Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Hoca sana hic yorum yazmayacaktim ama tutamadim kendimi kisa oz yazicam. Bu musa sinana nasil 90 dk dayaniyorsun anlamiyorum senin bi yakinin falan mi ? Eger o penalti gol olsaydi ipin cekilirdi haberin olsun.

orucreis

kurtardın gene paçayıı besim hocaaaaa

55__Gurbet__55

Kovun sunu gitsin ya adam bizimle maytap geciyor. Kanser etdi bizi

özkan

Alıntı yapılan: orucreis - 24 Mart 2013, 15:57:39
kurtardın gene paçayıı besim hocaaaaa
Şu kelimeyi maçtan sonra söylemeyen kaç Samsunspor'lu vardır acaba..

burakbas

Hoca hiçbir etkin yok maalesef...

seyf55

soner e dua etsin  artık kimsede sabır kalmadı

Theofanis Gekas

2.yari metin diyadini getirseydik play offa oynuyorduk

red_white

o penaltı gol olsaydı hesabını verebilecekmiydin? sormazlarmı adama böylesine eksik yakalamışken kskyi 2. golü niye aramadın diye

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 24 Mart 2013, 16:30:31
2.yari metin diyadini getirseydik play offa oynuyorduk

Hocayı savunmak adına konuşmuyorum ama 2. yarı Metin Diyadin getirilseydi aynı mesajı Besim Durmuş olarak yazacağımızdan adım gibi eminim. Lig sonuna kadar Besim hoca takımın başında artık bu tarz muhabbetler yapmanın bence hiç gereği yok.

teksas3455

Pazartesi rağmen kazandık Besim hoca  :kafa:

kuzey55

keşke samsunlu olmasaydın da gelmeseydin şu takımın başına.çapsız ve boş hoca bozuntusu.günah sebebi

Sioux

KSK maçındaki oyuncu tercihleri de değişiklikleri de doğruydu. Hocanın ne kusurunu gördünüz bu maçta?

5trawberry

Abdulkadir teke tek bir pozisyonu harcarken, resmen bittiği belliydi. Ayakta duramıyordu, çıkması gerekirken, Dimitrov'u çıkartması maçın hoca tarafından en büyük hatasıydı bence.

seyf55

abdül bugün bir çok pozisyon harcadı teke tekte

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 24 Mart 2013, 16:49:04
Hocayı savunmak adına konuşmuyorum ama 2. yarı Metin Diyadin getirilseydi aynı mesajı Besim Durmuş olarak yazacağımızdan adım gibi eminim. Lig sonuna kadar Besim hoca takımın başında artık bu tarz muhabbetler yapmanın bence hiç gereği yok.

yok be kardeşim adamların geçmişine bak karşılaştır.metin hoca 2 takımı süper lige çıkardı,besimin başarısı kartalı ligde tutmak