Buyurun cenaze namazına

Başlatan **KaR6**, 16 Ocak 2012, 11:39:47

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Ben siteden bir kaç abi haricinde yüz yüze tanıdığım isim çok az, şehir dışında yaşamam sebebiyle de organizasyonlara çok istememe rağmen katılamıyorum ama hep kendimi bu platformun bir parçası olarak görüyorum, daha önce site görüş ve öneriler kısmında da yazmıştım ki ben forumdaki seviyenın artmasına yardımcı olacağını düşündüğüm için söyledim; forumda herkesin yaşının şeffaf bir biçimde görünmesi gerekir, 1 gün boyunca tartışılan gereksiz bir konuyu belkide 12 yaşında bir çocuk başlatıyordur sonra karşılıklı cevaplarla ardı arkası kesilmeyen bir tartışma haline gelebiliyor, yaşını bilmediğimiz bir ağabeyle mahalledeki veletlerle konuştuğumuz gibi konuşuyoruzdur. Birde yeni üye, taraftar, üst düzey taraftar levellerinin kaldırılmasınında forumun yararına olacağı düşünüyorum, sırf 1000 mesaj sayısına ulaşıp isminin altında üst düzey taraftar yazmasını istediği için yazanlar oluyordur,  1 sayfa içinde birer cümlelik 5 mesaj yazılıyorsa ben bu anlamı çıkarıyorum. Abiler, kardeşler hepimiz aynı gemideyiz birlikte ağlayıp birlikte gülüyoruz, birlikte ağlamakta ayrı bir gururdur üzüntülerimiz, sevinçlerimiz hep Samsunspor için. Bence ufak düzenlemelerle tüm sorunlar çözülecektir.

burakbas

belki de forumun bizler için en önemli zamanları bu aralar. takımımız hakkında olup bitenleri öğrenmeniz güzel yorumlarla görülerımızi paylaşmamız için *** önemli bir yeri var forumun. benim şahsi görüşüm bir iki kendini bilmez için forumu yalnız bırakmamak gerek. bu forumda olup bitenleri takip edecek , gerektiği yerde uyaracak hatta engelleyecek biri kar6 dır. ve beni de birkaç kez uyarmıştı. işi takip ediyor helal olsun. abi bence devam etmelisin. bu konu gerçekten çok önemli.

AntZ

Uzaklarda aramaya gerek yok, kurallar belli, o zaman çözümde belli, konu kendi taraftarımız, yol arkadaşımız, aynı duyguları paylaştığımız insanlar olunca elimiz gitmiyor, örneğin küfür yasaksa cezasıda belli, bunun galibiyeti mağlubiyeti olmaz. Ceza uygulanmıyorsa istediğiniz kadar kural koyun hepsi havada kalır. Sadece forumda değil her alanda geçerli...

ali ihsan

Şeriatın kestiği parmak acımaz.Kurallar herkese uygulanmalı.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serkan - 16 Ocak 2012, 13:13:36
Site kimlere kaldı ne demek ?

Site darbe ile yada zorla'mı ele geçirildi; Mehmet abinin rızası olmadan onu zorlayarak mı alındı ? Bilakis Mehmet abi kendisi biraz uzak durmak istediğini söylediği için Mustafa gibi bir kardeşimiz bu görevi üslenmek zorunda kaldı;

Dediğim gibi kime kaldığını merak eden varsa buyursun gelsin gösteririz kime kaldığını...!

Serkan sonuçta ben yönetici olduğum zamanda "Teoman zamanında şöyleydi böyleydi" diye zırvalayanlar da oluyordu.
Site yönetimi nöbetini benden daha iyi Samsunsporlulara devrettim, bu kadar açık ve net.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 16 Ocak 2012, 13:57:34
Ben siteden bir kaç abi haricinde yüz yüze tanıdığım isim çok az, şehir dışında yaşamam sebebiyle de organizasyonlara çok istememe rağmen katılamıyorum ama hep kendimi bu platformun bir parçası olarak görüyorum, daha önce site görüş ve öneriler kısmında da yazmıştım ki ben forumdaki seviyenın artmasına yardımcı olacağını düşündüğüm için söyledim; forumda herkesin yaşının şeffaf bir biçimde görünmesi gerekir, 1 gün boyunca tartışılan gereksiz bir konuyu belkide 12 yaşında bir çocuk başlatıyordur sonra karşılıklı cevaplarla ardı arkası kesilmeyen bir tartışma haline gelebiliyor, yaşını bilmediğimiz bir ağabeyle mahalledeki veletlerle konuştuğumuz gibi konuşuyoruzdur. Birde yeni üye, taraftar, üst düzey taraftar levellerinin kaldırılmasınında forumun yararına olacağı düşünüyorum, sırf 1000 mesaj sayısına ulaşıp isminin altında üst düzey taraftar yazmasını istediği için yazanlar oluyordur,  1 sayfa içinde birer cümlelik 5 mesaj yazılıyorsa ben bu anlamı çıkarıyorum. Abiler, kardeşler hepimiz aynı gemideyiz birlikte ağlayıp birlikte gülüyoruz, birlikte ağlamakta ayrı bir gururdur üzüntülerimiz, sevinçlerimiz hep Samsunspor için. Bence ufak düzenlemelerle tüm sorunlar çözülecektir.

