Samsunspor.biz Polar

Başlatan **KaR6**, 31 Ağustos 2009, 17:31:11

« önceki - sonraki »

edmontdante

01 Eylül 2009, 19:13:04 #90 Son düzenlenme: 01 Eylül 2009, 19:16:00 edmontdante
Alıntı yapılan: MeL_55 - 31 Ağustos 2009, 22:04:18

Bence bunlarin hepsi güzel.Sade ve klas.Bence tasarım calismalarina gerek yok.Mevcut örnekler arasindan secilebilir.Şahsi tercihim sade ve agir bir model.Karisik ve bol desenli çalismalarin taraftari değilim.Arma ve isim yeterli.Fazla yazı,resim ve parçaya gerek yok.

bir diğer konu da polar üzerinde samsunspor.biz yazıp yazmamasıydı.Bir taraftar grubu ürünü niteliğinde olmaması için yazmaması yönünde fikir olusmustu.

cany

Alıntı yapılan: edmontdante - 01 Eylül 2009, 19:13:04
Bence bunlarin hepsi güzel.Sade ve klas.Bence tasarım calismalarina gerek yok.Mevcut örnekler arasindan secilebilir.Şahsi tercihim sade ve agir bir model.Karisik ve bol desenli çalismalarin taraftari değilim.Arma ve isim yeterli.Fazla yazı,resim ve parçaya gerek yok.

bence de, formula 1 pilotlarının üstündekiler gibi çok yazılı güzel durmuyo

Sercan

Evet bencede sade olsun gri gayet hoş duruyor polarlarda ama yinede çoğunluk ne derse o olur pardon başkanım :D :D :D

55JNR55

katılıyorum bence de sade ve şık olması çok iyi bi seçim olur mesela Feyenoord'un ki de çok güzel olmuş öyle bir polar tercih edilmeli diye düşünüyorum...

**KaR6**

herkesi memnun etmenin imkanı yok, ben daha karışmıyorum, kimse kusura bakmasın..

Sercan

Tasarım konusunda güzel şeyler çıkıyor ortaya ama fermuarlı tercihim..

edmontdante

Alıntı yapılan: **KaR6** - 01 Eylül 2009, 19:16:43
herkesi memnun etmenin imkanı yok, ben daha karışmıyorum, kimse kusura bakmasın..

Herkesi memnun edeceğiz diye bir şey yok.Bu başlık açıldığına göre herkes fikrini söyleyecek ve ortak bir karara varılacak.Madem öyle olmayacaktı  hazırlanan veya tedarik edilen  bir polar 25.TL den satışa çıkartılırdı.Beğenen alır beğenmeyen almazdı.

**KaR6**

tamam işte abi, ben daha bişe diyemem, neye karar verilirse uyarım, başlıgı acanın basına kalıyo ondan sonra iş, ben şimdiden diyeyim de sonra yok niye böyle oldu demesin bana kimse..

KotuCocuk55

Sevgili Kar-6 ellerinize sağlık daha önce forma konusunda yaşadığın sıkıntıyı da hatırlıyorum,bizler için büyük sorumlulukların altına giriyosun,içinde bir burukluk olursa olmaz,sen mutsuz olursan hepimiz mutsuz oluruz.Dizaynlar için uğraşan arkadaşlara çok teşekkürler.

Konu hakkında tecrübesi olan biri olarak söylemeliyim ki,
yapılan bol renkli ve bol baskılı dizaynlar resimlerde güzel görünsede yapıldıktan sonra aynı görüntüde olmuyor,bunun yanında her rengin ve her baskının maliyeti arttırdığını unutmayın.

Taraftar olarak kişisel oyum,
Edmontdantenin de dediği gibi sade ve hazır olan modellere,belli bir yaşın üstüne stad dışında kendi hazırladığımız modelleri giymek zor gelebilir,kimse yanlış anlamasın biraz daha genç işi gibi duruyor.Dedikya herkes fikrini paylaşacak burda.Koyulan bir çok model özellikle celtic'in modelleri gayet güzel..Bu arada bir not;Celtic'in modelleri profesyoneller tarafından dizayn ediliyor hemde moda dünyasında isim yapmış profesyoneller ve futbolla yada sporla alakası olmayan bir çok ünlü hazır giyim firmasında sanki o sezonun ürünleriymiş gibi  özel koleksiyon olarak satılıyor ve celtic bu işten hem iyi para kazanıyor hemde reklam yapıyor..

