Teknik Direktör | Erhan Altın

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2012, 04:19:23

« önceki - sonraki »

Theofanis Gekas

petkoviç vol2 kusura bakmayın ankaragücü maçından zerre farkı yoktu geçen seneki,bu kadar kör olunmaz ki

Serkan

Degisiklik hakkımızı haftaya mı saklayacaksin hocam ? 75 Dakika'dan sonra ben bayıldım tribünde taze kan sunacaksın sahaya artık alternatifi olmayan bir yedek kulüben yok

cembaba

15 Eylül 2012, 20:18:18 #47 Son düzenlenme: 15 Eylül 2012, 20:24:58 CemBaba
Bence hocanın yanlışı yoktu. Hoca, skoru gördükten sonra 2-0 olunca en fazla 2-1 olur diye düşündü. Tabii ki vakit geçirmek için, oyuncu değişikliklerini son dakikalara sakladı.

Ama bizim salako sahaya girip, uyuyan Kartal takımını uyandırdı, gaza getirdi, motive etti. Bizimkiler ne olduğunu anlayamadan 2 gol yedi.

Canberk hamlesi doğruydu. Çünkü saldıran bir Kartalspor'a karşı hızlı bir adamla gol aramak çok mantıklı.

Dediğim gibi hocanın hatası yoktu... Tabii ki bu benim kişisel görüşüm.

Desiqner

Şehri müdafaa yapmışlar hocam arkadaş uyardı şimdi beni.biz çözememiştik. :)

Theofanis Gekas

abi yaslanmanında bi adabı vardır, madem yaslanıyosun çıkar forvetleri 1 defans bi defansif orta saha felan al,yada tam tersi defansif orta sahayı çek kanat al oyunu diğer kaleye yık,biz arafta kaldık turgayın yerine neden almadı nsumbuyu çözemedim

ibrakadabra55

Erhan Altın Petkovic 2 başka bir şey değil umarım düzelir.

buonanotte

Bu kadar acımasız olmaya gerek yok.Aynı kadro ve taktik geçen hafta 3 puan getirdi ki saha dışındaki olaylar olmasa 3 puanı çok rahat alırdık.

cezayir55

kimse bu takımın teknik direktörlüğünü kabul etmezken o etti  bir tane oyuncu yokken bu takıma geldi biraz adil davranalım

Kodalak

KİMSE NE HOCAYA NEDE FUTBOLCULARA BİŞİ DEMESİN

TEK SUÇLU BİZİZ BU MAÇTA.............

ahmetsefa55

maç 2-2 bitti diye demiyorum.
2-0 kazansaydıkta söyleyecektim.
halil ibrahim ileride çok etkisiz.koy başkasını.
stoperler her kafa topunu veriyorlar.
turgayın yerıne nsumbuyu koysan o kafa toplarını karsılardı dıye dusunuyorum.
hava leş gibi sıcak.oturdugumuz yerde yorulduk güneş enerjimizi aldı.
sen hala ademi oyunda tutuyosun.
yani ilk hafta bir öngörüde bulunmuştum.inşallah yanılırım da uzun yıllar hizmet edersin Samsunspor'umuza.

ama şunu da kimse unutmasın.Samsunspor'un ölüsü allahın izniyle bu ligden düşmez.
çıkarsa da şampiyon olarak çıkar. ;)

orhan

hacam şahsın ve ekibini yürekten kutluyorum.Fakat canberkin biraz daha kuvvetlenmesi lazım çocuk ikili mücadelelerde eziliyor zayıf kalıyor  takım biraz daha rayına oturduğunda şans vermek daha mantıklı gözüküyor.

Kaya

Skor 0-2 olmuş yapılabilecek 2 şey var

1.si hucumu düşünecek kartal takımına karşı süratli,adam geçebilen bir oyuncu sokmak (Canberk'i oyuna alarak bunu başardı)

2.si rakibin skoru değiştirmeye yönelik çabası esnasında bizde kalan topları maksimum süre ile kullanmak,kullanacak oyuncuları seçmek(malesef turgay,hakan ve erdem gibi oyun kurucu özellikleri dışında kesici özellikleri yüksek oyuncularla oyuna devam edip başaramadı).

Roberts top tutabilen bir hucum oyuncusu çok geç düşündü,nsumbu izlediğimiz top hakimiyeti yüksek aynı zamanda fiziki özellikleri ile de ön plana çıkan bir oyuncu yine geç düşündü..Hoca maç 0-2 dakika 80 oldu nasıl olsa kazandık diye düşünmüş olabilir ama o sıcakta ve nemde tamamiyle oyundan düşmüş ortasahasını tazelemesi gerekirdi..

Bu takım hocanın ve futbolcuların biraz daha dikkatli davranması ile birçok deplasman maçından galip ayrılır..Darısı diğer maçlara inşallah..

binikalamadım

değişiklikler 70 - 75 - 80 de ve aynı sırayla yapılsaydı daha iyi olurdu , hoca ikinci yarı başlar başlamaz değilde bir golü daha düşündükten sonra defansa çekmeliydi takımı

Stoper

Strateji hatası yapıyor hoca. Oyuncu değişikliği konusundada zaafları var. Şans her zaman sizinle olmuyor Erhan hoca.Gol atayım savunma yapayım düşüncesiyle bu lig bitmez. 

Ertuğrul Sağlam

Sen skor olarak one gectigin her macta takimi defansa cekeceksen senden cekecegimiz var allah bize sabir versin. Birileri cikip suna korkak futbol oynatmamasini soylesin.... :x((