Teknik Direktör | Erhan Altın

Başlatan berusa55, 01 Ağustos 2012, 04:19:23

« önceki - sonraki »

Sioux

samsunun çocuğu, ayrı bir şevkle çalışıyor o yüzden.
seninleyiz hocam

ahmetsefa55

deplasmanda olmamıza rağmen sıkıcı , defansta bekleyen bir takım değildik.
top oynamaya çalıştık.
oyuna müdahaleleri de iyiydi.takımla beraber hocanın da form grafiği artarak devam eder inşallah.

Sol Açık

Ben hocamızın takımı çok iyi motive ettiğini ve bu futbolcu grubundan birbirine sahip çıkan bir ekip çıkarttığını düşünüyorum. Takım uyumu oluştu mu? Hayır, ama bence bu sadece zaman sorunu. Bu yönleriyle hocamızı çok takdir ediyorum.

Takımın tek eksiği, takım halinde hücum organizasyonunun olmaması. 2 haftalık arada bu sorunu da hocamızın çözeceğine inanıyorum.  ;)

muzaffer4

byler bir şey soracaktım hani erhan hoca geçen sene giresunspor un başında 13 maçta 11 galibiyet deniyor ya geçen sene giresunspor toplam 8 galibiyet almış nasıl oluyor bu yoksa tamam 2 beraberlik almış 11 maçta yenilmemiş ama 11 galibiyet deyince yanlış bilgi oluyor.

ngonge

Alıntı yapılan: ekigho55 - 06 Eylül 2012, 11:48:49
byler bir şey soracaktım hani erhan hoca geçen sene giresunspor un başında 13 maçta 11 galibiyet deniyor ya geçen sene giresunspor toplam 8 galibiyet almış nasıl oluyor bu yoksa tamam 2 beraberlik almış 11 maçta yenilmemiş ama 11 galibiyet deyince yanlış bilgi oluyor.

Maçkolik'te 12 maçta 6 galibiyet 4 beraberlik 2 mağlubiyet yazıyor. Gene iyi bence.

http://www.mackolik.com/Manager/Default.aspx?id=1850

muzaffer4

ben burada erhan altın eleştirmek amaçlı yazmadım bazı arkadaşlar 11 galibiyet almış yazınca yanlış bilgi yi doğrulmak amaçlı yazdım
@ngonge teşekkürler..

samuray

6 galibiyet 4 beraberlik 2 yenilgi almış giresinsporun başında yani 12 maç 22 puan bu istatiği bize yansıtırsa süper

Jnr.Serkan

Bu maç bize petkovicten esintiler sundun saol,seneye sende en kötü parma'ya gidersin

özkan

Çok zordu demi nsumbuyu almak  :kafa:

KocumVolkan

hocam biraz cesur oynatsan  ne olur ya....zaten defans s.o.s veriyor iyice izin verdin gelmelerine yapma şunu gözünü seveyim kazanılcak 2.maçıda bıraktık 4 puan etti

cezayir55

bizde en büyük problem forvet elemanında hücümda daha etkin olmak zorundayız

Sol Açık

Hocam, gerçekten de oyuna müdahale etmek için bu kadar beklemek niye?!

berusa55

15 Eylül 2012, 18:37:05 #42 Son düzenlenme: 15 Eylül 2012, 18:42:57 berusa55
Hocam gerçekten müdehale etmekte geç kaldın. Bu maçlardan ders almak dileğiyle geçmiş olsun hepimize. Morallerimiz bozuldu ister istemez.

yirmiuc

15 Eylül 2012, 18:45:17 #43 Son düzenlenme: 15 Eylül 2012, 18:50:16 yirmiuc
Hocam senin kapasiten bu kadar iste. Takimin ust siralarda yeralmasindan korkuyorsun..
Ligin en dandik takimina karsi bu kadar etkisiz oynanmaz.
Bu kafayla hicbir zaman, hicbir yerde basarili olamazsin.
Mac 2-0 olduktan sonra o kadar belliydi ki golu yiyecegimiz, oyuncu degisikligi yapmaya KORKTUN !!
Bu takimda sampiyonluk potansiyeli var ama sen onunde set gibi duruyorsun.
Bu takimin basinda oldugun surece 6. sirayi gecemeyiz.
Eger kumede kalmayi basari olarak gormeyeceksek hoca degisikligi sart.

ErkÇay55

Sevgili Hocam 2-0 öndeyken  gerekli değişiklikleri yapsaydın.Sonuç farklı  olacaktı.İkinci yarı orta saha bittim derken neden nsumbuyu oyuna almadın anlamış değilim.Hafta sonumuzu stresle sıkıntıyla geçireceğiz.Yenilsek bu kadar koymazdı. :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: