Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

1 puanı zor kurtardık hocam biliyorsun dimi?yenilen bir takımın,sahada varlık gösteremeyen bir takımın hocası takıma bu kadar geç mi müdahale eder?

samuray

oyuncu değişikliği için 80 dk beklenirmi ya gencecik çocuğu ateşe atıyorsun kemal kim adını yeni duyuyorum tamam gençleri kazanalım gayet olumlu bakarım ama böyle mağlup durumda oynadığımız maçta değil oyunu garantiye aldığın maçlarda görev ve yavaş alıştıra alıştıra ya bunlarımı bizmi öğretecez sen nasıl bi hocasın samsunlu olman samsunsporda oynaman samsunsporlu olman bişey değiştirmiyor eline geçen playof şansını yakalamışken onuda berbate ettin şimdi ancak kümede kalmakk için çabalarız neler ummuştuk seninn için yalan oldun be hoca

lato

Kemal'i oynatmak güzel ama iki hata yapsa tribün çıldırırdı böyle bir atmosferde çocuğu yem gibi atmak ne kadar akıllıca bilemedim. Musa Sinan niye 90 dk durdu onu da çözemedim. Başlarda iyi gibiydi ama sonra sahada görmedim desem yeridir. Bırak hoca bu işten sana ekmek yedirmek adaletsizlik oluyor. Takımı sal onlar gerekeni yaparlar zaten iki değişiklik yaptın kendi sahamızdan çıkamaz hale geldik

maviay55

bu ARMA küme düşmez hoca ama seninle de daha ileriye gitmez bu açık ve net gözüküyor  :sag

binikalamadım

hocam lütfen istifa et Erhan Hoca senin kadar zarar vermediği halde istifa etti...

GençKozluklu

Kemalin o dakiakda oyuna alınması büyük hata ve kazanmaya yönelik değil, kaybetmeye yönelik gibi geldi bana. Zaten taraftar girmiş, ortam gergin, 2 hata yapsa seyirci yuhalayacak bariz belli. Bu cocuk bunun altından kalkabilir miydi.

samsunmania

Musa sinan yerine son 15 dk Serkan Çalık oynayamaz mı? Bu ısrarın anlamı ne?

Kais

cany

keşke gitse ama bu saatten sonra hoca değişikliği olmaz heralde

orhan

Ben bu sayfalardan erhan hoca istifa diye yazılan çok yazı okudum şimdi en ufak bir şeyde hemen erhan hoca diye bağırıyoruz.Bu saatten sonra hoca istifa deyip ne kazanacağımızı merak ediyorum.Bilakis bu takıma ve hocaya zarar veriyor daha fazla hata yapmasına neden oluyor.Geçen hafta hocayı bende eleştirdim yine bu haftada bana göre yanlışlar yaptı(15 yaşındaki çocuğu kurtarıcı diye oyuna aldı Bu maç bunun için uygun değildi..Abdülkadirin çok fazla geriye gelmesine ses çıkarmadı çocuk çok fazla yıprandı sahada herşeyini ortaya koyan abdulkadir eğer ön tarafta kalsaydı bugün gol değil goller atardı.Oyuncu değişiklikleri çok geç ve yanlış  yapıldı vb.)Ama bütün bunlar hocayı baskı altına alacak nedenler değil bu saatten sonra.Bizler bu şartlarda hep destek tam destek olmalıyız.

erkutdem55

Bu saatte hoca değişmez ama sen kesinlikle hoca değilsinŞeklin şemalin iyi,Allah var yukarda karizma kılık kıyafet yerinde.Dışarda güleryüzlü pozitif bir adamsın,anladığım kadarıyla içi de güzel bir adamsın ama kusura bakma hoca değilsin.Zorlama arkadaş değilsin.

GurbetciFanatik

Samsunlu olup Samsunsporu cok sevebilirsin buda güzel bisey ama bu Takim sana bi gömlek üstün Hoca.

kamuri

cembaba

En az 5 yıl kalmalı. Hoca gibi hoca.

Desiqner

Alıntı yapılan: CemBaba - 04 Mart 2013, 00:46:28
En az 5 yıl kalmalı. Hoca gibi hoca.

5 yılına katılıyorum ama ileride Ertuğrul Sağlam gelirse.Bizim artık günübirlik hocalardan kurtulmamız gerekiyor.Geleceğide düşünmemiz gerekiyor bence.