Teknik Direktör - Osman Özköylü

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Kasım 2016, 14:19:36

« önceki - sonraki »

Musti

Murat Gürbüzerol'un takıma verdiği zararı görmeyen hoca başarısızdır. Net.

eprianu

Allah sana sabır versin. Bu kabiliyetsizlere iyi tahammül ediyorsun.

Musti

Maç 3-0 olmuş Mehmet Çakır'ı neden oyuna oyuna alıyorsun? Maçı mı çevirecek?

Ercan, Berkay, Enes gibi gençleri niye oynatmıyorsun? Daha mı fazla zarar verecekler bu gençler?

Sadece Samsunspor

Yemin ediyorum adam sabir tasina dondu. Ben olsam sopayla kovalardim.

yirmiuc

19 Aralık 2016, 19:13:03 #19 Son düzenlenme: 19 Aralık 2016, 19:16:57 yirmiuc
Alperen , Halil Ibrahim'de israr etmenin anlami yok hocam.
Bu ikisinden olmayacak , zorla futbolcu yapamazsin.
U-17 milli takiminda da oynayab Berkayi oynat, Enesi oynat, Ramazani oynat..

samsunsporlu1994

Şu tabloada en masum hocadır,bu adamın Osmanlıda,Erciyeste oynattığı futbolu takip edenler iyi bilir ki oyun sistemi tamamen bol pasa dayalı ve organize şekilde hücuma kalmak yönünde. Ancak kafasındaki sistemi mevcut kadroya oturtması mümkün değil,devre arası hocanın istediği adamlar alınırsa kalırız ligde.

orucreis

Bugun yada baska maclarda gencleri oynatmis olsaydik suanki puanlari bile toplayamazdik. Hoca bir bakima mecbur tecrubeli oyuncuyu oynatmaya. He mac koptuktan sonra alirsin gencleri cunku zaten ati alan gitmistir. Ama su varki bugun  mac 0-0 ken murat o golu atsaydi hersey farkli olabilirdi. Hocanin elindeki kozlar bunlar baska yok. Boyle bir iki bulup atip alabilirsek ne mutlu onun disinda beceri ile alma sansimiz zaten yok.

Sonuc olarak hoca en son kizilacak kisidir. Bizim futbolcu musvettelerinin beceriksizligini hocaya yuklememek gerekir

ata55

Bu dangoz yönetime transfer yaptırma hocam. Bir tek sana güveniyoruz.

Musti

11 maç 1 galibiyet, 3 beraberlik, 7 yenilgi. Atılan gol 4, yenilen gol 17.

Ben bu ligde ne kadrolarla neler yapan hocalar gördüm.

Başarısızsın. Net.

cakir55

Şuan ligdeki en kötü kadro biz de. Bu amatör oyuncularla iyi puan topladı hoca. Sonuna kadar arkasındayım ben.

samsun 55

Transferler hazirmis tahta acilirsa hemen katılacaklar dedi

orucreis

Ben osman hocanin basarisiz olduguna inanmiyoru. Bir hocanin basarisiz olduguna inanmak icin oyun okumasina, oyunculari yerlestrdigi bolgelere, anteramandaki programi, o programin futbolculara etkisi bunlara bakilir. Hoca oyunu okuyo, degisiklikleride normal, idamn programida iyiki sahada ki ruhsuzlarda biraz olsun bunu hissettik. Top cevirme oyun kurma vs. Geri kalan is topcularda bitiyo elimizde MAL bu. Hoca oyuna girip pek muhterem sevgiye 3-1 yakalamisken o pasi veremez, gurbuzerolun vurdugu suttu kalecinin kucagina degilde koseye az havadan vurusu yapamaz, furkanin hatali cikmadini engelleyemez. Hocaya kaliteli oyun bilen oynayan topcu verirsin oynatamaz, futbolcunun idmanini eksik yaptirir bu sekilde yargilariz.

Biraz gercekci olalim bu takima degil osman hoca morinho, guardiola, conte gelse is yapmaz. Futbolcunun bi kere icinde yok oynama istegi kendini gelistirme istegi.

Hocayi simdi elestirmek yanlis olur bugun hocaya basarisiz deyip cikisirsak verecegi cevap belli"elime ne verdinki ne istiyosun"

samsunsporlu1994

Elindeki kadro 2.lig kadrosu,kesinlikle bu ligin kadrosu değil. Buna rağmen toplanan 11 puan bir başarıdır. Mevcut durumda eleştirilecek en son kişi Osman Özköylü'dür.

oguz_5528

Hadi şimdiye kadar bir şey demedik ,oyuncu ağın geniştir senin bunu biliyoruz..iş sende eğer ki 2.sezonun ilk 3 maçından 7 puan alamazsan seni de yollarlar

GurbetciFanatik

oguz_5528 ilk 3 macindan 7 puan mi ???
Adami hemen harcamiyalim dur hele adamlar gelsinler bir iki mac yapsinlar alissinlar bakariz.
Bu Takimda güvendigim tek insan Osman Hocam, ne yönetime nede futbolculara güveniyorum ben.