Sefa Aksoy (Giresunspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:23:30

« önceki - sonraki »

edmontdante

Son haftalarda bir toparlanma sergilemişti belki de böyle bir şeyi sezdiğindendir.
Geçen sezonlarda çokca konuştuğumuz Sefa-Turgut-Sercan üçlüsünden biriydi.Turgut çıkışa geçti.Sefa'dan da ümitlenmeye başlamıştım biraz takımda yakalanan disiplinle.Ümitlenmek derken  kendi çapında tabiki.Çünkü neleri ne kadar becerebileceğini biliyorum Sefa'nın.Ama hoca bu doğrultuda fikir beyan ettiğine göre bildiği  vardır.

Sercan'a gelince bize uzak olsun  nereye giderse gitsin.Bakalım gittikleri yer neresi olacak.Çok ararsınız KIRMIZIBEYAZ'ı

Ollivanders

Alıntı yapılan: edmontdante - 30 Aralık 2009, 01:06:30
Sercan'a gelince bize uzak olsun  nereye giderse gitsin.Bakalım gittikleri yer neresi olacak.Çok ararsınız KIRMIZIBEYAZ'ı

TIPIŞ TIPIŞ gelecekler yalvaracaklar KIRMIZI BEYAZ diye ama oncekiler gibi gec kalmış olacaklar...

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Aralık 2009, 01:03:35
cok merak ediyorum nereye transfer yapacak? zevkle takip edeceğiz

Transfer tahtası açılırsa malatya'ya gider. açılmazsa da evde PS3 oynar. Aklı başında, hedef sahibi hiç bir takım almaz onu. Sercan'ın ise ampute milli takımında oynamak istediğini ama yeteneksiz olduğu için kabul edilmediğini duyduk!

ali ihsan

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 30 Aralık 2009, 01:01:50
Elhamdülillah, bugünleri de gördük. Darısı Tıro kankisi Serco'nun başına.

Bu arada disiplin dediğin sadece Hakan Bektaş'a, Hakkı'ya değil çıbanın başı olanlara da işler diyen Hüseyin Kalpar'ı da kutlarım.

kaptan 55

çook ararsın bu formayı!bu taraftarı!bu camiayı!

ali ihsan

Çoookkkk  yalvaracak çoookkkkkk

ali ihsan

Alıntı
SEFA İLE YOLLAR AYRILDI
30 Aralık 2009 / 12:26
Samsunspor yönetim kurulu, teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın raporu doğrultusunda Sefa Aksoy ile yollarını ayırdı. Kendisine kulüp bulması istenen Sefa'nın dışında kaleci Cengiz Biçeri'nde büyük olasılıkla takımla ilişiğinin kesileceği öğrenildi
Samsunspor'da Antalya yolculuğu öncesinde şok gelişme. Kırmızı-Beyazlı yönetim kurulu, teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın raporu doğrultusunda orta saha oyuncusu Sefa Aksoy ile yollarını ayırdı. Teknik Direktör Kalpar'ın insiyatifiyle kendisine takım bulması istenen Sefa Aksoy, takım arkadaşlarıyla vedalaştı. Sefa Aksoy'un yanı sıra kaleci Cengiz Biçeri'nde takımla ilişiğinin büyük ölçüde kesileceği de öğrenildi.

Öte yandan bugün sabah yapılacak son çalışmanın ardından Antalya kampına gidecek futbolcularında belli olacağı yönetim tarafından açıklandı. Kırmızı-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar'ın Antalya'da yapılacak devre arası hazırlık kampına 25 kişilik bir oyuncu kadrosuyla gitmesi bekleniyor. Ayrıca bugün yapılacak antrenmanla beraber Samsunspor, ikinci yarı ilk etap hazırlık çalışmalarınıda sonlandırmış olacak. Özgür KALANBAK

Kais

sefa'yı ne diye göndermişler.haber 100de 100 doğrumu?

selahattin55

çok geç alınmış bir karar.bu takımda sefa sercan gibi adamların yeri olmamalı.adamların esas işi top oynamak.ama onun haricinde herşeyi yapıyorlar.def olup gitsinler ibneler.ama bizden gideninde akıbeti belli olmuyor kaybolup gidiyorlar.İHANETİN MAZERETİ OLMAZ.bu adamlar samsunspora ihanet etmiştir.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Aralık 2009, 00:40:18
hayırlısı olsun... Kaldı 1 :)

o da sakat zaten daha da belini doğrultamaz ;D

celebi

Alıntı yapılan: selahattin55 - 30 Aralık 2009, 14:02:29
çok geç alınmış bir karar.bu takımda sefa sercan gibi adamların yeri olmamalı.adamların esas işi top oynamak.ama onun haricinde herşeyi yapıyorlar.def olup gitsinler bunlar.ama bizden gideninde akıbeti belli olmuyor kaybolup gidiyorlar.İHANETİN MAZERETİ OLMAZ.bu adamlar samsunspora ihanet etmiştir.

abi hisleri nasılda biliyor tercüman oluyorsun

Cagdas Ünver

30 Aralık 2009, 15:54:53 #101 Son düzenlenme: 30 Aralık 2009, 15:56:31 Cagdas Ünver
Alıntı yapılan: selahattin55 - 30 Aralık 2009, 14:02:29
çok geç alınmış bir karar.bu takımda sefa sercan gibi adamların yeri olmamalı.adamların esas işi top oynamak.ama onun haricinde herşeyi yapıyorlar.def olup gitsinler bunlar.ama bizden gideninde akıbeti belli olmuyor kaybolup gidiyorlar.İHANETİN MAZERETİ OLMAZ.bu adamlar samsunspora ihanet etmiştir.

Helal olsun Hüseyin Hoca'ya ! Takımdaki Disiplini sağlamak adına herşeyi yapıyor.Tebrikler.

Tribün_ali

Geç oldu ama iyi oldu 55 numarayı hiç hakketmiyordu baştan beri ben karşıydım sefaya turguta sercana

emre

sana eski futbolcumuz diyebilmek ne güzel!! hey gidi ne oynardı bee..  ;D  ;D

Kais

yeterince taviz gösterildi zaten sıra diğerinde diye düşünüyorum.