Bank Asya 1.Lig|34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Orduspor: 1-1

Başlatan Tufan, 02 Mayıs 2010, 20:17:36

« önceki - sonraki »

Fecr_55

Sen bu bayragin polisiysen, bayragimizi dalgalandiranlarin kanina girmemelisin..Hic hosuma gitmedi bu dayak görüntüleri, bu tribüne böyle davranilmamaliydi..
Tribünümüz, VATAN'imiz sagolsun..

Gurur duyuyorum taraftarimizla..!

beşnumara

özellikle bu seneki taraftarı ben son 10-15 yılda görmedim.gerek deplasman lar gerek iç saha gerek maçlardaki pankart ve tepki olayları.gerçekten taraftarımızla gurur duyuyorum.aaaahhh  aaaahh bir de birlik olsak var yaaa ne emniyet ne de başka tribünler kimse önümüzde duramaz

Burak

gerçi top meselesinde 4 numaralı özel güvenlik haddini aştı ama sonra anında olay yerinden uzaklaşmak zorunda kaldı hödük

ChRoNiC

10 Mayıs 2010, 22:45:21 #363 Son düzenlenme: 10 Mayıs 2010, 22:53:02 ChRoNiC
Bir Adet Resim buLdum facebook da gezinirken bir mor menekşe vardı SAMSUNSPOR formamıza basan ...

Akıllanmıştır sanırım...

Birde Eklemeden duramayacağım bir video gördüm resimdeki şahıs çekmiş otobüse kaçan ve taş açıp korkudan nereye gideceğini şaşıran menekşelere dikkat =)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=109572989085922#&ref=mf

Fecr_55

Ayni kisi mi bu resimdekiler? Taniyamadim da sonraki halini, operasyon olumlu sonuclanmis demek ki..Sükretsin o ayaklarina almamis darbeyi..

erkutdem55

İçimin yağları eridi yemin ediyorum,play-off'a kalmış kadar oldum. >l< >l<

KareAs55

Alıntı yapılan: dukeburak - 10 Mayıs 2010, 22:38:58
gerçi top meselesinde 4 numaralı özel güvenlik haddini aştı ama sonra anında olay yerinden uzaklaşmak zorunda kaldı hödük

Top meselesi bence çok gereksizdi  1 top ile kulüp batmaz...

Tufan

top gelince apo amca apo amca diye yukardan koşan çocuklar çok tatlıydı ama güvenlik artıslik yaptı. ama o artist güvenlik bilmezki Apo abinin bu takım için yaptıklarını  >:(

KareAs55

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 10 Mayıs 2010, 22:53:58
top gelince apo amca apo amca diye yukardan koşan çocuklar çok tatlıydı ama güvenlik artıslik yaptı. ama o artist güvenlik bilmezki Apo abinin bu takım için yaptıklarını  >:(

Top sekdi sekdi  tamda apo abinin kucağına geldi  :D

edmontdante

Apo abi istesin o toplardan 3 tane Koçyiğite getirilip bırakılır

Ollivanders

Bu cocugun o oldugunu dusunuyorum . Hem tip olarak benziyor hemde forması orduspor olmasına ragmen sırtında 53 numara vardı :)

AntZ

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Mayıs 2010, 06:14:01
Bu cocugun o oldugunu dusunuyorum . Hem tip olarak benziyor hemde forması orduspor olmasına ragmen sırtında 53 numara vardı :)

Kırmızı yuvarlağa dikkat. Burda rize atkısı olsa da altında mordu forması var.

celebi

babasamsunlu

asyakart dııtt :):)

Ya adamlara mormenekşler türküsü söyledik maç başından sonuna kadar ..Dayanamadılar türkünün birbirlerini döven i..ler  kısmını canlı olarak bize izlettiler...valla helal olsun lakablarının hakkını veriyor mormenekşeler :):)

babasamsunlu

Çekirdekçi başkan istemiyoruz...Mustafa Kırtay kerem 55 senden daha çok fnatik Allahıma kitabıma :):)