60 - Yankı Şengün

Başlatan AhmetDenizci, 15 Nisan 2012, 15:39:22

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Bence bir takıma kiralık gitmeli şans bulamıyor.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 26 Aralık 2012, 19:50:33
Bence bir takıma kiralık gitmeli şans bulamıyor.
bence şabanın yerıne denenmelı.

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: muhalif - 26 Aralık 2012, 20:45:35
bence şabanın yerıne denenmelı.

o da olabilir ama şans bulması lazım bulsun ki nasıl olduğunu görelim.

beşnumara

Bence oraya orhan taşdelen gelmeli  ;D

Sioux

28 Ocak 2013, 01:20:03 #34 Son düzenlenme: 27 Şubat 2014, 17:48:23 Sioux
Adını, soyadını geçtim. ilgilenmiyorum ama bu çocuğun Aykut Topal'ın, Oğuzhan'ın, Muratcan Öncü'nün, Aykut Çift'in, Yasin Uzun'un gönderildiği doğru bir sistemde çoktan gitmiş olması lazımdı. Besim Hoca tarafından A2'ye gönderilmiş. Samsunspor'da oynama şansı sıfır bile değil bence.

Sioux

samsun medyasında hiç sevmediğim, adi bir yaratık bir köşe yazısında "babadan torpilli" demişti yankı için, bozuk saat hesabı, doğru demiş o vatandaş. babasından torpilli, kiralık verilmek istenmiş ama diretmiş, hiç bir yere gitmemiş. besim hoca normal bir futbol aklına sahip olduğu için a takımda istemiyormuş bunu. çünkü o yeteneği yok. sakatım diye a2'de de oynamıyormuş. geçen seneki bütün arkadaşları yetersiz oldukları gerekçesiyle bir yerlere gönderildi, kiralık bile değil bonservislerle verildi ama bu paşa gerçekten torpilli olduğu için yerinde duruyor. a takımla idmanlara çıkmamasına rağmen profesyonel sözleşme imzaladığı için yattığı yerden maaşını alıyor. bütün bunların sebebi de erhan altını baskı altına alan ama besim hocaya bu konuda gücü yetmeyen malum şahıs. düş artık Samsunspor'un yakasından.

Sol Açık

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Nisan 2012, 17:25:36
ilk torpilli diyene 35 ekran renkli tv hediyemiz var..

Bu yorum, sayfa açıldıktan 1.5 saat sonra yapılmış ve ne kadar da haklı.  :D

O ona baskı yapmış, şu buna torpil.
Arkadaşlar, az bi güvenelim yönetime. Herşey bitti, Yankı'nın kalması-gitmesi mi bizi geriyor!

Sioux

şöyle söyleyeyim, o yorumun yazıldığı tarihte yankı şengün torpilli değildi. katılıyorum ama şu tarih itibarıyla dobi hasan'dan torpillidir. eminim yönetim de bu durumdan çok rahatsızdır.

mehmet yılmaz

3. lig takımlarından İstanbulspor'la idmanlara çıkıyormuş.

cembaba

Fatih Karagümrük'e satıldı.

Muhammet Şişik

babasının baskısıyla samsunsporda oynayan biri gönderilmesi güzel oldu.

yirmiuc

Darisi diger torpilli topcularin basina.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

sadece55

Adamı öyle böyle topçu yapacaklar ya helal olsun

seyf55

bizden gittiyse ne mutlu bize

Sioux

Alıntı yapılan: Erdinc - 03 Eylül 2013, 09:36:06
Adamı öyle böyle topçu yapacaklar ya helal olsun

karagümrükte birkaç dakika oynayabildi. ercüment coşkundere biraz para kazansın diye aldırmıştı.
devre arası da maalesef bafraspor'a gitmiş.
oynadığı maç 0.
biraz da peşinat almıştır.
oh, ne güzel dünya!