Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

hacettepeli

istifa hoca bu işten anlamıyorsun.

55_OrHaN_55

Takımı ben yönetseydim bu kadar sabote edemezdim. Rezil ettin bizi. Seni kovmayanlara da yazıklar olsun!!!!

beşnumara

Hoca sana yazıklar olsun. Hüseyin kalpar kadar olamadın. Turgayı da ahmet arı topunu da al git. Şerefin haysiyetin varsa istifa edersin.
ilk yarı o kötü kadroyla bu kadar maglup olmamistik. ahmet ari erdem turgay musa sinanin ceza almasi veya sakatlanmasi mi lazım oynamamaları icin. Yaziklar olsun

Shane_Falco

Allah aşkına istifa etmemek için ne bekliyorsun nedir amacın hoca

cakir55

seyf55

Hoca saha kenarından el kol hareketlerin yok mu bir şekiller şemaller sanki takatik veriyor oyuna müdahale ediyor, göreve geldiği günden beri aynı hareketler hep, tanımayan biri görse hocayı ne hoca arkadaş kendini yırtıyor der kanaatimce ama hep yalandan dolandan hocanın hareketleri ne zaman geriye düşsek hoca başlıyor el kol hareketine madem çok taktik veriyorsun maça çıkmadan önce ver de görelim takımın üstünde hiç bir etkin yok futbolcuları motive edemiyorsun odaklayamıyorsun hiç bir futbolcu besim hocayı takmıyormuş gibi  bir hoca oyuncuları üstün de üstünlüğünü kazanacak saygı görecek oyunculardan hoca saha kenarın da kızdığında oyuncu kendine gelir kendini toplar bir irkilir hoca o kadar hareket yapıyor bir cacık olduğu yok o hareket yaparken hiç biri bakmıyor bile ona, demem o ki boşuna şekil yapma görevini yerine getirirmiş gibi görünme bize

teksas3455

Birisi çıkıp "Besim Durmuş İstifa etti" haberini yayınlayıp bizden dua alsın. Yok mu bi gelişme  :x((  :x((  :x((  :x((

Stoper

Maç sonu nasıl bir açıklama yaptı acaba.
Bu kadar da kötü olacağını tahmin etmiyorduk.
Yıllarca bu işten para kazanmış bu vasat hoca.

melihözkan

ult55ras

yönetimin derhan şu adama yol vermesi lazım

MeL_55

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, 4-2 yenildikleri Ankaragücü maçına ilişkin, "Maalesef kazanamadık" dedi.

Durmuş, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, Ankaragücü maçının sezonun en zor maçı olacağı konusunda futbolcularını uyardığını söyledi.

Ankaragücü'nün genç bir ekip olduğu için çok koşan ve mücadele eden bir yapısı olduğunu belirten Durmuş, şunları kaydetti:

"Ankaragücü karşısında çok iyi oynadığımızı söyleyemem. Maça golle başladık ama tempomuz yüksek değildi. Maalesef kazanamadık. Bugün alacağımız 3 puan inanılmaz önemliydi. Ligde altımızdaki takımlarla aramızda 4 puan fark oluşacaktı. Daha rahat edeceğimiz bir dönemde inanılmaz bir mağlubiyet aldık. Çok üzüntülüyüz. Seyircimizden, camiamızdan herkesten özür diliyoruz. Bize yakışmayan bir oyun oynadık, inanılmaz ihtiyacımız olan 3 puanı da kaybettik."
Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, 4-2 yenildikleri Ankaragücü maçına ilişkin, "Maalesef kazanamadık" dedi.

http://www.haberexen.com/maalesef-kazanamadik-280964h.htm

Sadece Samsunspor

yönetim gerçekten samsunsporu düşünüyorsa besimi yollasın demiştim baya tepki almıştım belki yine tepki alıcam ama artık işi ciddiye alın şaka falan değil küme düşeceğiz. kimse biz düşmeyiz falan demesin bu futbolla düşeriz.

55erhan55

Bu yönetim ne yapmaya çalışıyor Allah aşıkına bu beceriksiz adamı hala takımın başında tutarak takıma zarar veriyor bu takım bundan daha kötü olamaz en kıs sürede besim gitmeli yoksa küme düşeriz.

teksas3455

Erhan hoca gelsin düşeceksek de onunla düşelim
En azından mücadele eder takım

55erhan55

Bu adam teknik adam falan değil yönetimde ne hikmetse bu adamı hala göndermedi.