METRO Grossmarket

Başlatan berusa55, 19 Temmuz 2011, 23:53:05

« önceki - sonraki »

Tufan

Ersin abi alkol reyonuna baktın mı?  perakende alımda fiyatları nasıl yılbaşı öncesi bi uğramak lazım ucuzsa.

berusa55

28 Aralık 2011, 00:05:02 #106 Son düzenlenme: 28 Aralık 2011, 02:38:05 berusa55
Burakcım Metro'da Samsun markasi "bafira" salça var mesela gözüme çarpan, bunun gibi birçok Samsun markası vardır bir dahakine daha dikkatli incelerim.

Tufan kardeşim alkol reyonunu incelemedim ama dışarıya gore ozellikle toptan alımda daha ucuzdur o kesin.

CurvaSs

Alıntı yapılan: Tufan - 27 Aralık 2011, 23:56:56
Ersin abi alkol reyonuna baktın mı?  perakende alımda fiyatları nasıl yılbaşı öncesi bi uğramak lazım ucuzsa.

alkol reyonu önemli tabi. :D :D

Tufan

Alıntı yapılan: CurvaSs - 28 Aralık 2011, 00:12:10
alkol reyonu önemli tabi. :D :D

Perşembe günü bizzat inceleme yapmam lazım ucuza viski, şarap falan varsa almak lazım yılbaşı için  :)

Serkan

Alıntı yapılan: Tufan - 28 Aralık 2011, 00:16:01
Perşembe günü bizzat inceleme yapmam lazım ucuza viski, şarap falan varsa almak lazım yılbaşı için  :)

bir fiyat listesi alayım güzel kardeşim :D

brigand

''Villa Massa - Tradizionale Limoncello di Sorrento '' ısrarla isteyin ! :P

Burak

Alıntı yapılan: berusa55 - 28 Aralık 2011, 00:05:02
Burakcım Metro'da Samsun markasi "bafira" salça var mesela gözüme çarpan, bunun gibi birçok Samsun markası vardır bir dahakine daha dikkatli incelerim.

Tufan kardeşim alkol reyonunu incelemedim ama dışarıya gore ozellikle toptan alımda daha ucuzdur o kesin.

Ben onu genel anlamda söyledim yoksa Samsun'un yerel markalarını elbette satıyorlardır ama market açmakla avm açmakla şehir gelişmez fabrika açmayla gelişir anlatmaya çalıştığım oydu

berusa55

Anladım kardeşim. O konu ayrı Burak'cığım  :ok

AntZ

Aferin, hep böyle kardeş kardeş kavga edin  :evet:

berusa55

Tufan

Alıntı yapılan: Serkan - 28 Aralık 2011, 12:59:41
bir fiyat listesi alayım güzel kardeşim :D

carrefour'da Ballantines'lerde indirim varmış sen seversin  :)

Ajan

Alıntı yapılan: Tufan - 28 Aralık 2011, 22:28:17
carrefour'da Ballantines'lerde indirim varmış sen seversin  :)

Nutellayı'da indirmişler mi ?

Tufan

Burak

70 Lik bizim ikimize ancak yeter tufi :)

Tufan

bana kalsa tek başıma da gözüm kesiyor ama gerek yok 2 kişi uslu uslu içmek lazım :)

grossmarket başlığını alkol günlüğüne çevirdik maraton başkan sopayla kovalamadan kaçalım :)