Samsunspor Destanı (Video)

Başlatan AntZ, 22 Nisan 2009, 06:35:59

« önceki - sonraki »

AntZ

22 Nisan 2009, 06:35:59 Son düzenlenme: 22 Nisan 2009, 06:53:47 Ant55
Yeni bir video klip hazırlıyorum, baktım hatırı sayılır sayıda 80 lerden vieo olmuş, 80 lerin gollerinden de oluşan kısa bir klip hazırlayayım dedim  ;)

http://www.izlesene.com/video/spor-samsunspor-destani/874862

celebi

valla kardeşim götürdün bizi derinlere

veis

çok güzel olmuş ellerinize saglık destansı görüntüler içinde çok teşekkürler.ayrı konu nereden nereyeee

55.hakan

çok güzel olmuş eline sağlık

AntZ

22 Nisan 2009, 18:31:23 #4 Son düzenlenme: 22 Nisan 2009, 18:34:35 Ant55
Teşekkürler arkadaşlar, bir Samsunspor videosu hazırlıyorum, henüz bitiremedim, çok fazla istediğim gibi görüntü yok elimde.

Bu video ekstra çıktı, bir tane de kısa bir nostalji olsun dedim.

Videoların çoğu bu siteden arkadaşların youtube a yüklediği videolar, hepsine teşekkür ediyorum bu arada. Tek tek teşekkür edemedim ve izin alamadım kusura bakmasınlar.

Videolar youtube a yüklendiği için malumunuz görüntüler bozuluyor, o nedenle kaliteli video bulmam da zor. Elinde güzel ve kaliteli video olan arkadaşlarım varsa, alabilirsem çok memnun olurum.

l i g t v  com  tr den alayım dedim bir kardeşimin tavsiyesiyle ama alttaki cezai şartları okuyunca denemeye bile cesaret edemedim  :-[

**KaR6**

eline sağlık abicim, sağolasın..

bu arada babamın attıgı bir tek golu göremedim ya, gözum acık gidecek ;D

AntZ

22 Nisan 2009, 18:44:17 #6 Son düzenlenme: 22 Nisan 2009, 18:57:00 Ant55
Sağol kardeşim

Cahilliğimi mazur gör kardeşim, hangi sene ve hangi maç?
Bulmaya çalışırım, büyük kaptanımın golünü görmek hepimizi mutlu eder.

Beşiktaş Başbakanlık Kupası görüntüleri Turğrul Yenidoğan ın arşivinden (Samsunspor-Beşiktaş yazısının altında yazıyo :) ), bir sitede buldum. İletişim kurmayı düşünüyordum zaten başka görüntüler için özellikle onuda sorarım.

Bu görüntüleri izledin mi bu arada? O dönemlerden bir maç, bu maçı çocukken tv dan izlemiştim, maçı Erman Toroğlu 2-0 dan sonra resmen katletmişti evde küfürler havada uçuşuyordu...

Belki çocuk olmamın ve hafızama kazınmamsının etkisindendir ama Erman Toroğlu ndan nefret etmemin sebebi bu maçtır...

http://www.medyaspor.com/v02/Videos.aspx?CategoryID=8&VideoCategory=&id=278&Page=0

Ek olarak gollerimizi atan Yücel de Tanju nun kardeşi...

**KaR6**

yani birçok gol atmıs ama ben hiçbirini izleyemedim abicim, ortada cahillik yok, yanlış imla var :)

o maçın beta kasedi vardı evde ve cd ye cektirdim ben onu, izliyorum ara ara.. her seferinde belki bu sefer dönmez maç diye ama hep husran var maç sonunda.. bir de hakeme saldıran baba figürü :) çocuklugum bu travmayla geçti :)

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 22 Nisan 2009, 19:04:12
her seferinde belki bu sefer dönmez maç diye ama hep husran var maç sonunda.. bir de hakeme saldıran baba figürü :) çocuklugum bu travmayla geçti :)

:) İnşallah daha çok final maçları oynayacağız kardeşim  ;)

Şimdi bakarken bir sitede dikkatimi çekti bir Rıfat a gol pasını veren de Büyük Kaptan mış  ;)

Bu arada o baba figürü ile ne kadar gurur duysan azdır  ;)

serdaryavuz

vallahi eminim bu sitede öyle bir babanın oğlu olmak için çok şey verecek insanlar vardır eminim.
Alıntı yapılan: **KaR6** - 22 Nisan 2009, 19:04:12
yani birçok gol atmıs ama ben hiçbirini izleyemedim abicim, ortada cahillik yok, yanlış imla var :)

o maçın beta kasedi vardı evde ve cd ye cektirdim ben onu, izliyorum ara ara.. her seferinde belki bu sefer dönmez maç diye ama hep husran var maç sonunda.. bir de hakeme saldıran baba figürü :) çocuklugum bu travmayla geçti :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: serdaryavuz55 - 22 Nisan 2009, 22:02:43
vallahi eminim bu sitede öyle bir babanın oğlu olmak için çok şey verecek insanlar vardır eminim.

eyvallah, sağolasın, biliyorum değerini zaten ;)

Alıntı yapılan: Ant55 - 22 Nisan 2009, 19:07:50
:) İnşallah daha çok final maçları oynayacağız kardeşim  ;)

Şimdi bakarken bir sitede dikkatimi çekti bir Rıfat a gol pasını veren de Büyük Kaptan mış  ;)

Bu arada o baba figürü ile ne kadar gurur duysan azdır  ;)

abicim, gurur duymak bi yaşa kadar süper oldu zaten ama bi yerden sonra layık olmak gerektiğini hissettim, bundan sonraki amacım da odur gercekten..

AntZ

23 Nisan 2009, 00:30:06 #11 Son düzenlenme: 23 Nisan 2009, 01:00:02 Ant55
Alıntı yapılan: **KaR6** - 22 Nisan 2009, 22:11:04
abicim, gurur duymak bi yaşa kadar süper oldu zaten ama bi yerden sonra layık olmak gerektiğini hissettim, bundan sonraki amacım da odur gercekten..

Belki de gurur duymak bir yere kadar değil bir yerden sonra, senin gibi evlat sahibi olduktan sonra başlıyordur ne dersin  ;)

Şu cümlelerin zaten layık olduğunu gösteriyor

HoliganSamSunLu

emeğine sağlık usta güzel olmuş...

AntZ

celebi