Lig A 5.Hafta | Diyarbakırspor 2-0 Samsunspor

Başlatan hasselbaink, 11 Eylül 2006, 16:10:58

« önceki - sonraki »

hasselbaink

AlıntıTürk Telekom Lig (A)'da 5. ve 6. hafta maçlarının programı belli oldu.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, ligde 5. ve 6. hafta
maçlarının programı şöyle:
     5. Hafta:
     ---------
     16 Eylül Cumartesi:
     20.00 Altay-Gaziantep Büyükşehir Belediyesi (İzmir Atatürk)
     16.00 Akçaabat Sebatspor-Karşıyaka (Akçaabat Fatih)
     17 Eylül Pazar:
     16.00 Kasımpaşa-Kocaelispor (Kasımpaşa)
     16.00 İstanbulspor-Gençlerbirliği OFTAŞ Spor (Bahçelievler İl Özel)
     16.00 Mardinspor-Eskişehirspor (21 Kasım)
     16.00 Orduspor-Elazığspor (19 Eylül)
     16.00 Türk Telekomspor-Malatyaspor (Türk Telekom)
     19.00 Diyarbakırspor-Samsunspor (Diyarbakır Atatürk)
     18 Eylül Pazartesi:
     20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyesi-Uşakspor (Atatürk Olimpiyat)
     6. Hafta:
     ---------
     23 Eylül Cumartesi:
     19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyesi-Türk Telekomspor (Kamil Ocak)
     20.00 Eskişehirspor-Orduspor (Eskişehir Atatürk)
     24 Eylül Pazar:
     16.00 Uşakspor-Mardinspor (1 Eylül)
     16.00 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Akçaabat Sebatspor (Cebeci İnönü)
     16.00 Elazığspor-Kasımpaşa (Elazığ Atatürk)
     19.00 Malatyaspor-İstanbulspor (İnönü)
     19.00 Kocaelispor-Diyarbakırspor (İsmetpaşa)
     20.00 Karşıyaka-İstanbul Büyükşehir Belediyesi (Altay Alsancak)
     25 Eylül Pazartesi:
     20.00 Samsunspor-Altay (Samsun 19 Mayıs)

5-6. haftanın programı yukarıdaki şekilde imiş. Buna göre 6. haftadaki Altay maçımız kesin olarak yayınlanacak D Spor'da. D.Bakır maçının da bence yayınlanma ihtimali var.

Neyse, biz tekrar maç topicine dönelim.

D.Bakırspor-Samsunspor
Diyarbakır Atatürk Stadı
17 eylül Pazar
Saat: 19:00

Takım içeride oynadığı son 40 resmi maçın yalnızca 11'ini kazanabilmiş. Bu da aşağı yukarı %25 yapar. Dış saha performansımız içeriye oranla daha iyi; bu maçtan takımın istikrarsızlığı da göz önünde tutulunca bir galibiyet bekliyorum. (Sonrası ne olur bilemem tabii!)  Levent Eriş'in D.Bakır'ı çok iyi tanıması da bir avantaj olabilir bizim için.

Fotoğraf ana sayfadan alıntılanmıştır. Forum yönetim.

Sadece Samsunspor

kendimizi az sıkarsak bu maçı alabiliriz zaten diyarbakırda dağılmış bir görüntü war ama son maçı 3-2 yendiler ama levent hoca diyarbakırdan geldi takımın az çok neler yaptığını bilir ve ona göre oynatır inşaallah bu maçı alırız

BENCE ZORLANSAKDA YENERİZ AMA HİÇ BELLİ OLMAZ :roll:

AllydeenleaR

ben kasımpaşa maçından sonra bu takımın galibiyet alsa bile şansa aldığını düşünceğim
kaç seneden beri maça gidiyorum ka dakar kötü ruhsuz iğrenç bir takım görmedim
yinede diyarbakırında durumunu düşünürsek bi ihtimal şansımız var

mehmet yılmaz

Evet, bu maçı kazanabiliriz ama devamını getirmek konusunda net bir şey söyleyemem.

