Mücahid Albayrak

Başlatan Sadece Samsunspor, 26 Ocak 2021, 21:25:19

« önceki - sonraki »

brigand

Sezon başı alınıp, oynatılmayan, beğenilmeyen isimleri bile anlarım. Ancak devre arası alınıp yedek bile olamayacak, as konumda ki oyuncu dökülürken yerine geçemeyecek birini devre arası neden alırız? Garipten öte bir durum söz konusu.

SSKLA

tamamen hocanın vefa ve kazanan kadro takıntısına kurban gitti. Eğer 2. devre başlamadan gelseydi 11 oyuncusu olurdu tıpkı hamroun gibi. Kadroyu bozmayacağız bozmayacağız diye kanser oluyoruz.

ata55

Keremcan'ın kırmızı kart cezası nedeniyle oynamaya başlaması beklenen sol bekimiz.
Umarım o kadar iyi oynar ki, sezon sonuna kadar formayı vermez.

##kdc##

Allah'tan kırmızı kartlar sonucunda en az 2 maç ceza aldılar. Yoksa bunların kesileceği yoktu.

İyi oynamasına gerek yok, orta bile oynasa Kerem'den daha çok iş görür.

Sadece Samsunspor

Ileri cok cikmadi ama bazen orta sahaya dogru kosular yapti soldan iceri dogru. Keremcandan daha verimli ve sakin.

Sol Açık

Ben Kerem Can'ı daha iyi buluyorum. Ne yalan, bugün Mücahit'in oyunundan birşey anlamadım, pek katkısı olduğunu söyleyemiyorum.

_SoN_

Bir iki maç daha görmemiz lazım Kerem le kıyaslamak için. Kerem vasat üstü oynamadı hiç, Mucahit'te çok farklı değildi.

alperen_55

Kanatta çok kendini ön plana çıkartacak  oyun ortaya koyamadı.Bariz bir hatasını sa göremedik.Yorum Yapabilmek için birkaç maç daha izlemek gerekli