Yeni Teknik Direktörümüz Erhan Altın

Başlatan **KaR6**, 26 Temmuz 2012, 22:30:06

« önceki - sonraki »

**KaR6**

camiamıza hayırlı olsun.. umarım başarılı olur..

Theofanis Gekas

**KaR6**

Samsun'dan kenan yelek ve imdat arslan da yardımcılıklarını yapacak bir değişiklik olmazsa ama kendi istediği yardımcılar da gelecek..

doðan

Cheregi

26 Temmuz 2012, 22:35:57 #4 Son düzenlenme: 26 Temmuz 2012, 22:40:08 Cheregi
Şu sözlerden sonra sahada kendini parçalamayan futbolcunun alnını karşlarım.
Çok iyi oldu çok, hocamıza ve camiamıza hayırlı olsun.

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Temmuz 2012, 22:32:28
Samsun'dan kenan yelek ve imdat arslan da yardımcılıklarını yapacak bir değişiklik olmazsa ama kendi istediği yardımcılar da gelecek..

İmdat Arslan'ın tekrar bu camiaya dönmesine de çok sevindim bu arada. Atlamadan İmdat Hocamızda camiamıza hayırlı olsun.

http://www.youtube.com/watch?v=1gLO254lCIU#

Ekrem

Hayırlı olsun başarılı bir sezon geçirir inşallah  samsunspor_x

beşnumara

Hayırlı olsun camiamıza.Bu ligi iyi bilen ve boşta olan hocalardan getireceğimiz iyi bir hoca getirdiğimizi düşünüyorum.Başarılar Erhan hoca

berusa55

Samsunlu olmasi yeni yapilanmamiza cok olumlu hava katacaktir; ayrica gecen sene enkaz halinde aldigi Giresunspor'da yaptiklari ortada. Camiamiza hayirli olsun.

BigBadMama5552

Hepimize hayırlı olsun. Samsunlu olmasının çok büyük bir avantaj olduğunu düşünüyorum. İnşallah başarılı olur.

Jnr.Serkan

Daha önce ki kariyeri hakkında pek fikrim yok ama umarım yıllarca klübümüzü başarılı şekilde yönetir

emre__ss

Altın gibi bir yılımız olsun inşallah.

bengülü

hepimize hayırlı olsun altın çocuk  ERHAN ALTIN

muzaffer4

hayırlı olsun inşallah süper lige çıkan merdivene atılan kocaman bir adımı olur.

germencisse

Beyfendi kişiliğe sahip bir hoca umarım takımı iyi yapılandırır ve disipline eder,basarilar diliyorum,camiamiza hayirli olmasi dilegiyle..

Gorkem

hayırlı olsun İnşallah başarılı olur