Neticede taraftarlık bu değil midir? Saptan samandan dayanaklar üretip galibiyet ihtimalleri oluşturmak?  :wink:

berusa55

kasımpasaya da yenildikten sonra bu macı alsak ne olur almasak ne olur!bu takımdan kesinlikle istikrar beklemeyin!bu takımın tek istikrarı istikrarsız olmak!bu sene süper lig ufukta görünmüyor arkadaslar!görünen köy klavuz ister mi?elazığı bile sansa yenen takımın kasıpasaya yenilmesi çok normal!as samsunum ah!

cagdasahmet

Artik ümidim kalmadi pek eger bu maci kazanamazsak bence hic ümitlenmemeli...10.000 seyirci izlemis maci onlara yazik bizlere yazik...Imzamida degistiriyorum...

oğuzhan55

2.ligde direkt olarak süper lige çıkmamız için ilk ikiye girmemiz gerektiğinden istikrarlı olmamız gerekiyor.Diyarbakır maçını kazansak bile bundan sonraki haftaların bizim için aynı şekilde devam edeceğinden emin değilim.Tabii inşallah kazanırız.

ngonge

2 maç da naklen yayınlanıyo, yayınlanıyo ki alem izlesin samsun kofti takım olmuş.

foreversamsun

dıyarbakır macımız canlı olarak yayınlanacakmı kesın olarak.d spor un yapmış oldugu bır acıklama varmı bu konuda arkadaslar.bılgısı olan varsa ve d sporun hangı macları yayınlayacagını nerede duyurdugunu bılıyorsa lutfen lınk yazsın..sımdıden tesekkurler

Tamer55

maçlarımızı naklen vermesihler bu kötü futbolu pardon olmıyan futbolumuzu kimse görnesin rezil olmayalım.

veis

DİYARDAN 1 VEYA 3 PUAN ALIRIZ MERAKLANMAYIN BU ADAMLAR SAMSUNDA MAÇ KAZANMAYI BİLMİYORLAR SADECE.diyardan gelecek puan veya puanlar bizi tekrar potaya sokar çünkü biz puan kaybetdik ama en yüksek puanlı takımın bile 10 puanı var.levent hocaya güveniyorum 5 hafta sonra takım toplanacak yeterki futbolcular uyarılsın.

salihcakir

maç saatlerine bakılırsa bizim iki maçta yayınlanıyor. Elazığ karşılaşması da naklen yayınlanmıştı. Bu maçta çok iyi oynamasak da istediğimizi almıştık. Son maça göre de daha derli toplu bir takımdık. Umarım naklen yayınlanan maçlarda kazanmaya devam ederiz. Takıma kötümser yaklaşıldığının farkındayım; herkes kendi düşüncesinde tabiki haklıdır; ama benim kanaatim bir kaç hafta sonra daha iyi bir takım göreceğimiz yönünde. Bir hava yakalamak şart tabiki. Umarım bundan sonrasında işler istediğimiz gibi gider.

hasselbaink

Alıntı yapılan: "foreversamsun"dıyarbakır macımız canlı olarak yayınlanacakmı kesın olarak.d spor un yapmış oldugu bır acıklama varmı bu konuda arkadaslar.bılgısı olan varsa ve d sporun hangı macları yayınlayacagını nerede duyurdugunu bılıyorsa lutfen lınk yazsın..sımdıden tesekkurler

maç yayınlarını haftanın programından tahmin etmeye çalışıyoruz pzts tek maç oluyor ve o verliyor kesin. Mesela bizim Altay maçı gibi. Cmts de genelde gece maçı veriliyor. Pazar gününü tahmin etmeye çalışıyoruz internette taraftar siteleri yazıyor bazen olmadı kanal d ye telefon açıp öğreniliyor velhasıl zor da olsa öğreniliyor işte!

HoliganSamSunLu

Diyarbaırsporu mutlaka yenmeliyiz aksi halde siper lig tam anlamıyla hayal olur samsunspor güven vermiyor

Tribün_ali