Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

özkan

Abiler hocanın durumu bu akşamki toplantıda belli olacakmış herhalde.Eğer yönetim bırakacaksa hocayı göndermesinler.Ama bırakmayacaksa yönetim hocayı ve etraftan alınan protestoların ana sebebi dobi denen trabzonsporlununda pakete eklenerek postalanmasıdır.Yönetim kalacaksa eğer protestoları susturmak güven oyu alabilmek adına özellikle para kazanmak zorunda olan trabzonsporlu dobiyi göndermek zorundadır.

seyf55

Alıntı yapılan: özkan - 17 Mayıs 2013, 15:20:17
Abiler hocanın durumu bu akşamki toplantıda belli olacakmış herhalde.Eğer yönetim bırakacaksa hocayı göndermesinler.Ama bırakmayacaksa yönetim hocayı ve etraftan alınan protestoların ana sebebi dobi denen trabzonsporlununda pakete eklenerek postalanmasıdır.Yönetim kalacaksa eğer protestoları susturmak güven oyu alabilmek adına özellikle para kazanmak zorunda olan trabzonsporlu dobiyi göndermek zorundadır.

Aynen dobi aylık 7bin 500 tl alıyor aylık 7bin 500 tl lik yarar sağladı mı acaba biz yönetimde trabzonsporlu istemiyoruz

ult55ras

şu dobi hala kulüpde ya bişey demiyorum.  :kafa:

ali ihsan

Alıntı yapılan: seyf55 - 17 Mayıs 2013, 16:42:27
Aynen dobi aylık 7bin 500 tl alıyor aylık 7bin 500 tl lik yarar sağladı mı acaba biz yönetimde trabzonsporlu istemiyoruz

Yönetimde Trabzonsporlu yok zaten.Dobi kulübün maaşlı çalışanı.Bugün vardır yarın yok olur rahat olun...

seyf55

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 17 Mayıs 2013, 23:10:29
Yönetimde Trabzonsporlu yok zaten.Dobi kulübün maaşlı çalışanı.Bugün vardır yarın yok olur rahat olun...

Yarınları bekliyoruz

55_OrHaN_55

Besim Bey, en iyisi seneye maçlarımızı tribünden seyirci olarak izle. Hem yerine bu görevi hak eden biri gelir, hem de saha kenarından iyi izleyemediğin oyunu tribünden daha iyi izlersin. Hoca moca olamazsın, anca seyirci olursun. Boş yere orayı da işgal etme...

jean

Bulent korkmaz yada Arif erdem olabilir genc toplayabilirler gs Den falan

MeL_55

19 Mayıs 2013, 00:59:40 #472 Son düzenlenme: 19 Mayıs 2013, 01:08:14 MeL_55
Alıntı yapılan: jean - 19 Mayıs 2013, 00:51:05
Bulent korkmaz yada Arif erdem olabilir genc toplayabilirler gs Den falan

Samsunsporu diger takimlarla karistirma
biz kendimiz yetistiririz oyuncularimizi
biz o yüzden Samsunsporuz!

Sioux

besim durmuş bizde iyi bir karne koyamadı ortaya ama altyapıdan gençleri kazandırdı. bugün için değilse de gelecek adına önemli bir şey yaptı. h. kalpar bizi şampiyon yaptığında takımda samsunspor altyapı kökenli 1 oyuncu bile yoktu. alttan gelenleri tıoplamda 1 dk. bile oynatmamıştı.

teksas3455

Hala gitmedi mi ya bu adam  :kafa:  :kafa:  :kafa:  :kafa:

seyf55

Emin Başkan kalırsa Besim Hoca da kalacak büyük ihtimalle

FaTiH_HaN

Ben Besim Hocadan bir şey anlamadım, ilk başlarda yaptığı işlerin uzun vadede Samsunsporun yararına olacağını düşünüyordum ki hala da öyle düşünenlerdenim, Canberk ve Ercanı takıma monte etmesi iyi işti ama sonra ne olduysa bu oyunculardan vazgeçti ve sonraki maçlarında taktiksel hataları oyunu okuyamama durumları gözümüze batmaya başladı, üstüste alınan kötü sonuçlardan sonra zaten iş işten geçmiş oldu ama şu bir gerçek ki futbolun şans faktörü bu sezonun son maçı haricinde hep bizim aleyhimize işledi. Temiz bir başlangıç için yeni sezona yeni hocayla başlamak yararımıza olacaktır, hedefimiz süper ligse buna Besim hocaylada ulaşabiliriz belki ama artık kredisi kalmadı kongreden sonra gönderileceğini düşünüyorum.

orucreis

Klübün çıkış kapısını göstereyim bilmiyorsa....

sadece55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 19 Mayıs 2013, 00:59:40
Samsunsporu diger takimlarla karistirma
biz kendimiz yetistiririz oyuncularimizi
biz o yüzden Samsunsporuz!

O eski Samsunspordu.Bir de bizim altyapıdan yetişmiş pek adam gibi adam çıkmıyor nedense

5trawberry

Osman Özköylü örneğinden yola çıkıyorum, iki sezon önce kimse takmazdı hoca olarak. Adam 3 senede 2 takıma klasman atlattı.
Üstelik tarzı da, göze hitap eden futbol. Yenilsende hücum yaparak yenil düşüncesinde olan isim.

Özköylü kariyerinde isimlerimiz yok mu bizim?
Bizden neden çıkmasın ki?

Orhan Kapucu, Hayrettin, Hasan Şengün, Turhan Özyazanlar gibi futbolla alakası belli olmayan isimlerin hocalık yaptığı yerde, camiaya adını lekesiz sürmüş insanların önce Samsunspor sonra para aşkıyla bu işin altına girip görevini yerine getirmesi çok zor olmasa gerek

İmparator ile Kenan kaptan bu işe layık isimlerdir gözümde.