'ı getirirken, Besim Durmuş'un ile sözleşmesi hala devam ediyor. Durmuş'un 1 yıllık daha Samsunspor ile sözleşmesi bulunuyor. Bugüne kadar Besim Durmuş ile görüşme yapmayan Kırmızı-Beyazlı yönetimin bugün kendisiyle bir araya gelip sözleşmesini karşılıklı fesih edeceği öğrenildi.
3 AYDIR PARA ALMADI
Aylık 15 bin TL maaş ile Samsunspor'da görev yapan ve sözleşmesine hiçbir tazminat maddesi koydurmayan Besim Durmuş'un ise 3 aydır kulüpten para alamadığı öğrenildi. Yönetimin Durmuş'un alacaklarını vererek sözleşmesini fesih edeceği ifade edildi. Takımın başında Besim Durmuş'u görmek isteyen taraftarların ise bugün Durmuş'a destek için organizasyon yapacağı iddia edildi.

arena

haberin yalanı olur da bu kadarı olmaz yahu besim için destek organizasyonu diyor ne yiyip ne içiyorsunuz sizde bu haberleri türetiyorsunuz hiç anlamaıyorum

orucreis

bu arena hangi kafayla haber yazıyo çok merak ettim.atölyedeki mürekkebi bali niyetinemi çekiyorlar anlamadım  :) :)

Stoper

20 Haziran 2013, 16:43:20 #515 Son düzenlenme: 20 Haziran 2013, 17:13:49 Stoper
AlıntıTakımın başında Besim Durmuş'u görmek isteyen taraftarların ise bugün Durmuş'a destek için organizasyon yapacağı iddia edildi.

Yerel basında asparagas haberler yapan kazetecilerin twitter adreslerini falan bilen varsa paylaşsın az makara yapalım şunlarla  : )

maviay55

AlıntıÖNCE ÖDEME SONRA FESİH

Teknik Direktör Besim Durmuş ile Başkan Emin Kar arasında sözleşme fesihi ile ilgili görüşme dün gerçekleşti. Kulüpten alacakları olan Durmuş'a 2 gün içinde ödeme yapılarak son noktanın konulacağı öğrenildi.

NURİ ASAN'DA TOPLANTI

Samsunspor'da yolları ayırma kararı alınan Teknik Direktör Besim Durmuş'un yine fesih edilemedi. Yeni Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın da bu nedenle resmi sözleşmeyi imzalayamadığı biliniyor. Durmuş, Samsunspor Başkanı Emin Kar ile dün sabah Nuri Asan Tesisleri'nde biraraya gelerek masaya oturdu. Kar ve Durmuş arasındaki toplantı 2 saate yakın sürdü.

80 BİN LİRA ALACAĞI VAR

Kırmızı-Beyazlı kulüpten 3 aylık maaşı dahil 80 bin lira civarında alacağı olduğu bilenen Durmuş'a, 2 gün içinde ödeme yapılacağı söylendi. Başkan Emin Kar'ın, Teknik Direktör Durmuş'a, alacaklarını ödeyip sözleşmeyi fesih edeceklerini söylediği belirtildi. Durmuş ile son noktanın ise 2 gün içinde konulacağı öne sürüldü.

Kaynak:hedefhalk.com

King1965

Sözleşmesi Fesh Edildi
2012-2013 sezonun ilk yarısında Erhan Altın'dan boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Besim Durmuş ile bugün Başkanımız Emin Kar ve Futbol Şube Sorumlumuz Nihat Soğuk Nuri Asan tesislerimizde bir araya geldi. Yapılan görüşme sonunda Teknik Direktörümüz Besim Durmuş'un tüm alacakları ödenerek sözleşmesi karşılıklı olarak fesih edildi. Futbol Şube Sorumlumuz Nihat Soğuk,"Besim hocamıza hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyoruz. Kendisi ile dostça ayrıldı. Şimdiden yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi. Teknik Direktör Besim Durmuş ise,"Doğup büyüdüğüm ve ekmeğini yediğim Samsunspor'da teknik adam olarak hizmet vermek herkese nasip olmaz. Bu bana nasip oldu. Çok mutluyum. Samsunsporluyum ve her zamanda Samsunsporlu kalacağım" diye konuştu. Bu arada Teknik Direktör Besim Durmuş'un yardımcılığını yapan Osman Zeki Korkmaz ve kaleci antrenörü Mehmet Bayraktar'ında  sözleşmeleri karşılıklı olarak fesih edildi. Durmuş, personel ile vedalaşarak tesislerimizden ayrıldı.

teksas3455

"Samsunsporluyum ve her zamanda Samsunsporlu kalacağım"

Adnan Güngör duymasın  :D

yirmiuc

o fotograf fesih sozlesmesini imzalarken mi cekilmis acaba ? :)
Hep oyle mutlu olursun hocam insallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

sadece55

Nihat Soğuk'u görmesem bende sözleşme imzalarken çekilmiş diyecektim de

King1965

orucreis

herşey için tşkler yolunda bahtında açık olsun  samsunspor_x

mehmet yılmaz

Kahramanmaraşspor ile anlastigi söyleniyor.  Dogru ise Hayırlı olsun.

King1965

Besim Aynı Besim Korkak Futbola devam :)