METRO Grossmarket

Başlatan berusa55, 19 Temmuz 2011, 23:53:05

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: führer55 - 18 Ekim 2011, 19:50:46
Alışveriş yapmak için kart istiyolar.Kartı da vergi levhan olmadan alamıyorsun.Biraz saçma olmuş sanki.

O uygulama kalktı diye biliyorum 2 ay önce normal markete girer gibi alışveriş yaptım esnaf kartı falan sormadılar. Ticked kullanabilmek için belki isteyebilirler ama nakit yada kredi kartı ile yapılan alışverişler için esnaf kartı istemiyorlar artık.

bengülü

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 20 Ekim 2011, 11:33:17
O uygulama kalktı diye biliyorum 2 ay önce normal markete girer gibi alışveriş yaptım esnaf kartı falan sormadılar. Ticked kullanabilmek için belki isteyebilirler ama nakit yada kredi kartı ile yapılan alışverişler için esnaf kartı istemiyorlar artık.

fatihcim ben metro da çalışıyorum metro marketimiz bir toptancı firması o yüzden kartsız  alışveriş yapılmıyor kartları olmayan müşterilerimize sadece günlük alışveriş numarası  veriliyor

celebi

Ya abiciğim sen ne zaman geçtin metro ya carfeour da değil miydin sen :)

bengülü

Alıntı yapılan: celebi - 20 Ekim 2011, 17:39:43
Ya abiciğim sen ne zaman geçtin metro ya carfeour da değil miydin sen :)

yok hocam ben metrodayım yaşlandık orda  :(

celebi

kamuri

ikea gelsin ikea evinizin herşeyiiii ;)

muzaffer4

her esnafa 5 adet kart çıkarma imkanı vermişler...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ekigho55 - 09 Kasım 2011, 15:09:16
her esnafa 5 adet kart çıkarma imkanı vermişler...
babamda bıze aıle boyu kart cıkartmıs  :D

5trawberry

Stadyum'dan 56'lar başına çıkarken sağda bi bürosu var, o ne için bilgisi olan var mı ?

berusa55

18 Kasım 2011, 00:00:59 #84 Son düzenlenme: 18 Kasım 2011, 00:06:26 berusa55
İş başvuruları, kabulleri ve diğer başka işlemler (kullanoco kartı) için kurdukları büroları kardeşim.

epçeli köylü

Bende de kart var.Açılsada bir gezsek....

5trawberry

Alıntı yapılan: berusa55 - 18 Kasım 2011, 00:00:59
İş başvuruları, kabulleri ve diğer başka işlemler (kullanoco kartı) için kurdukları büroları kardeşim.

Teşekkür ederim..
İnternet başvurularında genel kriterler koyulmuş pek ayrıntı falan da yok, araştırmalarım sonucunda her anlamda sağlam bir kuruluş olduğu öğrendim fakat, benim gibi iş hayatına yeni atılan kişiler için askerlik koşulu çok büyük engel oluyor malesef, son gelişmelerden sonra yine bu durumda ısrarcı olurlar mı bilemeyiz tabi, gidip görüşmek lazım.

buonanotte

Alıntı yapılan: 5trawberry - 18 Kasım 2011, 01:22:48
Teşekkür ederim..
İnternet başvurularında genel kriterler koyulmuş pek ayrıntı falan da yok, araştırmalarım sonucunda her anlamda sağlam bir kuruluş olduğu öğrendim fakat, benim gibi iş hayatına yeni atılan kişiler için askerlik koşulu çok büyük engel oluyor malesef, son gelişmelerden sonra yine bu durumda ısrarcı olurlar mı bilemeyiz tabi, gidip görüşmek lazım.

askerlik şartını aramadıklarını biliyorum abimde orda çalışıyor.Abim de askerliğini yapmadı ve askerliğini yapmayan çok kişi var.Sen şansını dene dostum.Eleman alımı yapacaklar markete geçince.

berusa55

16 Aralık 2011, 17:57:28 #88 Son düzenlenme: 16 Aralık 2011, 19:39:12 berusa55
İnşaat hızlı ilerliyordu ama bu kadar hızla sonuçlandıracaklarını tahmin etmemiştim; 26 Aralık'ta açılıyor.

Ahmeti

26 Aralık'ta açılış var diyorlar ama şuan çok eksikleri var anlaşılan yarım yamalak bir açılış yapacaklar. 4 günde herşeyi yetiştirebilirlerse helal olsun.