Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

Musti

Erhan hocaya yazık ettik. Besim Durmuş'u da yemeyelim.  :( :(

beşnumara

Hocam her ne olursa olsun Ercani kesme erdemi birak kadroyu tesislere bile sokma yaa. dalga gecmeyin abi bizimle yapmayin şunu yaa

Ahmeti

Besim hoca geldiğin günden beri şu takımı deplasmanlarda defansa yaslandırıyorsun
sonuç , elde var sıfır Allah aşkına bir seferde içerde oynadığımız taktik ve hucum anlayışı ile çıkalım deplasmandaki maçlara inan çok daha faydalı olacaktır

Eldeki kadro bu lig'in üstünde bir kadro şuna eminim bu takım dışarıda daha kolay maç kazanır. Bu kadroya defans yaptırmak intihardır sonucunuda Bolu ve Denizli maçında fazlasıyla aldık.

Besim hocam başarılı olmanı inan çok istiyorum ama şu deplasman hatalarını artık tekrarlama

beşnumara

samuray

ne erdem ne roberts bu takımda ilkonbir oynayamaz hoca bunu herkes bütün taratarlarımız görüyorda bi sen göremiyormusun erdemin kanadı yolgeçen hanı gibiydi sen ne izliyordun roberts iki pas yapamadı niye o kadar sabrettin genç ercanı stoperde gayette başarılıyken niye oyynatmıyorsun onbirde başlatmıyodrsun kere niye bi türlü kadroda olmuyor dikkat edersen oynucuların bi kısmıda eleştirilyor ama asıl eşelştirilen sensin hoca kendine gel eğer bu sayfaları takip ediyorsan bu eleştirilerden bi ders çıkarırsın umarım :kafa: :kafa: :kafa:

Desiqner

Bu hocalara deplasmanlarda illa takımı yatacaksınız gibi bi talimat verilmiş sanki.Kardeşim karşındaki rakibin ortasahası otoban olmuş istediğin gibi kalelerine gidebiliyorsun madem , oyna iç sahadaki taktikle...
1 gol at sonra yat devri bitti artık...

Sol Açık

Şu an Mainz-Freiburg Almanya kupası çeyrek final maçını seyrediyorum. Mainz 4 dakikada 2 gol attı, Freiburg'un hocası 12 dakikada oyuncu değiştirdi. Sadece Besim hoca için yazmıyorum, ama Türkiye'deki hocalara örnek olmalı. Kaybedecek ne var ki?

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 26 Şubat 2013, 21:15:45
Şu an Mainz-Freiburg Almanya kupası çeyrek final maçını seyrediyorum. Mainz 4 dakikada 2 gol attı, Freiburg'un hocası 12 dakikada oyuncu değiştirdi. Sadece Besim hoca için yazmıyorum, ama Türkiye'deki hocalara örnek olmalı. Kaybedecek ne var ki?

Bu arada bu maçı Freiburg 2-2'ye getirdi ve uzatmada attığı golle 3-2 kazanıp yarı finale çıktı. Örnek olsun!

mehmet yılmaz

Denizli maçını yerinde seyretmiş biri olarak Besim Hoca'nın eleştirilmesini anlıyorum ancak takımı defansa çektiği eleştirisine hiç katılmıyorum. Bilakis, eğer 1-1'e yatsaydık, savunma yapsaydık o saçma golü hiç yemezdik. Özellikle 60'dan sonra Roberts-Serkan değişikliği ile birlikte tamamen galibiyete oynadık. Oyuncu tercihleri ve değişiklikler... Bunlar elbette tartışılabilir şeyler..

kuzey55

Erdem'in daha ilk dakikalardan koridor olduğunu gördü ve maç boyu izledi.sonun da zaten erdem yüzünden 1 puandan bile olduk :( düşündükçe geriliyorum.

seyf55

erdem çok kötüydü maç kadrolarını gördüğümde erdem i duyunca moralim bozulmuştu zaten ama maç sonu yerle bir oldum adam canlı bomba pimi çekilmiş bekliyor

samuray

ayneni erdemin koridor olduğunu maçı izleyen herkes gördüde bi hoca göremidyse bunda bi sorun var demektir

5trawberry

sersa

maçtan sonra 1 saniye bile bekleme.

Sadece Samsunspor

hoca istifa et gözünü sevim git lütfen git