Bank Asya 1.Lig|34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Orduspor: 1-1

Başlatan Tufan, 02 Mayıs 2010, 20:17:36

« önceki - sonraki »

AntZ

Yazıklar oldun  :D
Paketi bitirdiklerindeki resim de vardı eklememişsin, onu da ben ekleyeyim  :) :D

babasamsunlu

Dartagnan

babasamsunlu

yalnız  çekirdek kesesine nasıl sarıldığının farkındamısınız...Kimseye vermem havasında :):)

AntZ

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 11 Mayıs 2010, 07:59:20
yalnız  çekirdek kesesine nasıl sarıldığının farkındamısınız...Kimseye vermem havasında :):)

Mustafa abiyi tebrik etmek lazım, başkandan çekirdek almayı nasıl başardı acaba, kesin yemek sözü vermiştir.  :D

King Of The North

Alıntı yapılan: ChRoNiC - 10 Mayıs 2010, 22:45:21
Bir Adet Resim buLdum facebook da gezinirken bir mor menekşe vardı SAMSUNSPOR formamıza basan ...

Akıllanmıştır sanırım...

Birde Eklemeden duramayacağım bir video gördüm resimdeki şahıs çekmiş otobüse kaçan ve taş açıp korkudan nereye gideceğini şaşıran menekşelere dikkat =)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=109572989085922#&ref=mf

bunu yapandan Allah razı olsun :D :D

Tufan

kerem55

Alıntı yapılan: Ant55 - 11 Mayıs 2010, 08:05:21
Mustafa abiyi tebrik etmek lazım, başkandan çekirdek almayı nasıl başardı acaba, kesin yemek sözü vermiştir.  :D

yok be kardeşim başkanım kıyamaz müridlerine  :-X :-X :-X

babasamsunlu

Mustafa bey..resimler benim facebookta..seni etiketledim..ordan bak resimlere..ayrıca ikiniz götürdünüz koca poşeti :):) itiraf et...

kerem55

yok be kardeşim tüm tribün paylaştık valla ama en çok biz çitledik... :D :D :D

ayrıca resimler çok güzel çıkmış ellerine sağlık teşekkür ederim   >l< >l< >l<

oğlumun emin ellerde olduğunu görmek inan beni çok mutlu etti  :-[ :-[ :-[

babasamsunlu

Daha dur ...senin delikanlı Apo abi ve benim olduğum tribünde ne hallere gelcek sen haberin yok..  :D :D :D :D :D :D :D :D

az daha büyüsün hakem bi hata yaptığında tellerden toplarsın artık :):):): ;D ;D ;D ;D ;D

YaSeF55

Alıntı yapılan: ChRoNiC - 10 Mayıs 2010, 22:45:21

maçtan önce faceden atıp tutuyordu yok gelicez o zaman görüşcez falan. bana özelden mesaj atmış iyi oldu falan iyiki basmışım..Dedim eğerki sen o formanın üzerine bastın o zaman sonucuna katlanıcaksın dedim..Vede maçtan sonra çocuğun ne face i var ne bişeyi tamamen ilişkisini kesmiş faceden =)

Burak

samsun a akıyoruz duvarına yazımı da yazdım  :) orduspor 1967 diye yazan sayfa SAMSUNSPOR ksk adana gibi takımlara da hayran ayrıca:)

YaSeF55

Alıntı yapılan: dukeburak - 11 Mayıs 2010, 14:59:23
samsun a akıyoruz duvarına yazımı da yazdım  :) orduspor 1967 diye yazan sayfa SAMSUNSPOR ksk adana gibi takımlara da hayran ayrıca:)

Caner Fdиqя ٦ط۱۹  bu..bunuda kapattı diğerleri onun adına laf atıyorlar ortaya..sanmıyorum orduspor 1967 nin o olduğuna

Ertuğrul Sağlam