İsmail Uyanık ( Büyük Başkan )

Başlatan bengülü, 07 Mayıs 2006, 13:32:20

« önceki - sonraki »

Clint_Eastwood

Uyanık Başkanın tekrar gelmesi bir ütopyadır bence... O güzel günler geride kaldı şimdi yeniden diriliş için neler yapabiliriz bunları somut şekilde ortaya koymalıyız...

yirmiuc

Alıntı yapılan: "55teXas55"istanbul erkek liseler derneği başkan vekili.
neyse boşver.zaten başkan olma durumu olduğunu zannetmiyorum bundan sonra...

texas liseliler derneği değil. istanbulspor kulübü..

AlıntıAlıntı:
Basketbol takımımızda takım menajeri Ayşegül Katırcıoğlu, baş antrenör Gökhan Taştimur, yardımcı antrenörler Özer Düdükçü ve Derya Rıza D. Zeren görev yapmaktadır.

Resmen bizim gecen seneki kadro ya

evet benim de şimdi dikkatimi çekti. panasonic istanbulspor olmuştur belki de.

herneyse.durum bundan ibaret.  tekrar başarılar istanbulspora.

supporter

Alıntıpanasonic istanbulspor olmuştur belki de.

ne kadar da komik!
kimse kimseyi sevmek zorunda değil.
ama bu kadar gereksiz iğnelemeler çok anlamsız.
tıpkı imzan gibi.. ama mutlu ediyorsa seni devam et ..

yirmiuc

Alıntı yapılan: "supporter"
Alıntıpanasonic istanbulspor olmuştur belki de.

ne kadar da komik!
kimse kimseyi sevmek zorunda değil.
ama bu kadar gereksiz iğnelemeler çok anlamsız.
tıpkı imzan gibi.. ama mutlu ediyorsa seni devam et ..

neden komik olsun???
samsunsporun basketbol branşındaki bütün idareciler teknik heyet de dahil istanbulspora transfer olmuş?? komik mi geldi bu sana?

south_london

takım düşmüş ismail uyanıkla uğraşıyor.klavye başından sallamak tabi güzel bişe.

oğuzhan55

İsmail Uyanık başkanın İstanbulspor'un 2.başkanı olduğu konusunu burada bir topiçte daha okumuştum.Ama 2.başkanı olduğı yer İstanbulspor değil İstanbul'da yanılmıyorsam vakıf gibi bir kuruluşun yönetimindeydi.Bu bilgiyide yine buradan okumuştum.

KotuCocuk55

sen birinci lige çıkmış basket takımını ligden çekersen,adamlar her yere gider,ismail başkan başarılı bulduğu ama samsunda yeni yhönetimin istihdam etmediği bu kadroyu yakınlığı olan istanbulspora aldırdıysa çokda anormal bişey yok,samsunspor zaten bu adamlarla sözleşmelrini fest etmişti!

adnan ölmez basket takmını birinci ligen çektin takımı küme düşürdün daha ne ypacan savunulucak hiç bi tarafın yok,isamail uyanığı sevin sevmeyin gelir gelmez ayrı ama şu adamla bir tutmayın!

supporter

yirmiüç "ne kadar komik" lafının arkasına koyduğum ünlem işaretine rağmen senin "panasonic istanbulspor" lafını gerçekten komik bulduğumu düşündü isen daha fazla bir şey söylemeye gerek yok.

yirmiuc

olaylara farklı açılardan bakıyoruz yorumlarımız da farklı oluyor doğal olarak.
Bana göre basket şubesinin katili yaptığı anlaşmaya uymayan bermek oldu. size göre ise 400.000 dolarlık bir sponsor bulamayan yönetim.

tabiki 2.başkanı olduğu bir kulübün futbol şubesine eski teknik direktörümüzü basket şubesine de eski idarecileri getirebilir, kendi ekibidir.

yirmiuc

Alıntı yapılan: "supporter"yirmiüç "ne kadar komik" lafının arkasına koyduğum ünlem işaretine rağmen senin "panasonic istanbulspor" lafını gerçekten komik bulduğumu düşündü isen daha fazla bir şey söylemeye gerek yok.

bu komik mi sorumun ardından eklediğim 2 soru işaretine rağmen vs.

sonuç olarak yine kişisel tartışmalara dönüştü başlık yine.

supporter

Alıntı yapılan: "yirmiuc"sonuç olarak yine kişisel tartışmalara dönüştü başlık yine.

biraz özeleştiri yaparsan bunun kendi üslubundan kaynaklandığını anlayabilirsin. bunda hiç payın yokmuş gibi davranamazsın en azından.  imzan bile tartışma davetiyesi gibi.. ama özeleştiri yaparsan.

ngonge

arkadaşlar ismail uyanık ı sevmeyen yoktur ama öyle ya da bu şekilde gitti ve geleceği de görünürde yok.

bu durumda onun üzerinde ısrar etmek gereksiz. biz samsunsporu tutuyoruz ne ismail uyanık ı ne de adnan ölmez i.

jean

ismail uyanik birakti yusuf ziya geldi son hafta ligde kaldik ismail uyanik birakti adnan olmez geldi kume dustuk baskana suc bulamiyorum aslinda olan oldu biraz once sibiker diyarbakirdan sonra kume dusen 2.takim samsunspor dedi ise bak ya

tunç güvenoðlu

valla yirmiüç ismail başkan konusunda sadece ikimiz aynı fikirdeyiz.ismail uyanık istanbul sporda eskiden beri üyedir.ama tabıkı üye olmasında da hiç bir sakınca yoktur. benim ismail başkan konusunda ki muhalafetim külüpten alacagı olan rakam konusundadır. gelsin beyler ismail başkan tekrar gelsin zaten cok  yakında başkan olarak gelmicek samsunspordan alacagına karşılık samsunsporun sahibi olarak gelecek.......

south_london

varya helal olsun ya size.takım düşmüş ne konuşuyorlar.SALLAYIN NETTEN AYNEN DEVAM....