Bir Sezonun Açılışı...

Başlatan **KaR6**, 16 Ağustos 2009, 16:12:05

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Hassas  ise sayın bakan , HEs projelerini girresun ile trabzona verceğine azıcıkta bize versin!!Bizim bi çakıl işi vardı samsunspora verilecek.hassasiyeti niye göstermemiş bu zamana kadar???

Bırakın başka birilerini korumayı Allah aşkına, azcık yalaklanmanın değilde onurlu durmanın savaşını verin.

Ollivanders

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 17 Ağustos 2009, 15:27:55
Hassas  ise sayın bakan , HEs projelerini girresun ile trabzona verceğine azıcıkta bize versin!!Bizim bi çakıl işi vardı samsunspora verilecek.hassasiyeti niye göstermemiş bu zamana kadar???

Bırakın başka birilerini korumayı Allah aşkına, azcık yalaklanmanın değilde onurlu durmanın savaşını verin.

orduya bile verildi abi hidroelektirik santrali projesi en azından orduspor icinde dusunuldu... Butun karadeniz takımları define buldu bizde fosil artıkları

red_white

bu bakan başka bakan trabzona iyi bakan Samsuna atıp tutan

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Milletin odacısı iş yapıyor memleketi için,bize bakana gerek yok.ampulle kararmaya devam ediyoruz?

kerem55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 17 Ağustos 2009, 15:27:55

Kodalak

Nusret SAĞLAM
nusretsaglam@halkgazetesi.com.tr

Faruk Özak'a yapılan ayıp 

GERÇEKLERİ bilmesem,bildiklerimi paylaşmasam, diyeceğim ki; "Bakan hak etmiş."

14 Ağustos Cuma günü not bıraktım Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Sayın Faruk Nafiz Özak'a..

5 dakika sonra bana geri döndü..

Programını sormuştum..

Görüşüp, görüşemeyeceğimizi.

Dedi ki, Sayın Özak; " Cumartesi günü Kocaeli'ye gitmek mecburiyetindeyim. O nedenle açılışa gelemeyeceğim. Ama telfgraf çekip, arkadaşları arayıp bilgilendireceğim"

Ben de hem haber servisine, hem de spor servisine kullanmaları için haberi verdim. Zina herkes kendisin cumartesi günü Samsunspor'un sezon açılışına gelecek diye bekliyordu..

Spor servisi haberi kullanmış o gün. Ama görsel servisteki bir karışıklık nedeniyle haber Cumartesi günü gazetede yer almadı.

O gün gazeteye geldiğimde haberin yer almamış olması epey tartışma konusu dahi oldu.

15 Ağustos Cumartesi gecesi saat 20.52'de telefonum çaldı.

Arayan Devlet Bakanı Sayın Faruk Nafiz Özak'tı..

Bana açılışı sordu..

Gerek Samsunspor ile ilgili gerekse Samsun ile ilgili çok şey konuştuk.

Pazar sabahı gazeteyi okuduğumda Faruk Nafiz Özak'a protesto haberini ve işleri nedeniyle samsun'a gelemeyeceğini bildirdiği halde aynı saatte Trabzon'da, Trabzonspor maçını izlemekte olduğu yazmakta idi..

Bu haberi kim verdi bilmiyorum ama kim verdiyse "Kocaman ve kuyruklu bir yalan.."

Çünkü; "Cumartesi gecesi Sayın Özak beni Gebze'den aradı.."

Trabzon'da maçta falan değildi yani..

Trabzonspor maçını seyretmiş olabilir ama sadece televizyondan..

O da, seyrettiyse..

Kendisi Samsun ve Samsunspor konusu hakkında o kadar hassas ki;

" İnanın yazılıp, çizileni ve kendisine karşı gösterilen tavıra çok üzüldüm.."

Sayın Faruk Nafiz Özak, bunu hak etmiyor..

Yarın, benimle Samsun ve Samsunspor ile ilgili konuştuğu her şeyi kelimesi, kelimesine sizinle paylaşacağım.

Bugünkü yazımı Cumartesiden yazmıştım.

Gelişmeler üzerine gerçekleri bilesiniz diye, değiştirmek zorunda kaldım..

Samsun'da protesto edilecek birileri olabilir..

Bunu hak etmiş de olabilirler.

Ama bu isim asla; "Faruk Nafiz ÖZAK değildir.."

Recep

Peki nusret sağlam bey siz o açılışta kimin protesto edildiğini anlayamadınızmı neden hayır o taraftar faruk özak ı değilde Samsunlu siyasileri ve de yöneticileri pretosta ettiler diye yazmadınız yoksa sizdemi açılaşa gelmediniz yada geldiyseniz bile o anda neyle meşguldünüz
keşke faruk özak ı savunduğunuz gibi o büyük Samsunspor taraftarınıda savunup Samsunspor sözcülüğü yapsaydınız