Bu gece arkadaştan örnekleri alabilirsem,daha önce bazı takımlara yaptığımız örnekleri buraya koyucam..Fikriniz olur.

germencisse

polarımızı yaptıralım dimdik çiftlik caddesinde yürüyelim...

eLLis

1- Edmontdante
2- 55sercan55
3- samsuni
4- maraton
5- %100 Samsunspor
6- Serpico55
7- Turuncu
8- Dartagnan
9- cany
10- kaan
11- grkn55
12- aliihsan55
13- 55JNR55
14- Seckin55
15- GENÇ KOZLUKLU
16- sejoe
17- bengülü
18- yaramaz çocuk
19-35ama55
20-Mert55
21-Akyol55
22-SFanli03
23-SFanli03
24-Kotucocuk55
25-Kotucocuk55
26-Kotucocuk55
27-Kotucocuk55
28-Kotucocuk55
29-atakan
30-serdaryavuz55
31-babasamsunlu
32-m.ozturk
33-germencisse
34-silopili55
35-supernatural_55
36- beşnumara
37-MeL_55
38-kolloid
39- eLLis

mehmet yılmaz

Engin abinin koyduğu modellerden birisi buydu ve gerçekten çok hoştu.

Ben de bundan ilham alarak arkadaşımıza bizim beğendiğimiz modeli yaptırdım. Yani aslında Engin abinin dediği oluyor :)

Burada bir araya gelip son kararı verebiliriz. Yalnız şunu söylemekte fayda var, polardan çok Maraton başkanın dediği gibi kolej mont tarzı olacak bizimkisi. oradan ss.biz'i de kaldırabiliriz. Engin abi, sen baska neler yapalım dersen yaz, halledelim. Neticede hepimizin kesin mutabakata varabilmesi mümkün değil, ortada buluşmamız lazım.

( Gördün mü Matador başkan, sosyal demokrasi sosyal demokrasi diye diye başlık kaldı yine bana :) Atkıda soruın var mı hiç? Faşizmin güzelliği, bu yapılacak var mı alan dedik, millet sıraya girdi :)  ;D

Ollivanders

polar olarak modeli yukarda belirtmistim.Edmontdante abimin gosterdiklerini alinti yaparak. Bana gore yukaridaki tasarimda fazlaliklar var . Ornek verecek olursak mesela liverpoolun renkleri gri kirmizi beyaz . Ancak adidasin liverpool polarlarinda sadece bir gri cizgi mevcut. Bizim tasarlamis olduğumuz polarlarda ise 3.rengimiz olan siyah yoğunlukta kullanilmis. Mesela kollarin omuzdan kollara kadar siyah olmasina veya beldeki lastiğin siyah olmasina gerek yok sadece gogusteki seritlerin siyah olmasi yeterli olacaktir. Birde polar uzerinde bolme parcalama ne kadar cok olursa o kadar basit duruyor. Emek verdiğimiz bazi seylerinde basit durmasini hicbirimiz istemez .

Benim gorusum adidasin, Kappanin yapmis olduğu liverpool ve feyenoord polarlari celtic polarlari baz alinabilir ve eminimki cok güzel olacak.Tipki onceden yaptirmis olduğumuz samsunspor formasi gibi

mehmet yılmaz

Biz pasaklı taraftar olduğumuz için kir göstermesin diye siyahı kullandık :) Aslında sen bilmezsin ( hanginizsiniz bilmiyorum ama ikizler ) en iyisi askeriye yeşili dedim, ti-energie falan hikaye, hiç kir göstermez o kamuflaj :)

Dediklerin doğru, siyahı kırmızıya tedvir edebiliriz ve ince çizgiler olarak kullanabiliriz ama şu da var, neticede bir başka arkadaşımız da çıkıp bu sefer ona bir başka eleştiri getirebilir.

Ollivanders

Tabiki abi herkes gorusunu soyleyecek normali de bu zaten :)