Bank Asya 1.Lig|34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Orduspor: 1-1

Başlatan Tufan, 02 Mayıs 2010, 20:17:36

« önceki - sonraki »

brigand

Samsunspor ' umuzun büyüklüğünden yararlanıp prim yapmaya çalışan küçük parazitler bunlar. fındık kadar beyin yok bunlarda!

YaşarDoğu

AlıntıEsnaf taraftardan şikayetçi oldu

Takımlarına destek vermek üzere Samsun'a gelen Ordusporlu taraftarların maç sonrası Ordu'ya dönerken, yol boyunca 55 plakalı araçlara zarar verdiği iddia edildi. Çarşamba ilçesi Çınarlık beldesi Gelemen mevkiinde balık avlarken, park halindeki 55 SZ 622 plakalı otomobilinin Ordusporlu taraftarlarca taşlandığını kaydeden Muhammet Hanefi Koçak (27) şikayetçi olup, zararın ödenmesini istedi.

Balık avlarken, park halindeki aracın Ordusporlu taraftarların saldırısına uğradığını belirten Muhammet Hanefi Koçak, "Gelemen Köprüsü mevkiinde balık avlıyordum. Aracım park halindeydi. Üzerlerinde Orduspor forması giyen şahısların ellerinde taşlı sopalı aracıma saldırdığını gördüm. Olayın şaşkınlığını yaşarken, uzaklaşıp gittiler. Hemen Jandarma ile polise haber verdim. Geldiklerinde çoktan gitmişlerdi." dedi. Koçak, suçluların bulunmasını ve uğradığı zararın ödenmesini istedi.

Dikbıyık jandarma Karakol Komutanlığı da hazırladığı tutanakta, Samsunspor taraftarları ile Orduspor taraftarları arasında taşlı sopalı saldırı sonrası yoldan geçen ikisi 52, 8'i 55 plakalı toplam 10 aracın zarar gördüğünü rapor etti.

Mustee13

hadi bunlar çoluk çocuk da, bunları bu kadar ateşleyen olay nedir ya da kimler yapar böyle şeyler... şurda iki komşu şehrin insanlarıyız..bırak komuşuluğu aynı ülkenin vatandaşlarıyız...sürekli şehit verdiğimiz bu hassas günlerde yapılacak iş mi bunların ki... yazık günah...

Akyol

hahaha tipe bak tam gabakçı  :D  Dedeme ne zaman ordu desem bırak şu gabakçıları der bu oğlan kabak gibi yarılmış ortadan ikiye  ;D

jean

yenilmedigimiz iyi oldu iddiasizda olsa dun bizimle hazirlik maci yapan takimlara yenilmek hosuma gitmiyor

Ömrüm Tribünlerde Geçti

Gençtir,cahildir,hava atmak için her haltı yerler.Bakın ben tribün kovalıyorum faceyede koyuyorum,Samsunsporun formasını yakabilecek kadar delikanlıyım der.

Der,derde düştüğümüz ilk sene ilk maçta bizi orduda taşladılar.Onlar yaparda ben orduya kardeşiz diyen taraftar grubu zihniyetine diyecek,söylenecek hiç bir şey bulamıyorum.

ata55

Alıntı yapılan: sBç1984 - 12 Mayıs 2010, 11:54:24
Anlamadığım konu Daha bizle hazırlık maçı yapmak isteyen adamları ağzımıza neden sakız yapıyoruz.bırakın  takılsınlar kafalarına göre  :)

iyide bilader, siz degilmiydiniz bunlari kardes ilan eden ve kendi sitenizde samsunsporun bir baska taraftar grubuna birlik olupda kufur eden? Ne b.k olduklarını yenimi anladiniz bu gabakcilarin. gelemnde balik tutan adamlarin araclarina saldirmis korkak p.venkler.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: ata55 - 13 Mayıs 2010, 16:52:12
iyide bilader, siz degilmiydiniz bunlari kardes ilan eden ve kendi sitenizde samsunsporun bir baska taraftar grubuna birlik olupda kufur eden? Ne b.k olduklarını yenimi anladiniz bu gabakcilarin. gelemnde balik tutan adamlarin araclarina saldirmis korkak p.venkler.

O mevzunun altında başka şeylerde ara bence..

celebi

Lusage

ata55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 13 Mayıs 2010, 19:46:03
O mevzunun altında başka şeylerde ara bence..

ne aricam bilader, ben okuduklarimi bilirim. mordulular gelip sizin sitenizde SAMSUNSPOR'un bir baska taraftar grubuna kufur etti, hakaret etti, sizde alkisladiniz bunlari. yankıis isler bunlar. en ıyı morduluyu en kotu samsunsporluya degısmem ben.

Serkan

Ata 55 bu dediğin olay gerçekten yaşandımı kardeşim ?

eğer yaşandıysa Söğütlübahçeli arkadaşlar buna nasıl izin verdi ?

LisandroLopez

Alıntı yapılan: dukeburak - 15 Mayıs 2010, 16:35:17
söğütlübahçeli arkadaşlar başka takım formalıları arasından çıkarsın önce

Ne saçmalıyosun sen ? Bizim grubun içerisinde başka takım formalı kimse yok , renkli giyinildiği için sana öyle gelmiştir.

Nuri Asan

Geçen sene hedef ilk 10 du,bu sene şampiyonluktu.
Bu sene ilk 10 da bitirdik,seneye şampiyon olalım.

Samsun55ramazaN