Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

King1965

http://www.samsunsportv.net/2013/03/iyi-isler-yaptik-sonuc-alamadik.html

AlıntıAdanaspor maçını değerlendiren Teknik Direktör Besim Durmuş, "Hem savunmada hem de hücumda olumlu işler yaptık ama sonuç alamadık" dedi.

KAZANMAK İSTİYORDUK
Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, "Şartlar ne olursa olsun iç sahada kazanmamız gereken bir maçtı. Adanaspor maçının zor olacağını biliyorduk ama iç sahada taraftarında desteği ile yüzde 100 kazanmak istiyorduk. Berabere kaldıktan sonra 2 puan bizim bir kayıptır. Burada olmazsa olmaz 3 puan gerekiyordu. Her şeyi denedik bir tek gol eksikti. Adanaspor'un 46. dakikada ölü toptan ve dikkatsiz bir davranıştan golü buldular" dedi.
SONUÇ ALAMADIK
Maçın başından itibaren istekli ve arzulu oynadıklarına dikkat çeken Durmuş, "En az pozisyon verilen ve rakip kalede görünen bir yapımız vardı. Hem savunmada hem de hücumda olumlu işler yaptık ama sonuç alamadık. Bugün kayıp olan 2 puan bizim için büyük bir önem taşıyor. Ligin altında bulunmanın sıkıntısını atlatmak istiyoruz. Oyuncularımız kazanmak için her şeyi yaptı ama sonuç alamadık. Rakip takımın bir pozisyonu vardı ve gol oldu" diye konuştu.

samuray

takımı stop ettiren sensin yine senin saçmalıkların yüzünden puan kaybettik defol git ya  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

ChucKeR

hocanın belli bir oyun palnı yok. bi plan yapma gibi niyeti de yok. ilerde kalabalıklaşıp karambole oynamaya çalışıyor.
senin elinde bu kadar teknik ortasaha adamalrı varken sen kereleri ahmet arıları oyuna sokuyosan balı kovalıyosun demektir. ben kazansak dahi hoşlanmıyorum bu işten.

Sadece Samsunspor

Merhabalar 2-3 haftadır hocayla ilgili bişeyler söyledim hepsi bi olay oldu. Ben Samsunspor'un bu halini gördükçe içim acıyor, resmen ptt'de bile düşmemeye oynuyoruz. Halada bunda 3de 2 hocanın payı olduğunu düşünüyorum. Ama artık lig bitene kadar hoca hakkında konuşmayacağım hayırlısı neyse o olsun inşallah ligde kalırız. Saygılar.

kumköylü ahmet

adami zorla gunah sahibi yapan besim hoca sana ne denir ki...fatih sen geldiginden beri en iyi oynunu oynarken oyundan almak hanki akla hizmetdir..oyundan alinacaklarin basinda haluk ve dimitrov gelirken fatihle robertse almak dengesizlikdir dangalaklikdir..helede bu oyuncunun yerine ahmet ariyi koyarsan bunun adinida  samsunspor.biz uyelerine birakiyorum.simdi sen elestirelirde kabul eder taraftari anladigii söyler ve normal karsiladigini soylersin..Taraftari anliyorsan bu hafta sonunda takimin basinda olma lutven..Bu takim teknik direktorsuz bundan daha iyi oynar..Yaziklar Olsun

maviay55

AlıntıTARAFTAR HAKLI, SAYGI DUYUYORUM

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş bu gün yapılan antrenman öncesi bir çok konuda sorularımızı cevapladı.

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş bu gün yapılan antrenman öncesi Samsunspor'un sahasında oynadığı Adanaspor maçından  hafta sonu deplasmanda oynayacağı Karşıyaka karşılaşması, Adana maçında taraftarın tepkisi, Dimitrov'un form düşüklüğü ve Fatih Şen'in oyundan alındığı zaman verdiği tepkiye kadar bir çok konuda sorularımızı cevapladı.

