Teknik Direktör | Besim Durmuş

Başlatan berusa55, 19 Kasım 2012, 23:06:24

« önceki - sonraki »

yilmazselcuk55

20 Kasım 2012, 02:12:19 #30 Son düzenlenme: 20 Kasım 2012, 02:19:47 yilmazselcuk55
Bu Sene Her Ne kadar Kötü Olaylar Yaşasakta Yönetim Gerçekten Samsunsporlu Takım için Ellerinden Geleni Yapıyolar Giden Hoca Samsunlu ve iyi Bir Samsunsporlu Gelen Hoca Samsunsporlu  İnsan Gerçekten Mutlu oluyor  ::) ::) ::)

Hayırlı Uğurlu Olsun İnşallah Toparlanırız Bir An Evvell...

feticalik

Rabbim Samsunlu insanlarla başarı sağlamamızı sağlar inşallah.

Sonuna Kadar 55

Besim Durmuş (d. 1 Eylül 1965, Samsun), eski Türk futbolcu ve teknik direktör. Samsunspor, Göztepe ve Kartalspor'un eski futbolcularındandır. Günümüzde teknik direktörlük yapmaktadır. 2011 yılı Temmuz ayından, 2012 yılı Eylül ayına kadar Kartalspor'u çalıştırmıştır....                                                                                                                                             Futbolculuk kariyeri

Futbola Samsunspor altyapısında başlıyan Besim Durmuş 1985 senesinde a takıma yükseldi ve burada 5 sezon düzenli olarak oynadı. Ardından Kartalspor'a transfer oldu. Birer sezon Göztepe, Kartalspor ve Kasımpaşa için oynadı. 2000 yılında Kartalspor'da aktif futbola veda etti.
Teknik direktörlük kariyeri

Futbola vedasını ardından aralıksız antrenörtlük yapamaya başladı ve ilk deneyimi olarak futbola bıraktığı Kartalspor'da yardımcı antrenörlük yapmaya başladı. Daha sonra aynı görevde Eyüpspor, Samsunspor ve Ünyespor'da bulundu. Mart 2009'da teknik direktörü ile yollarını ayıran eski takını Kasımpaşa'yı çalıştırmaya başladı ve takımı 1. Lig playoff maçlarını kazandırarak Süper Lig'e yükselmesini sağladı. Yeni sezonda birkaç karşılaşma sonrası takımdan ayrılıp yerını Yılmaz Vural'a bırakmıştır. Temmuz 2010'den beri İskenderun Demir Çelikspor'u çalıştırmaktadır.

2011-12 sezonunun başında 1. Lig ekiplerinden Kartalspor teknik direktörlüğüne getirildi...

Stoper

Öncelikle hayırlı olsun.

Yıllardır Samsunspor bünyesinde bulunmak isteyen isimler en sonunda kavusdu isteklerine. Önce Şenol, sonra Besim.. Başarılı olurlar inşallah.

Besim Durmuş'un gelmesi en çok Adem Sarı'yı üzmüştür. Kartalspor'da beraber çalıştıkları dönem sıkıntı yaşamışlardı.Fazla forma şansı bulamayabilir.

kerem55

celebi

samsunsporlu1994

Besim Hoca bu ligi iyi bilen tecrübeli bir hoca. Samsunspor'u hakettiği yerlere getirecektir.

Levent ÖCAL

Hayırlı olur inşallah, gelmesine çok sevindim  >l<

ErkÇay55

Allah utandırmasın. Takımımız adına hayırlı olsun inşallah.

King Of The North

Bu kadar kısa zamanda yeni bir teknik adamla anlaşan yönetimi öncelikle kutluyorum, Besim hocanın gelişiyle takım kesinlikle ivme kazanacaktır, herkes hocanın gözüne girme adına daha fazla gayret sarfedecektir, yeni kan değişikliğiyle Ankaragücü maçını kesinlikle kazanacağımızı umuyorum.

özkan

Kesinlikle ve kesinlikle başarılı olacağından adım gibi eminim besim hocanın..Hayırlı olsun yeni görevi.

Ekrem

Allah utandırmasın güzel günler görücez inşallah  :)

samsunluhakan

besim hocam hoş geldin hayırlı uğurlu olsun

ult55ras

jean

Hayirli olsun yine samsunlu geldi takimin basina