Yasin Öztekin

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Ocak 2021, 19:49:02

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Doğum tarihi/Yaş: 19 Mar 1987 (33)

Uyruk: Türkiye

Boy: 1,79 m

Mevki: Sol Kanat

Sözleşme bitiş tarihi:: 30 Haz 2022

mehmet yılmaz

Hayırlı olsun. Çok iyi bir transfer bence. Ligin çok üstünde. Geçen yılki Burak Çalık gelişi etkisi yapabilir. Bize seviye atlatır.
İnşallah bir sakatlık vs yaşanmaz.

Gökhan ve Djedje'den ile beraber tam isabet oldu.

_SoN_

Yaşını oynadığı seviyeleri göz önüne alarak görmezden gelirsek, en iyi transferimiz diyebiliriz, kanatta çok faydalı olacaktır, ismi ile ses getiren bir transfer, rakip üzerinde psikolojik baskı kuracak Burak Çalık isminden bile önde diyebiliriz.

Takımımıza hayırlı olsun, benzer bir Forvet transferide bekliyorum, o zaman bu transfer daha anlamlı hale gelecektir.

Stoper

%100 yeşil saha düşünen Yasin; bu ligin tozunu artırır. Fakat burayı, emeklilik öncesi son vurgun olarak mı görüyor, yoksa top oynamak,takımı lig atlatmak için mi görüyor bilemiyorum, bunu yaşayıp göreceğiz.

Takım içi dengelerde problemler yaşanabilir mı? egolarına yenik düşen futbolcular olur mu? Yasin'e karşı dışlanma olabilir mi? Aldığı maaş konuşulur mu?
Bunlar benim için hep soru işareti.

Yasin, bundan 5-6 sene önce şampiyonlar ligi oynarken, takımımızda ki bazı isimler, bölgesel lig, 3. Lig oynuyordu. Kendilerinden daha parlak kariyere ve popülerliğe sahip bir isim, diğer futbolcularda rahatsızlık verebilir mi?

SSKLA

Alıntı yapılan: Stoper - 17 Ocak 2021, 11:31:48%100 yeşil saha düşünen Yasin; bu ligin tozunu artırır. Fakat burayı, emeklilik öncesi son vurgun olarak mı görüyor, yoksa top oynamak,takımı lig atlatmak için mi görüyor bilemiyorum, bunu yaşayıp göreceğiz.

Takım içi dengelerde problemler yaşanabilir mı? egolarına yenik düşen futbolcular olur mu? Yasin'e karşı dışlanma olabilir mi? Aldığı maaş konuşulur mu?
Bunlar benim için hep soru işareti.

Yasin, bundan 5-6 sene önce şampiyonlar ligi oynarken, takımımızda ki bazı isimler, bölgesel lig, 3. Lig oynuyordu. Kendilerinden daha parlak kariyere ve popülerliğe sahip bir isim, diğer futbolcularda rahatsızlık verebilir mi?

Aldığı maaş Gyasiden az sanmıyorum bunun gündem konusu olacağını. Gyasi senelik 650 bin euro alıyorken, Yasin gibi rüştünü ispatlamış bir futbolcuya 470 bin euro yıllık verilmesine kimse laf etmez diye düşünüyorum. Sivasspor'da 1 milyon eurodan fazla alıyordu bildiğim kadarıyla yani yarım sezon orda kalsa muhtemelen 500-600 bin euro alarak bizden alacağını almış olurdu onlardan. Bu sebepler çerçevesinde vurgun niyetiyle değil de futbol oynamak için geldiğini düşünüyorum. Çünkü bize gelmese Sivasspor'da kalsa oynayamayacaktı yeterince ve seneye Sivas'tan daha alt kalibre bir süper lig takımına transfer yapacaktı, orda da 11 olup olmayacağı belirsizdi. Peki ya madalyonun bize bakan yönü? Süper lige çıkacağımıza inandığını düşünüyorum. Burda 6 ay iyi performans gösterdiğinde seneye süper ligde de takımda forma giyebilceğini biliyor. Ben bu transferi taraflar açısından kazan kazan olarak görüyorum.

minci

Alıntı yapılan: SSKLA - 17 Ocak 2021, 12:31:23Aldığı maaş Gyasiden az sanmıyorum bunun gündem konusu olacağını. Gyasi senelik 650 bin euro alıyorken, Yasin gibi rüştünü ispatlamış bir futbolcuya 470 bin euro yıllık verilmesine kimse laf etmez diye düşünüyorum. Sivasspor'da 1 milyon eurodan fazla alıyordu bildiğim kadarıyla yani yarım sezon orda kalsa muhtemelen 500-600 bin euro alarak bizden alacağını almış olurdu onlardan. Bu sebepler çerçevesinde vurgun niyetiyle değil de futbol oynamak için geldiğini düşünüyorum. Çünkü bize gelmese Sivasspor'da kalsa oynayamayacaktı yeterince ve seneye Sivas'tan daha alt kalibre bir süper lig takımına transfer yapacaktı, orda da 11 olup olmayacağı belirsizdi. Peki ya madalyonun bize bakan yönü? Süper lige çıkacağımıza inandığını düşünüyorum. Burda 6 ay iyi performans gösterdiğinde seneye süper ligde de takımda forma giyebilceğini biliyor. Ben bu transferi taraflar açısından kazan kazan olarak görüyorum.
Harika yorumlamışsınız. Kaleminize sağlık. Her kalimesine kefil olurum.

Elyesa

insallah utandirmaz bizleri.saniyosam kariyerinde ilk defa 1.ligde oynayacak insallah sezon sonunda beraber seviniriz yasin oztekin

Sadece Samsunspor

Biraz daha asilman lazim belkide kondisyonu yermiyor. Biraz hirs sart

Raqua55

Artik skora katki vermeli

orucreis

Yetenekli topçudan standart topçuya dönme yolunda hızla ilerliyor.

Tufan

net çöp emekliliğe gelmiş.

Elyesa

maci erken koparamadiysak tek suclu sensin bizim forvete 2 kere net pozisyonda vermedin..bence cok fazla kaldin sahada insallah duzelirsin biran once cunku lazimsin eski yasin lazim

eprianu

Maalesef iki haftadır dökülüyor. İnşallah kendini toparlar.

_SoN_

Toparlanması lazım, bu tanıdığımız yasin değil.

55.hakan

Takımı yönlendireceğine eli ayağına dolaşıyor. Maalesef tecrübesini yansıtamıyor.