Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

pitbul055

Besim hoca 65 de Abdülkadiri çıkartıyorsun iyi güzelde gol yersek ne olacak acaba.Bence çok erken çıkardı Abdülkadiri.Roberts'ın 90 dakika oynadığı yerde Abdülkadirde oynar..

sadece55

Oynar Oynamasına da ne gereği var Sakatlığı belası derdi püsürü...Ne güzel Haluk şans buldu işte

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: pitbul055 - 05 Şubat 2013, 10:41:24
Besim hoca 65 de Abdülkadiri çıkartıyorsun iyi güzelde gol yersek ne olacak acaba.Bence çok erken çıkardı Abdülkadiri.Roberts'ın 90 dakika oynadığı yerde Abdülkadirde oynar..

Abdülkadir kendisi işaret etti kenara; beni çıkarın diye.

cgr

Alıntı yapılan: pitbul055 - 05 Şubat 2013, 10:41:24

60.dakikada Abdülkadir kenara seslendi. El hareketleriyle, "5-10 dakika sonra değiştirin" dedi.

ngonge

Bence Abdülkadir çıkartın demese ile çıkartması sorgulanmamalı. Daha yeni ısınıyor adam, bakın giren de hazır demek ki, çatır çutur 1'i sayılmayan 2 tane attı Haluk.

Hem düşünmek lazım belki seneye bu takımın forveti Abdülkadir değil, Haluk olacak. Rotasyon her zaman iyidir, oyuncuları ve rekabeti hazır tutar.

Musa Aydın ve Turgay konusunda Hocanın bu oyuncuları kazanması gerektiğini düşünüyorum. Evet ilk yarıdaki kötü performansta bu arkadaşların da payı vardı ama o takım çok kötüydü gerçekten.

Roberts bile evrim geçirdi, bu oyuncuları da yavaş yavaş azar azar oynatmalı Hoca.

Kais

aynen halugun attıgı gol neden verılmedı kı

HoliganSamSunLu

kalptenþimþek

06 Şubat 2013, 16:31:35 #157 Son düzenlenme: 06 Şubat 2013, 19:53:09 kalptenþimþek
Besim Durmuş-Şampiyonluk Hatırası 1985 (...Ercüment Coşkundere-Besim Durmuş-Fatih Uraz.....)

Besim Durmuş- Sezon Açılışı 85/86  

cgr

orucreis

nolur şu oyunu okumayı öğren nolur yalvarıyorum yaa musa sinana nasıl 90 dk katlanabılıyosun gerçi sende haklısın ismini duymadık kı mac boyunca oyundamı varmı yok mu bellı degıl  :kafa: :kafa: dımıtrovu cıkar serkanı al bravo hoca bravo hiçbirşey demıyorum  :-X :-X :-X

Sadece Samsunspor

bu takımı sevenler düşünenler erhan altını tekrar geri getirsin duygusallığa gerek yok

cgr

Hocam seni severim, iyisindir ama azıcık da eleştirelim. Şu inatların, kişisel tercihlerin yüzünden çok şey kaybediyoruz.

mimar55

Hocam bir mac kırmızı kart ye trıbünden seyret maçı aşagıdan görünmüyor mu nolursun musaya nasıl katlandın gözünü seveyim

Kais

haluk u 1 0 da sokmalıydı bence ercan yerıne ker lokman yerınede saban olmalıydı dıe dusunuyorum

kamuri

hocam su takımı korkak oynatmaktan vazgeç da artık