Önerilerin bence çok iyi kardeşim ancak yaş olayının şeffaflaştırılması içinde T.C. Kimlik numarası mecburiyetinin getirilmesi gerekir aksi takdirde küçük kardeşlerimiz yaşını saklamak isteyip farklı doğum tarihleri girebilirler diye düşünüyorum.

salihcakir

Bir sıkıntı olduğu aşikar. Bunun giderilebilmesi için TC kimlik no ile üye olmak bir çözüm alternafi olabilir. Fakat mevcut üyelerden bu bilgiyi almak zahmetli olabilir. Öte yandan bu şekilde siteye günün birinde üye olup daha uğramayan tipleri elemek anlamında faydası da olabilir bunun.

ahmetsefa55

darbeci zihniyetin ilk parçası olan m6 reyiz'i istifa ettirdik sıra maraton başkan'da !  8)
ilk gün demiştik samsuni yandaşları olarak sıkı muhalefet yapacağımızı !  :evet:

şakası bi yana ; milletçe sorunumuzdur zaten iyiyi , iyiye gideni paçasından tutup aşağı çekmeye çalışmak...

sağlık olsun, reyiz izindeyiz  ;)

GençKozluklu

16 Ocak 2012, 17:09:38 #38 Son düzenlenme: 16 Ocak 2012, 17:12:45 GençKozluklu
Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle bugüne kadar ve bundan sonra site yönetimi yapan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Öncelikle Site Yönetiminde bulunmanın çok zor bir görev olduğunu ifade etmeliyim. Benzer görevde Beldemizle ilgili sitede 3 yı lsüreyle yapmış işi olarak Mustafa kardeşimin duygularını anlayabiliyorum. Çok benzer konuları tecrübe etmişiz.

Zaman zaman insanları çileden çıkaracak söylemler olabiliyor. Senin avantajın buradaki aklı selim pek çok kişi ssizlerin yanında. Sizlere bazı yakıştırmalarda bulunan kişiler emin ol art niyetli ve kaale bile almaya değmez.

Ortak bir Admin hesabı oluşturmak ilk başta çözüm olabilecek bir fikir gibi gözüküyor. Ben de bu yöntemi izlemiştim. Sorun çıakrtmak isteyen o zamanda sorun çıkartabiliyor. :) Muahatabımız yok, kimse bizi kaale almıyor gibi serzenişlerde bulunabiliyorlar. Yine de anonim bir hesapla yönetilmesi tercihi doğru olacaktır.

Buradaki üye herkes kendini yönetici gibi görüp sitenin daha sağlıklı yürütülmesi için yardımcı olması gerek. Yanlış ya da kötü söz söyleyenlerli sadece yönetici uyarmamalı buradaki bütün üye arkadaşlar da uyararak yönetime yardımcı olabilirler, olmalıyız.

Sitenin yürütülmesi çok zor ve bugüne kadar bu işi yapan arkdaşlarımızı gönülden tebrik ediyorum. Bu güzel siteyi hep birlitke yürütmek her bir üye oalrak üzerimize sorumluluk düşmekte. Ben bu platformu çok beğeniyorum ve her yerde de örnek veriyorum. Lütfen hep birlikte sahip çıkalım.

Saygılarımla

babasamsunlu

la noliii la....
ben anlamiim bu işlerden..
anlasam çıkim ben yazim..

Mustafa gönlümüzün yöneticisidir.
Görev kendisine düştüğü zaman yine hiç düşünmeden kabul edecektir.

