Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

samuray

teşekkürler hocam işte böyle seni bu takıma korkak futbol oynatıyor diyenler besim hocadan bişey olmaz hocayı değiştirelim diyenler derslerini almışlardır umarım alkışlar sana hocam tabiki samsunsporumuza  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x >l< >l< >l< >l< >l< >l<

ali ihsan

Cesaretli ve oyuna konsantre.Devam hocam.Bu şehirde seni çekemeyenlere inat devam

ngonge

Hocanın en büyük şansı rotasyon, maç kaybedilince 2-3 kişinin kulübeye gidiyor, takımdakiler de mecbur ellerinden gelenin fazlasını yapıyorlar. Aslında ben takım kazanırken de nisbi kötü görünenleri değiştirmesini bekliyorum.

Ayrıca Turgay ve Musa Aydın'ı bir hamle ile kazanması ile de takdiri hak etti. Sıra Kere'de...

Bir de takımın 2-0'lardan sonra geriye yaslanmaması çok önemli ve iyi bir durum çünkü türk takımları motivasyon ile oynuyor, geriye çekilirseniz güç kazanıyorlar. Ne kadar baskı o kadar hata demek, ondan bu takımın her maçını ileride oynaması lazım.

Musti

Besim Durmuş, Ç.Rizespor maçıyla birlikte Samsunspor'un başında; ilk yarının son 5, ikinci yarının ilk 5 maçıyla birlikte toplam 10. maçına çıkmış oldu.

Ankaragücü maçı ile göreve başlayan Durmuş, galibiyet yüzü görmediği ilk 5 maçında 3 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı. Sadece 2 gol atabilen Samsunspor kalesinde ise 6 gol gördü ve ilk yarıyı 15 puanla 17. sırada tamamladı.

İkinci yarıda ise çıktığı 5 maçta sadece Boluspor'a yenilen Samsunspor, bu süreçte 3 galibiyet 1 beraberlik alarak ligin dibinden çıkmayı başardı. Atılan 9 gole karşılık sadece 5 gol yiyen Samsunspor, ligin ikinci yarısında K.Erciyesspor'dan(11) sonra Boluspor'la birlikte en çok puanı(10) toplayan takım oldu.

55_OrHaN_55

Sana "hoca" veya "teknik direktör" demek, teknik direktörlere haksızlık olur. Erhan hocaya bu kadro verilseydi çok daha iyi yerlerde olurduk. 

red_white

yok hocam yok kişisel olarak seni seviyorumda oyunu harbiden okuyamıyorsun

55.hakan

Hocam bu mu parolamız cesaret.Parola cesaret buysa biz başka bir deplasmanda yandık.

fanatik samsunsporlu

hocam kartal takımını çalıştırmıyon anla artık ya.nedir bu korkaklık

özkan

Sitede herkez Samsunspor'lu,sende iyi samsunlusun bilmiyoruz Samsunspor'luda olabılırsın.Ama samsunlu olman göz yumulması anlamına gelmıyo bıseylerın..

Sen 8-14 sıra arası takımların iyi hocasısın.Bu sene bizim için iyi kafaya oynanacak bir sezon için bunu kaldıramayacagını bır kez daha gösterdın bugunku macla beraber.

Kravat bogazını sıktı,düşünmene engel oldu heralde hoca.Herkezin gördüğünü 30 metreden nası göremedin helal vallaha sana.

GurbetciFanatik

:kafa: :kafa: :kafa:

kisacasi sende bu boku bilmiyorsun

SametYılmaz55

erdemi oyunda tutarak s.çtın hocam.sağ olsun erdemde çok güzel sıvadı :-X

5trawberry

Her zaman dedim yineliyorum, Erhan hoca zamanında takım kısıtlı kadroya rağmen top oynuyordu gol bulamıyordu...
Devre arasından önce aynı kadroyla, kötü performansa devam ettik, üstelik iyi oynayan takımı bok ettin...

Şimdi transferler yapıldı, 4-5 as oynayan adam geldi. Takım hala aynı. Sanmaki Kartal'a Rizeye 4 tane ben attım.
Bu takım kendi başına organize olsa, idmanlara çıksa ancak bu kadar performans gösterirdi. Hoca dediğin az farklılık katacak. O nu da yapamıyorsan, ruh katacaksın.

Bugün ölü Denizlispor'a kaybedildiyse bunun tek sorumlusu sensin. Market işletmiyon hoca

55_OrHaN_55

Kartal bile Boluyu evinde yendi. Kısacası bu ligde bizi yenecek kalitede bir takım yok, senin gibi beceriksiz hoca yüzünden puanları 3'er 3'er dağıtıyoruz. Onurun varsa bugünden istifa edersin. Hocasız bile daha iyi oynar bu takım.

orhan

Hocam seni bugün ilk defa eleştiriyorum İlk yarı boyunca erdemin tarafından çok hata yapmamıza rağmen bir önlem alamadın ve erdemde ısrar ettin ilk yarı boyunca ölü denizliden 10 tane korner atışı yedik.Sakat ve ürkek olan fatih şen de ısrar edip orta sahanın düşmesine neden oldun oyuncu değişikliklerin çok gereksiz oldu oysa erdem çıkıp turgayı sağ beke ercanı veya kereyi stopere devre başlarken almalıydık.Takım malesef deplasmanlarda mücadele etmekten aciz hepsi kaçak güreşiyor.Bugün bu denizliye oyuncu kalitesi olarak yenilecek takım değildik ters giden bir şeyler var onuda bulup çözmek senin işin diğer maçların sonuçları bize yararken bu maçı kaybetmek çok acı.

ibrakadabra55

E.Altın > B.Durmuş

İlk geldiğinde böyle düşünmüyordum kendi kadrosu değil kadrosunu yapsın oynatır bu takımı diye , yaptı oynattı galibiyetler aldı ama t.direktörlük kalibiyetleri çok zayıf , E.Altın o malzemeyle defans ağırlıklı oyun oynatıp 1 puan alıyordu şimdiki gibi Dimitrov , Haluk , Abdulkadir gibi adamlar olsa ve başına Erhan hocamız olsa bu maçtan sonra çok çok değişik şeyler konuşabilirdik.