Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Canberk, Ercan ve Kemal gibi genç topçuları oynatmaya kaç tane hoca cesaret edebilirdi, hemde son 10 dk değil 90 dk oynatmaya, defensımızdaki 2 tane as adamın yaşları toplamı 40'dan küçük Canberk ve Ercan, arkadan Kemal geliyor bir kaç maç sonra o da başlar 90 dk forma giymeye. Besim Hocadaki cesaret kaç tane hocada var ateş hattındayken alt yapıdan topçu çıkarıyor.

Onun dışında benim eleştirdiğim tek noktası Roberts'i oynatmasıydı, artık onu da yapmıyor. Besim Hocanın taktiği belli bu sene toplayabildiğimiz kadar puan toplayıp ligi bitireceğiz, lig sonunda düşme hattının biraz üstünde mi oluruz, playof potasında mı oluruz bunu zaman gösterecek ama belli ki seneye transfer için yine maddi sıkıntılarımız olacak ve kısıtlı imkanlarla transfer yapabileceğiz, durum böyleyken Canberk, Ercan ve Kemal gibi oyuncuların ne kadar değerli olduğunu söylemeye gerek yok. Alt yapı demek Samsunspor demek ben hocaya çok büyük saygı duyuyorum bu konuda, alt yapıya önem veren hoca uzun vadede başarılı olacaktır Samsunsporumuzda ben uzun süre kalmasını isterim.

Desiqner

Benim söylediğim nokta geleceğe yönelikti.Ama bu lige göre hoca kötü değil.Dediğiniz noktalarda doğru.Kemal,Ercan,Doğan,Canberk belki seneye,ondan sonraki sene bu takımın kemik kadrosu olacaklar.

emre__ss

Dimitrov'u çıkarıp Arı'yı alırken bizim düşünemediğimiz neyi düşündün çok merak ediyorum.

Burak

İyiniyet Samsunsporluluk burda ki herkeste var o zaman bizde Samsunspor'a teknik direktör olalım. Son 20 dakikaya kadar değişiklik yapmayıp Kemal 'i alıyorsa oyuna ben bu işte fantezi ararım gereksiz hareketler bence

babasamsunlu

Herkes hocayı eleştiriyor.ki bazılarında haklılık paylarıda yok değil.
Ancak;unutmamak gerekir ki o çok övdüğümüz erhan altın zamanında da bu gençler vardı.
Hatta kampın yıldızıydı bir çoğu.
Ama o sürekli kıyasladığımızve övdüğümüz Erhan Altının imkansızlıklar içinde bile  bu çocukları oynatmaya g.tü yemezken,bu hoca imkanı olmasına rağmen risk aldı ve gerçek anlamda Samsunsporun geleceğini kurtarmaya yönelik asıl hamlenin ne olduğunu gösterdi.
Hemde kendini yakabilme pahasına..

Samsunsporun geleceğini kurtaracak şey bu ligden çıkmak veya bu ligde kalmak değildir.
Samsunsporun geleceği Canberklere Ercanlara Kemallere Doğanlara güvenmek ve onların arkasında dimdik durabilmektir.
Her türlü küfre hakarete eleştiriye rağmen bu çocukları oynatarak kazanmaya çalışmaktan geçer Samsunsporun geleceği.

Canberk (18 ) Ercan (18) Cemil (26) Lokman (22)

Göztepe ve kartal maçlarının defans dörtlüsü..
Ki sakatlık ve ceza olmasa hemen hemen bu dörtlüyle oynuyor hoca..

Şöyle bir defans dörtlüsüne hangi takım hocasının g.tü yer acaba çok merak ediyorum.
Yok o çıkmış bu girmişte bu niye girmemişte onlar fıs tıs tırıs benim için.

Sen bildiğini yap hoca.. Samsunsporun geleceği tamda böyle kurtulacak...
Bugün sövenler yarın alkışlayacak..

Atakumlu

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 04 Mart 2013, 17:25:28
Samsunsporun geleceği tamda böyle kurtulacak...

:ok

Ertuğrul Sağlam

04 Mart 2013, 19:59:40 #231 Son düzenlenme: 06 Mart 2013, 15:50:36 Ertuðrul Saðlam
Sadece genclere verdigin sanstan dolayi tebrikler hoca diger konulada ya yetersizsin yada bize oyle geliyor...

samuray

gençlerimize şans vermesi bu cesaretinden dolayı kutluyorum ben de besim hocayı zira geleceğimiz gençleimiz tabikide bolu denizli vede konya maçında yaptığı hataları da gündeme getirmemiz gerekiyor seyreden herkesin tüm taraftarlarımızın gördüklerini hoca göremiyorsa gereken hamleleri gerektiği zaman ve yerlerde yapamıyorsa oyunu iyi okuyamıyorsa tabiki eleştirilecektir zira herşey samsunsporumuz içindir önemli olan besim hocamızın bu eleştirilerden gereken dersi almasıdır .bu saatten sonra hocayı değiştirelim demek hiç mantıklı değil ,zaten ateş hatının kıyısındayız böyle bi hamle bizi bu ateş çemberinin ta göbeğine atar,

ngonge

Erhan Hoca ile Besim Hoca karşılaştırırken, Erhan Hoca'nın elindeki oyuncuları da kendisini seçtiğini unutmamak lazım bir kere.

