Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

celebi

bu hafta olacak inşallah  :ok

King1965

Teknik Direktör Besim Durmuş, gençlere şans verdiği için eleştirilmesine anlam veremediğini söyledi. Durmuş, "Samsunspor kendi içinde kabuk değiştiriyor.
Bana, 'Neden Kere'yi oynatmıyorsun' diye soracaklarına, 1994 doğumlu Ercan'ı, 1998 doğumlu Kemal'i sormaları gerekirdi" dedi.

http://www.samsunsportv.net/2013/03/samsun-kabuk-degistiriyor.html

hacettepeli

hoca çok kaliteli bir insan, gençlere de önem veriyor. bazen saygı duyulması gereken kişilere gerektiği hürmeti göstermediğimizi düşünüyorum.

erkutdem55

Hocanın iyi bir hoca olduğunu,oyunu iyi okuyabildiğini kesinlikle düşünmüyorum ama gençlere bu kadar şans vermesini ciddi anlamda takdir ediyorum.

babasamsunlu

olayı genç yaşlı olarak ayırmaktansa bence geçirilen evrim sürecini ve bu evrim yaşanılırken  alınan riskleri iyi okumak lazım.

Hoca tam cümleyi kurmuş bence.

"Samsunspor kabuk değiştiriyor.."

Kabuk değiştirirken bir sürü sıkıntı olacaktır.

Bu "ciddi anlamda takdir ediyorum" dediğin şey bence bir hocanın bir takıma verebileceği en büyük faydadır..

Herşey rayına oturduğu zaman hocanın diğer yönlerini eleştirebileceğimiz kanaatindeyim... sayın kel bey.. ;)

erkutdem55

Şimdi sövdürcen kendine ya,kaybol git la cillop...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 09 Mart 2013, 16:13:17
Şimdi sövdürcen kendine ya,kaybol git la cillop...

şimdi seviyeyi düşürmenin ne alemi var.. anlamış değilim..

Ne güzel konuşuyoruz şurada...

sonra Babasamsunlu şiddet yanlısı birisi oluyor..

yazıklar olsun diyorum.... diyecek başka şeylerde bulabiliyorum ama yinede demiyorum..

Kudur... ;)

erkutdem55

Babasamsunlunun profilini biri hacklemiş,bu o olamaz,imkanı yok.İnsanlık ibareleri var çünkü yukarıdaki yazıda  :holey: :holey:

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 09 Mart 2013, 16:16:53
Babasamsunlunun profilini biri hacklemiş,bu o olamaz,imkanı yok.İnsanlık ibareleri var çünkü yukarıdaki yazıda  :holey: :holey:
benimde dikkatimi çekti :hnk: buhardan kaynaklanan bir melankoliklik galiba.. :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 09 Mart 2013, 16:16:53

çok konuşma la.. telefonun niye kapalı. pislik herif. aç telefonunu saç özürlü..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 09 Mart 2013, 16:21:40
benimde dikkatimi çekti :hnk: buhardan kaynaklanan bir melankoliklik galiba.. :)

ya bi gidin allah aşkınıza kuzum... siz neden böyle acayipsiniz... dövüvereciğim sizi...  :suslen: :suslen:

Sercan

Musti

Geçiş süreçleri her zaman sancılı olur. Ufak bir başarısızlıkta hatalı aramak yerine birlik olmaya çalışmak en doğrusu.

5trawberry

Deplasmanda Liderliğe oynayan takım karşısında 1-0 öndesin.. Forvette hiç bir halt yapmayan Haluk var, gidiyorsun Dimitrov'u alıyorsun. Onu da geçtim deneme tahtası mı bu, 15 yaşındaki gencecik adamı kritik maçta deplasmanda oyuna alıyorsun. Girdiğinden beri ortasahayı geçemedik, 2 de krtitik top kaptırdı. Çocuğun da psikolojisini yedin.

İnşallah çevrilir de maç, çevirsek de hoca falan değilsin yeter.

erkutdem55

>l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<