Sefa Aksoy (Giresunspor'a Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:23:30

« önceki - sonraki »

Dartagnan

bence kuru odun agam (tecrubeli futbolcu ya,Kasarlasmis bi futbolcu ya hani )

Sioux

Bizim tribünlere yalakalık yaparak bir yerlere gelmeye çalışan, korkudan tek başına dolaşamayan bir zavallı.

Kaya

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 30 Ekim 2009, 01:01:27
Bizim tribünlere yalakalık yaparak bir yerlere gelmeye çalışan, korkudan tek başına dolaşamayan bir zavallı.

gozgoz yýlmaz

Takımdaki tüm huzursuzlukların kaynağı olan iki futbolcudan birisi. Hatta futbolcu falan değil. Diğeri de kankisi Sercan. Bu iki kangren temizlenmeden sağlık bulması mümkün değil takımın.

edmontdante

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 30 Ekim 2009, 01:01:27

Korkacak ne var top oynadıktan adam olduktan sonra.Ama adam değilsen,işini de yapmıyorsan böyle korkarsın işte

Cagdas Ünver

Jnr.Serkan

sercan ve turguttan dahada yeteneksiz.ne top çalıyor nede konuşuyor.sadece geziyor...

YaşarDoğu

Cooperı niçin aldıgını sanıyorsun, Gezmek için  ;)

Jnr.Serkan

çiftlikte çok sık görüyorm zaten abi onu.camı hafiften açmış içerde yabancı müzik son ses...
hayat bunlara güzel.haketmedikleri parayla geçimlerini sağlıyorlar.geçinmeyide geçtim.sülalesine yetecek para kazanıyorlar 1 senede

babasamsunlu

sefa gece gece senin ben taaa..........................

selahattin55

torpille oynayan birisi heralde.yoksa buna ne yönetim ne hoca nede taraftar tahammül eder.adamın olmadığı yerde adam.ALLAH sercan turgur sefanın belesını versin ruhsuz ******* ibneler.

raufss

SametYılmaz55

erol kapusuzla birlikte 55 numarayı giyen en karaktersiz futbolcu müsveddesi

gozgoz yýlmaz

sefa, konya maçında kocakarı gibiydi. mahallede dedikodu yapan kadınlar bile daha az konuşr ondan. süleyman abay denen mahlukatın tek doğru kararı o kadar ikaza rağmen sürekli konuşan sefaya verdiği sarı karttı. İki dakika sus, belki daha çok koşarsın.

Kaya