88- Mustafa Gürel

Başlatan berusa55, 04 Ağustos 2010, 02:18:05

« önceki - sonraki »

berusa55

04 Ağustos 2010, 02:18:05 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2010, 16:41:34 samsuni

Kişisel Bilgiler

Doğum Yeri    :    FATİH
Doğum Tarihi    :    7 Mart 1988
Uyruk    :    TC

lucarelli

Genç arkadaş inşallah başarılı olur.

cem 55

futbolu basit oynuyo ama bence futbolda en önemli şeyi yapıyo oyun sıkıştıgı anlarda oyunun yönünü degiştiriyo ve çok az pas hatasıyla oynuyo bence orta sahada murat -hakan bayraktar-anıl üçlüsününden biri sakatlık yada ceza sebebiyle oynamazsa formayı zorlayacak ilk oyuncu düz basit ama başarılı

kuzey55

isabetli pasları mücadeleci yapısı ve alternatif oyun anlayışıyla orta sahaya sağlam bir alternatif.

SerhaT55

Alıntı yapılan: lucarelli - 04 Ağustos 2010, 09:06:03
Genç arkadaş inşallah başarılı olur.
inşşlah ii cıkar

King1965

pek ıyımı bılmıorum hıc.. zmana gösterecek

_Jack Daniels_

Agresif oyun yapısı olduğunu duymuştum.Rakibi durdurmak adına faydalı olabilir.

Sioux

murata iyi bir alternatif olur bence. gerçi murat sakatlık ve cea dışında asla kesik yemez.

germencisse

YaşarDoğu

Bolu maçında oyuna sonradan girenlerden Mustafa da , oyunu yönlerdirmesi fena , bir poziyonda ince çalım attı yop geçti kendi geçemedi faule maruz kaldı.Fena değildi oynadıgı dakikalarda, yalnız çok yavaş bi futbolcu gibi geldi bana...

gozgoz yýlmaz

bugün son 20 dk. oynamış. nasıldı erciyes maçında?

beşnumara

Orta sahada üstünlüğümüzü kaybettiğimiz anda ilaç oldu.Zaten sonrasında golleri bulduk.Mustafa için bir şey diyemiyorum ama dün turgaydan iyiydi ;)

Kaya

Oyuna girdi bitmiş olan orta sahamızı toparladı.Mücadele gücü yüksek..

YaşarDoğu

Erciyes maçında pek bir varlığı yoktu , topu ayakta tutmak ve kontra futbol  oynamak için Cenkin yerine girdi.

mehmet yılmaz

Uzun süre sonra forma giydi Tavsanlı maçında; son 15 dakika girdi oyuna. Herhangi bir artısı olmadı ancak Kemal'in en samimi arkadaşı imiş; bu bile yeterli :) :)