Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

cembaba

Abdülkadir dışında top tutan bir Haluk vardı. Haluk da kötüydü. Abdülkadir'i oyunda tutmasının sebebi bu.

Değişiklikler yerindeydi bence de. Çok önemli bir 3 puan aldık.

özkan

Evet abdül oyunda kesinlikle kalmalıydı,ama hoca artı bir etken değildi bugünkü 3 puanda,unutmayalım eksik karşıyada hocasız karşıyakayı yendik,hemde kötü ve zar zor bir oyunla  ;)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 24 Mart 2013, 19:14:53
yok be kardeşim adamların geçmişine bak karşılaştır.metin hoca 2 takımı süper lige çıkardı,besimin başarısı kartalı ligde tutmak

Metin Diyadin bence iyi bir hoca değil ama hadi bunu geçtim. Ona sezon başında da sonrasında da teklif götürüldü. Büyük üstat, kesinlikle PTT 1.Ligde çalışmayacağını söyledi. Ayrıca sezona başladığı Kasımpaşa'da sözleşmesi feshedilirken, herhangi bir takımla imzalamaması halinde maaşı tıkır tıkır işleyeceği için pek takım çalıştırma taraftarı da değildi. Bunun dışında yıllık istediği parayla A.Kadir+Dimitrov+Fati Şen'i alıyorsun. Gerisini hesap edin artık...

samsunmania

Hiç sevmem diyadini. Gittiği her takımda sezon ortasında kovuluyor. Devamlılığı olmayanbir hoca. Kavgacı ve inatçı bir yapısı var. O da bizi sevmez.Vural ayağını kırdı ya.Sanki bilerek yaptı.

beşnumara

Hocam haftaya taraftarin önünde canberk ile ercan'ı oynatmanı rica ediyorum. please..

GökhanÇağlar

Bu sene iyi kötü ligde kalırız.Ben seneye de Besim hocayla devam edilmesi taraftayım,bazı hataları var ama bu sene şans da hiç yanımızda olmadı.

erkutdem55

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 24 Mart 2013, 23:19:34
Bu sene iyi kötü ligde kalırız.Ben seneye de Besim hocayla devam edilmesi taraftayım,bazı hataları var ama bu sene şans da hiç yanımızda olmadı.

Görüşlere saygımız sonsuz tabii ama aman diyim üstad.Bu bünye bir sezon daha  Besim'i kaldırmaz.

GökhanÇağlar

Saygı duyarım, çoğu taraftarımız senin gibi düşünüyor ama ben hocanın kalmasından yanayım.Baştan beri hocanın kişiliği, maç içindeki heyecanı hep hoşuma gitmiştir belki biraz kişisel düşünüyorum.Takım için hayırlı olacak neyse o olur inşallah..

erkutdem55

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 25 Mart 2013, 00:31:56
Saygı duyarım, çoğu taraftarımız senin gibi düşünüyor ama ben hocanın kalmasından yanayım.Baştan beri hocanın kişiliği, maç içindeki heyecanı hep hoşuma gitmiştir belki biraz kişisel düşünüyorum.Takım için hayırlı olacak neyse o olur inşallah..

Amin kardeşim.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 24 Mart 2013, 19:14:53
yok be kardeşim adamların geçmişine bak karşılaştır.metin hoca 2 takımı süper lige çıkardı,besimin başarısı kartalı ligde tutmak

Hocanın hakkını yemiyelim şimdi Besim hocanında süper lige takım çıkarmışlığı var...

55.hakan

Bize en uygun hoca Osman Özköylü'dür. İçeride dışarıda korkak oynamayalım diyoruz ya işte Osman hoca böyle mantalitede bir hoca.Erciyes Gohou yu aldığında Erciyes düşer demiştim ama hoca O nu bile gol kralı yaptı.Takıma inanılmaz katkıları var.Bizi ancak Osman hoca paklar.

kamuri

ya soner o penaltıyı kurtarmasaydı her maç aynı senaryo ya 1_0 one geç yat ondan sonra defansa 1-0 biterse ne ala üç puan ama ya bitmezse.... işte o zaman biz biteriz hocam bunun farkında değilsin sanırım :-X

SametYılmaz55

ön yargımı oluştu bende bilmiyorum ama takımı neden geri çekiyorsun hoca.ömrümüzü yiyorsun yemin ederim.kalbim sıkışıp durdu ellerim ayaklarım zangır zangır titredi hoca

AllydeenleaR

musa sinanı 45 dkdan fazla oynatma hoca gözünü seveyim

seyf55

besim hocanın Samsunluluğuna karakterine kişiliğine efendiliğine kimse tek laf edemez ama beSİM hocayla bu iş yürümez bu bir taktik strateji işi besim hocanın stratejileri bizim takımla uyuşmuyor olmuyor 1 0 ın üstüne yatmakla olmuyor