Besim Hoca ile ilgili olarak beni düşündüren kararsızlığı, sürekli rotasyon yapıyor bu iyi bir şey ama bunu yaparken çok emin olduğunu zannetmiyorum.

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 04 Mart 2013, 17:25:28
Herkes hocayı eleştiriyor.ki bazılarında haklılık paylarıda yok değil.
Ancak;unutmamak gerekir ki o çok övdüğümüz erhan altın zamanında da bu gençler vardı.
Hatta kampın yıldızıydı bir çoğu.
Ama o sürekli kıyasladığımızve övdüğümüz Erhan Altının imkansızlıklar içinde bile  bu çocukları oynatmaya g.tü yemezken,bu hoca imkanı olmasına rağmen risk aldı ve gerçek anlamda Samsunsporun geleceğini kurtarmaya yönelik asıl hamlenin ne olduğunu gösterdi.
Hemde kendini yakabilme pahasına..

Samsunsporun geleceğini kurtaracak şey bu ligden çıkmak veya bu ligde kalmak değildir.
Samsunsporun geleceği Canberklere Ercanlara Kemallere Doğanlara güvenmek ve onların arkasında dimdik durabilmektir.
Her türlü küfre hakarete eleştiriye rağmen bu çocukları oynatarak kazanmaya çalışmaktan geçer Samsunsporun geleceği.

Canberk (18 ) Ercan (18) Cemil (26) Lokman (22)

Göztepe ve kartal maçlarının defans dörtlüsü..
Ki sakatlık ve ceza olmasa hemen hemen bu dörtlüyle oynuyor hoca..

Şöyle bir defans dörtlüsüne hangi takım hocasının g.tü yer acaba çok merak ediyorum.
Yok o çıkmış bu girmişte bu niye girmemişte onlar fıs tıs tırıs benim için.

Sen bildiğini yap hoca.. Samsunsporun geleceği tamda böyle kurtulacak...

Çok Değil Canberkin oynadığı ilk Denizli Maçını Hatılamak lazım.O günde Canberki  Sahada görenler oyantılırmı diye homurdamışlardı ama bugün Canberk'i sahada arıyoruz. Canberkteki Gelişimde Ortada.

Dün Canberk'e Homurdananlar Bugün Canberk'i Hermaçtan Sonra Tribüne Cağırıyor.Bu tarın Ercan için Doğan için Kemal için Ve Diğer Gençler içinde Aynı olacak.  >l< >l< >l<

ult55ras

eğer seneye süper lige çıkmak istiyorsak Samsunlu şartı koymadan tabiri caizse işin kaşarı bir hoca bulmalıyız.

King1965

CESARETE İHTİYACIMIZ VAR
Hiçbir maça beraberlik için çıkmadıklarını belirten Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş, "Bu noktada cesarete ihtiyacımız var. İçerde ayrı dışarda ayrı bir sitemimiz yok" dedi

http://www.samsunsportv.net/2013/03/cesarete-ihtiyacmz-var.html

lato

Alıntı yapılan: King1965 - 06 Mart 2013, 20:09:06
CESARETE İHTİYACIMIZ VAR
Hiçbir maça beraberlik için çıkmadıklarını belirten Samsunspor Teknik Direktörü Durmuş, "Bu noktada cesarete ihtiyacımız var. İçerde ayrı dışarda ayrı bir sitemimiz yok" dedi

http://www.samsunsportv.net/2013/03/cesarete-ihtiyacmz-var.html

Bu haberi okuyunca şaşırdım. Denizli maçından sonra 1 puan için gelmiştik diye açıklaması yok muydu hocanın

yirmiuc

besim hoca, bu seneyi idare edebilir diye dusunuyorum. bu saatten sonra hoca degistirip play off hedefi koyamayacagimiza gore degistirmek pek mantikli degil.
sonucta her halukarda hedef kumede kalma'ya dusmus durumda.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Furkan

Allah aşkına dışarıda şu takımı geriye yaslama ya bu zaman kadar yasladın da ne oldu