TFF 2.LİG 20.HAFTA - Sancaktepe Belediye Spor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 28 Ocak 2019, 05:22:08

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Dün maçı yerinde seyrederek kahrolanlar arasında ben de vardım.
Bu durgunluğun, üretkensizliğin izahı nedir bilemiyorum.
Rezil bir oyun vardı.
Dışarıdan gördüğüm kadarıyla bizim takımda dostluk ve arkadaşlık yok sadece aynı kurumda çalışmaktan kaynaklı mesai arkadaşlığı var.

muzaffer4

Şu an oynanan maçlarda bütün skorlar lehimize bu hafta yenilmiş olsak bile puan farkı açılmayacak büyük kayıp yaşamamış olacağız

Lusage

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 03 Şubat 2019, 14:34:49
Şu an oynanan maçlarda bütün skorlar lehimize bu hafta yenilmiş olsak bile puan farkı açılmayacak büyük kayıp yaşamamış olacağız

Rakipler puan kaybetse ne yazar. Bizim şirazemiz kaydı. Ruhumuzu kaybettik.

muzaffer4

Tabi kötü futboldan hepimiz şikayetçiyiz ama bu durumun daha fazla uzun sürmeyeceğinden ümitliyim.

evolution55

Kendini kaf dağında gören kim varsa hepsinin kulağını çekmek lazım, başka takımlar elektrik borcunu ödeyemezken bizim durumumuz ortada, herkes ayağını denk almalı. Bulunduğu kulübün büyüklüğünü anlamalı. Takımdaşlık ön plana çıkmalı bir an önce. İsmet hocadan 4 günde bir şey beklenilmiyor ama bu takımın ilk yarı maçlarını en kısa zamanda izlemeli ona göre önlem almalı. Hele Erhan şentürkü sağ açık oynatma sevdasından vaz geçmeli diye düşünüyorum.

uykan

senol

sakarya 1-0 önde.adamlar transfer tahtasını açamadı ve yedek kulübesinde oyuna sokacak oyuncuları yok.ama ruh var,birlik ve beraberlik var.bizim efendiler bir düşünsünler bu durumu.

s_uzunkaya

oğlumla gittiğim ilk maç maalesef hüsranla sonuçlandı. gecesinden çok heyecanlıydı maça gidiyorum diye. sancaktepe vipe geçtik yer az olduğu için ve gol atınca bağarma sakın diyince dayanamam bağırırım ben baba demişti  :) "samsun gol gol gol" tezahüratına iştirak etti ama oğlum   ;) . gol heyecanı yaşayamadık maalesef ve maç sonu o kadar büyük bi yıkıntı yaşadım ki koca yürekli oğlum üzülme  baba daha çok maç var diye beni teselli etti  :) ....

resim yüklemek isterdim buraya ölümsüzleştirmek için ama beceremedim  :o