METRO Grossmarket

Başlatan berusa55, 19 Temmuz 2011, 23:53:05

« önceki - sonraki »

Burak

bugün gezdim ama pek ucuz olduğunu söyleyemeyeceğim çokta ziyaret edeceğim bir market olmayacak sanırım

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Burak - 08 Ocak 2012, 20:39:00
bugün gezdim ama pek ucuz olduğunu söyleyemeyeceğim çokta ziyaret edeceğim bir market olmayacak sanırım

katılıyorum aşırı kalabalığı ve ağır işlem yapılışı ile pek ilgi çekici değil..

berusa55

berusa55

binikalamadım

arkadaki vinçlerin yerini binalar almış  :-X

Stoper

makro marketin,ankara 19 mayıs stadyumunda reklamini görüyoruz.. yillardir avm ve market olarak samsun da hizmet veriyorlar. samsunspor'umuzun mutfak ve temizlik masraflarını karşılasalarda,bizde reklamlarini yaparak geri dönsek. hem onlar kazanır hemde biz.samsunspor bu ligde reytingini en fazla olan takımlarından biri.aynısı metro içinde geçerli. bu şehrin imkanlarindan faydalanıpda bu şehrin en büyük markasına maddi manevi destek vermemek olur mu? çok şey değil reklam vermelerini istiyoruz sadece.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Stoper - 30 Eylül 2012, 14:56:30
makro marketin,ankara 19 mayıs stadyumunda reklamini görüyoruz.. yillardir avm ve market olarak samsun da hizmet veriyorlar. samsunspor'umuzun mutfak ve temizlik masraflarını karşılasalarda,bizde reklamlarini yaparak geri dönsek. hem onlar kazanır hemde biz.samsunspor bu ligde reytingini en fazla olan takımlarından biri.aynısı metro içinde geçerli. bu şehrin imkanlarindan faydalanıpda bu şehrin en büyük markasına maddi manevi destek vermemek olur mu? çok şey değil reklam vermelerini istiyoruz sadece.
Makro market bildigim kadari ile Ankara cikisli yani Ankaradan Turkiye'ye yayilmis bir marketler zinciri o sebepten olabilir Ankara 19 Mayis stadina reklam vermeleri.

Stoper

Evet Makro Ankara merkezli,Kayserili bir aile şirketi. Samsun dışında Karadeniz'de Fatsa ve Merzifon'da şubeleri var.Hedefleri en kısa sürede bütün Karadeniz'e yayılmak.

Bugün Rize'nin stadyumunda dev kurumların reklamını görüyoruz. Turkcell,Türk Telekom vs.. Samsun merkezli firmalardan Türkiye'de ilk 500'e girmiş isimler var. Orta ölçekli birçok işletmeler var. Reklamlarını vererek bir nebze olsun kulüp nefes alabilir. Kendileride kazanabilir ama Samsunspor bu şehirde öcüüü.

berusa55