Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

kaan

Alıntı yapılan: kaan - 21 Mart 2021, 10:08:33İyi niyetli tahminlerim:

Giresunspor 56+14=70

İst 1
Es-Es 3
Keçi 1
Ads 0
Altınordu 3
Akhisar 3
Tuzla 3

Samsunspor 51+19=70

Tuzla 3
Balıkesir 3
Menemen 3
Bursa 1
Bolu 3
Ankara 3
Adana 3

Altay 50+19=69

Bursa 3
Bolu 3
Ankara 3
Adana 3
Akhisar 3
Ümraniye 1
Bandırma 3

Ads 49+17=64 66

Keçi 1 3
Akhisar 3
Altınordu 1
Giresun 3
Tuzla 1
Balıkesir 3
Menemen 3

Ne kadarı gerçekleşir bilmiyorum. Giresun Es-Es'le oynuyor. Süpriz olur mu? Zor.

Alttan bu kadar sağlam gelmeleri insanı tedirgin ediyor.  6/6 yapıp kimseyi düşünmeden süper lige çıkacak bir fikstürümüz var.

Okyanusu geçtik umarım derede boğulmayız.

Stoper

Bu hafta Akhisar kazanır, Menemen kayberse, bizim Menemen maçı çok zorlu atmosferde geçer. Eğer tam tersi sonuç çıkarsa, Menemen'den de rahat döneriz.

Bolu deplasmanı zor olur normalde, fakat bizim maça kadar akıbetleri belli olur.

Bursalı gençlerin direnci kırıldı. Bizim maçta varlık göstermezler.

6'da 6 olacak.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: kaan - 06 Nisan 2021, 08:59:23Ne kadarı gerçekleşir bilmiyorum. Giresun Es-Es'le oynuyor. Süpriz olur mu? Zor.

Alttan bu kadar sağlam gelmeleri insanı tedirgin ediyor.  6/6 yapıp kimseyi düşünmeden süper lige çıkacak bir fikstürümüz var.

Biz ve Altay çıkarız.

Biz 72
 Altay 71
 ads 69
 giresun 66
 altınordu 65

eprianu

Giresun bu hafta kazanırsa son 5 maça 5 puan önde girmiş olacak. İlk 2 için büyük avantaj yakalmış olacaklar. Açıkçası hiç istemiyorum ama Giresun ilk 2'de kalabilir. Bir şekilde puan almayı başarıyorlar. Bizden ve İstanbulspor'dan 4 puan aldılar mesela. Altay ve ADS ile çok ciddi bir yarış içinde olacağız gibi. En ufak bir puan kaybında canımız yanabilir. Altay'ın fikstürü bizim gibi iyi, ADS'nin fikstürü de nispeten iyi. Yani şu 4 maçta 10 puan bırakmanın acısını çok çekeceğiz.

Stoper

Giresun'un 3. sıra ile puan farki 4
Bu futbol anlayışıyla Keçiörengücü, Demirspor ve Altınordu maçlarında puan kaybetme ihtimali yüksek. Hatta bu hafta Eskişehirspor maçları bile zorlu geçecek, öyle güle oynaya kazanma şansı yok çünkü futbol adına birşeyleri yok.

Shane_Falco

Giresun kötü oynuyor felan ama Eskişehir'e takılma gibi bir durumları olamaz...

Bin de bir olacak bir durum oldu da şans yüzümüze güldü ADS takıldı Eskişehire. Lig bitene kadar kalan tüm takımlar 3-5 tane atar Eskişehire...

ali ihsan

1 beraberlik hakkımız olacaktır bence ama işi şansa bırakmamak lazım.Her maçı kazanacak kalitemiz var.Vura vura gitmek lazım.

twitter

düşme hattı belli

akhisar
ankara
eses

akhisar'ın ads, giresun, altınordu ve altay maçları duruyor

bizim oynayacağımız adamların amacı akhisar'ın düşmesiyle zaten yok. çıkıp 6'da 6 yapamıyorsak zaten çıkmayalım

seri gelir çıkarız lige

jean

Tum maclarimizi alirsak altayda alirsa giresun en az iki beraberlik alir bence hepsini alamaz biz ve altay cikariz

jean

Yinede sansa birakmayalim direk cikalim insaallah

adige73

Es-es in iddiası yok ama çocuklar tecrübe için oynayacaklardir ve stressiz oynayacaklar bir şekilde ilk golü bulurlarsa en azından 1 puan alacaklarını düşünüyorum

SSKLA

Alıntı yapılan: kaan - 06 Nisan 2021, 08:59:23Ne kadarı gerçekleşir bilmiyorum. Giresun Es-Es'le oynuyor. Süpriz olur mu? Zor.

Es-es'i bilmem de giresun son 3 haftadan 9 puan çıkartamaz onu biliyorum. Ama çıkartsa da mühim değil biz geri kalan maçlarımızı kazanalım kim ne yaparsa yapsın...

SSKLA

Diğer iletiden bağımsız olduğu için ayrı gönderi olarak gönderiyorum. İlginç bir olay ilgili celbediyor. Gökhan Geylani ile çıktığımız tüm maçları kazandık ve kadro seçimleri hep aklımdakine uygun oldu şimdiye kadar ve değişiklikleri de aynı şekilde, gönderi bu kadar.

muzaffer4

Alıntı yapılan: SSKLA - 07 Nisan 2021, 10:45:57Diğer iletiden bağımsız olduğu için ayrı gönderi olarak gönderiyorum. İlginç bir olay ilgili celbediyor. Gökhan Geylani ile çıktığımız tüm maçları kazandık ve kadro seçimleri hep aklımdakine uygun oldu şimdiye kadar ve değişiklikleri de aynı şekilde, gönderi bu kadar.
Ertuğrul hoca takımı maça hazırlıyor, kadroyu o kuruyor oyuncu değişikliklerini de tahminimce tribünden o söylüyor. Yoksa cezalı diye takıma müdahale etmeme durumu olmaz.Yalnızca soyunma odasındaki konuşma ve oyun içinde kenardan oyunculara talimat verme konusunda Gökhan Geylani faktörü devreye girebilir

KocumVolkan

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 07 Nisan 2021, 11:34:08Ertuğrul hoca takımı maça hazırlıyor, kadroyu o kuruyor oyuncu değişikliklerini de tahminimce tribünden o söylüyor. Yoksa cezalı diye takıma müdahale etmeme durumu olmaz.Yalnızca soyunma odasındaki konuşma ve oyun içinde kenardan oyunculara talimat verme konusunda Gökhan Geylani faktörü devreye girebilir

Bu kesinlikle doğru.. Ama taraftarda Gökhan hoca sempatisi ve güveni var. O kenarda durunca sorun olmayacakmış gibi geliyor.. İnşallah bu hafta da galibiyet alacak Gökhan reis :)