"Bütün hafta 3 puan için hazırlandığımız Adanaspor maçında öne geçmemize rağmen ikinci yarının başında yediğimiz gol ile maç berabere tamamlandı" diye sözlerine başlayan Durmuş, "İkinci yarının başından maçın sonuna kadar kazanmak için hem fazla hücumcu ile hemde iyi mücadele ederek cesaretli oynadık. Maalesef çok önemli 2 puan bıraktık. Özellikle deplasmandan puan getiremediğiz bu dönemde iç sahada kaybettiğimiz 2 puan önemli bir kayıp oldu. Bu hafta deplasmanda oynayacağımız Karşıyaka maçında bu kaybı yüzde yüz telafi etmek istiyoruz. Çünkü alttaki grubun hemen üzerinde bulunuyoruz. Buradan kurtulmak için önemli fırsatlar yakaladık. Bu fırsatları puana dönüştüremeyince şehirde ve kamuoyunda tedirginlik yaşanmaya başlandı. Aslında bizler ve futbolcu arkadaşlarımız kendimizi güvende hissediyoruz ama  bir türlü daha güvenli yere çıkamadık. İnşallah Karşıyaka maçını ve içerde oynayacağımız maçı kazanarak en kısa sürede o bölgenin dışına çıkmak istiyoruz. İyi oynadığımız Adanaspor maçında hak ettiğimiz galibiyeti alamadık. Adanaspor'un çok pozisyonu yoktu. İki pozisyonun bir tanesi bizim hatamızdan gol oldu. Bu kadar az pozisyon verip berabere ayrılmamamız gerekirdi. Biz çok pozisyon bulduk ancak atakları sonuçlandıramadık. İki puan kaybettik üzgünüz. Deplasmandan üç puan ile dönmek için Karşıyaka maçına galibiyet almak için gidiyoruz" dedi.

TEPKİLERİ NORMAL KARŞILIYORUM
"Taraftarlarımız tepkisinde haklı, beklentileri var" diyen Durmuş, "Camiamız büyük. Çıkarsız, menfaatsiz olarak sezon başından beri destekliyorlar. Onlarda takımımızı daha güvenli yerde görmek istiyorlar. Bu noktada tepkilerini saygı ile karşılıyorum. İnşallah bu hafta kazanarak onların yüreklerine su serpeceğiz. Oyuncu arkadaşlarımız ve biz bunu başaracak güçteyiz. Tepkilerini normal karşılıyor ve saygı duyuyorum" dedi.

DİMİTROV İYİ BİR FUTBOLCU
Dimitrov'un performansının düşüklüğünün sorulması üzerine Durmuş, "Dimitrov'u solda, sağda, bazen de serbest olarak oynatıyoruz.  Rakiplerde alanı sıkıştırınca boş alan bulamıyor. O da sorumluluk almaya başladı. İyi niyetli, iyi bir insan, iyide bir futbolcu" dedi.

FATİH ÖZÜR DİLEDİ
Fatih Şen'in Adanaspor maçın da oyundan alındığı için  tepki göstermesi ile ilgili soruya Durmuş, "Fatih'in oyundan çıkarken tepkisinin nedeni 'daha erken neden aldın'diye oldu. Sahada kalmak, kazanan takıma destek olmak açısındandı. Ben tepkisini olumlu karşılıyorum. Biz o taraftan bakıyoruz, kendiside öyle olduğunu söyledi. Bizden ve arkadaşlarından özür diledi.Bizde 10 kişi kalmış rakip karşısında daha atak oynamak için Fatih'i oyundan alıp hücum oyuncusu sahaya sürdük. Taktiksel bir değişiklikti" diye sözlerini tamamladı.

kaynak: samsunsporluyuz.net

kumköylü ahmet

simdi dedim demi taraftari hakli bulur saygi duyar diye..kendine saygin varsa milletin daha terbiyesini bozmadan defol git

SametYılmaz55

sen de futbolcu arkadaşlar da kendinizi pek güvende hissetmeyin Besim hoca.düşme hattından 1 puan yukarıdayız sadece.1 golle ligde kaldığımız sezonu mumla aratmayın insanlara.başka bir şey istemiyoruz sizden

Shane_Falco

Çözemediğim olay nasıl oldu da bu adam Kasımpaşa'yı süper lige çıkardı :S

kuzey55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 20 Mart 2013, 19:00:55
Çözemediğim olay nasıl oldu da bu adam Kasımpaşa'yı süper lige çıkardı :S

o takıma bişey katmadı Besim durmuş,o sene kasımpaşa takımı zaten oturmuş ve kaliteliydi.

seyf55

tam olarak besim hoca mı çıkarmış kasım paşayı lige, arkadaşlar ben tam bilmiyorum eğer öyleyse bir daha araştırsınlar gözden geçirsinler besim hoca olamaz inanamıyorum :)

beşnumara

Hocam mac baslamadan önce yaziyorum eğer erdem şen ile ahmet arıyı kadroya bile yaklastiriyorsan sana bir sey demiyorum. Oynat kemali oynat mehmet yilmaz'ı puan kaybedeceksek bu cocuklarla kaybedelim. Topa ayağını kafasini uzatmayan adamdan bir hayır gelmez. En azindan bu cocuklar onu yapar.

orucreis

besim hoca lütfen hem kendini hem takımı bitirme...kazanacak çok şey varken kaybetmeyi seçme..

ult55ras

götü sıkışınca kereyi oynatıyo.

özkan