Herşeye tamamda şahsiyetlere dil uzatan insan çıkacak adam gibi olayını yapacak.
Ne o öyle facebooktan cins cins iş yapmalar.
Varsa yüreğin ortaya koy.
Ha şu bizim ünyede karşılaştığımız tg midir g.t midir nerdir o topluluk gibi arkadaşın dışarda hırpalanırken içerde kuzu gibi oturan bir lavuksan zaten afkur afkur dur. ne diyelim.
Odeğilde tadı damağımda kaldı be ya...
ah başkan ahh.Sen olmasan şimdiye ben çoktan müebbeti yemiştim :)

jurista

Dün Mehmet ,Bugün Mustafa yarın başka birine uygulanacak bu baskı .Ama bu siteyi aktif olarak kullanan herkesin memnuniyeti ve kabulü önemli olduğuna göre hariçten gazel okuyanları dinlememek,kaale almamak , önemsememek lazım .Ben böyle diyorum ama bu stresi yaşayan , kimliğini dahi açıklamaya cesaret edemeyen kolpaların tacizleriyle başbaşa kalan sizlersiniz dolayısıyla sizin adınıza konuşmak çok doğru değil.

Zamanında yıllarca İstanbulda kimliği meçbul bir admin tarafından yönetildi bu site , isteyen İstanbula yaptı giderini karşılığını da fazlasıyla aldı.

Kişilerle birebir polemiğe girip yıpranmamak lazım ama bu işlerde de zor o dediğim en iyisi kim olduğu belirsiz bir isim .

Ama gönlüm Mustafa'nın devam etmesinden yana o başka.

maraton

Benim anlamadığım gerek Mustafa gerek digerleri sag olsunlar herseyi bana sorar danisirlar site ile ilgili yani yönetimin aldığı her karar benim kararım ve sitenin tek aga babası benim site kuralına uymayan siteyi begenmeyen lafı olan iyiniyetli kardeslerimin sabır ve adamlığını sinayacagina bana gelip söylesin yerim belli yurdum belli yani illa bu klavye delikanlılarından birine o klavyeyi yedirecem o olacak.. Yönetim bende ben yerimdeyim lafı olan bana desin Facebook'ta küfür etmekle sitede laf gecirmekle olmuyor site üyeliği mecburi değil ve bizi begenmeyen S.KTİRSİN GİTSİN

Kaya

Gavura gavur demeyelim lütfen  :D Yok ya haklısın bunu yapan gavur  :kafa:

binikalamadım

hayırlısı olsun kararına saygı duyuyorum sana ihtiyaç olduğunda yardımını esirgemeyeceğinide düşünüyorum...

düzen tertip yapalım bir şeyler lakin sorunları yaşayan sizlersiniz çözüme dair düşünceleriniz zaten oluşmuştur kafanızda diye düşünüyorum..biz ne desek dışarıdan gördüğümüzle yani..

ahmet55

Ayıp, Gerçekten çok Ayıp!!
Huzuru bozmaya meraklı nekadar insan var.Başkasının arkasından konuşmak, tanısada tanımasada bilip bilmeden infaz yapmak bukadar kolay olmamalı!!!
Bu site Teoman Abimizden bizlere miras. Siteye yazı yazanlar önce bunu bilerek, algılayarak buraya yazmalılar. Hakkında eleştiri yapılan Mustafa Kar Gerçek SAMSUNSPORLUDUR. Mustafaya laf söyleyenin yorumunda kasıt anlarım ben. Çekemediğinden al aşağı etmek istediğinden böyle konuşmuştur ve Mustafanın moralini bozmuştur.
Daha öncede bir çok arkadaşımız ve Abimiz için yersiz ve ahlaksızca yorum yapıldı. Bu site için emek veren insanların bu kadar kolay ve basit bir şekilde harcanmaya çalışılması basit bir oyundur.
Dün Samsuni Mehmet Abimize çelme takanlar bugünde aynısını Mustafa kardeşimize yapıyorlar.
Sitede gelişen olayları takip etmeme rağmen hiç birine yorum yapmıyorum. Sırf tartışma çıkartmayayım huzursuzluk çıkmasın diye. Çoluk çocuk Küçük yaşlı herkez yorum yapabilir ama edebini adabını bilerek yorum yapacaksın.
Bu siteyi takip edip de yazmayan nekadar Gerçek Samsunsporlu var Biliyormusunuz?? Çoğunun yazmama sebebi gereksiz tartışmalardan dolayı çıkan kavgalar sonucu oluşan kalp kırıklıkları.
Kimse kimsenin Samsunsporluluğunu ölçemez. Birbirimize Saygı gösterirsek, karşımızdakinin ne söylemek istediğini anlamaya çalışırsak herşeyin daha güzel olacağını düşünüyorum.