Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

Cumartesi Aksami AKS tvde Ropartajinda Tam bir Amötör gibi Röpartaj Yapiyordu.2 eliyle Mikrofunu tutmus kimseye Vermicekmis gibi..O an Dedim Bu Adamdan Birsey Olmaz..ISTiFA iSTiFA Besim Durmus Takimin Basina geleli Takimi Soyismi Gibi Durdurdu..Lütven iSTiFA

cgr

Tamam eldeki malzeme bu, kendi kadrosu falan değil dedik ama çok hatalısın hocam. Maça 4 ofansif futbolcu ile başlıyorsun, oyuncu değişikliklerinde çift ön liberodan tek ön liberoya düşüp orta sahayı iyice adamlara veriyoruz...

Olmadı hocam  :(

SametYılmaz55

Millet teknik direktör değiştirince çıkışa geçer biz dibe vurduk iyice :( inşallah devre arasında gerekli olan kondisyonu yükler,mental olarak iyi hale getirirsin takımı Besim hoca.yoksa şehir olarak çökeriz :rulet:

Theofanis Gekas

hocalığı hakkında yorum yapamam ama şuan klüpteki en masum insan kendisi,berbat bi takımın hocalığını kabül etmiş,ve ne kadar sevsek iyi desekte yaptırdığı transferler berbat ötesi çıkan erhan hoca gerçeği var,her ne kadar maddi sıkıntılar olsada bunlardan iyisi bulunurdu kesinlikle

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: uçarlı - 17 Aralık 2012, 14:08:32
HANGİ TRANSFER BERBAT NİTELİĞİ TAŞIYOR BİR AÇIKLAR MISINIZ
OYUNCULAR GELDİĞİNDE TÜM HERKEZ TATMİN OLMAMIŞ MIYDI
ERHAN HOCANIN HAKKINI YEMEYİN LÜTFEN.

:) :) :) :) :)

ult55ras

Samsunlu hoca dedik, durum ortada...

ngonge

Artık her şey senin elinde reyiz.

Ahmeti

yapılan transferler ortada hayal kırıklığına uğratma bizi hocam

5trawberry

ikinci yarıya dair en büyük korkum, hoca

ChucKeR

aynı sistemle oynamaya çalışırsa yazık olur emeklere.

Ertuğrul Sağlam

Taraftar, Yönetim, Teknik heyet ve Futbolcuların oluşturduğu zincirde bana en zayıf halka sen gözüküyorsun Hoca gözünü seveyim şu kadroyu heba etme...

samuray

top sende hocam artık hiç bi mazeretin olamaz yapılabileeklerin en iyisi yapıldı şu kısıtlı imkanlara karşılık senden şu kadrodan ısıran sahanın her yerinde pres yapan terinin son damlasına kadar akıtan pozitif futbol oynatmanı bekliyoruz

minci

Hocanın öyle taktik maktik vermesine gerek yok. Futbolculara çıkın kazanın gelin diyebilsin yeter. Onlar gerekeni yaparlar.

seyf55

hocanın elinde malzeme var şimdi bunları yoğurmada bakıp göreceğiz sonuçları

samuray

hoca bugün roberts.i bu kadar oyunda tutmasının dışında yapması gerekeni yaptı bana göre