35 - Ayhan Tuna Üzümcü

Başlatan berusa55, 09 Ocak 2014, 23:05:40

« önceki - sonraki »

orucreis

Erhan hoca ile beraber lütfen git yoksa sabır taşı çatlar birgün

ngonge

Yeteneği bu kadar, çok hantal. Muhtemelen bu maçtan sonra Hoca kesecektir ama sene başından beri bağıra bağıra beni yedeğe koy demesine rağmen hocanın ısrar etmesi de ayrı bir konu.

GökhanÇağlar

İlk golde adama çok güzel eşlik ettin bravo, ikinci golü de hediye ettin aferin sana.

55.hakan

Zaten bütün bunlara rağmen halen oynatılacaksa başka sebepler ararım.

beşnumara

33 yaşına geldin hala nasıl müdahale edip edemeyecegini ben mi öğretecem bu saatten sonra.

Sadece Samsunspor

fatih-ercan 2lisi varken tuna ısrarı neye :kafa:

Kaya

20 Ekim 2014, 00:12:56 #51 Son düzenlenme: 20 Ekim 2014, 00:16:53 Kaya
Ercanın daha zamana ihtiyacı varmış diyen futbol otoritesinin afedersin gelmişini geçmişinii :-X Bu gibi zihniyetler Tunaya para kazandırıyor.Ben bugün Paf takımımız çok iyiymiş bi stoper çıkartsak oynatsak diye düşünüyorum adamların düşündüğüne bak...

orucreis

Ercanın zamana ihtiyacı olabilir ama artık takımın puan kaybına tahammulu yok. En azindan risk al ki risk degil bu bence tuna israrindan vazgec

Lusage

Böyle devam. Hatta mümkünse kendini yedek kulübesine kelepçele hiç çıkma oradan.

özkan

sadece55

Evet hep bu formunu korur inşallah.Özellikle Isınırken Bacak açma hareketlerini çok iyi yapıyor.Bravo Tuna takıma bu şekilde daha yararlısın.Aynen devam Aslanım.

Lusage

Sana kızamıyorum artık.. Ercan gibi bir değer kenarda otururken seni bize ıstırabımız olarak gönderen dengesize kızıyorum.  :kafa:

SametYılmaz55

Şu yediğimiz golu aç bir izle Allah aşkına.topa doğru kaysan,bir mudahalede bulunsan neyin degisecegini görmek çok zor değil.Senin kapasiteni bile bile Ercan'i kesen zihniyete selam olsun

özkan

Kesinlikle kafaya oynayan hedef takımın bir savunma oyuncusu değilsin.

orucreis

Artik butun organlarin futbolu birakma zamaninin geldigini soyluyor ancak neyin direncindesin bilemiyorum