Petkoviç gönderildi, yeni hoca Mesut BAKKAL

Başlatan samsunum, 18 Ocak 2012, 17:06:35

« önceki - sonraki »

lucarelli

Kazım başkan futboldan anlamıyor olabilir ama son yıllarda gördüğüm en iyi başkanımız. Açıkçası adını ilk kez duymuştum, tereddütlerim vardı ama duruşu ve yaptıklarıyla benim gözümde doğru bir başkan. Belki sportif açıdan iyi durumda değiliz ama her şey sportif başarı değildir. Deplasman dönüşlerinde taraftarla oturan, Trabzonda maçı yağmur altında taraftarıyla izleyen, yeri geldiğinde taraftarın gösterdiği tepkiye haklıydı diyen. Galip'e karşı, Trabzon lobisine karşı ezilmeyen, takımı ezdirmyen bir başkanınımız var. İstanbul takımlarına, Trabzona yalakalık yapıp ligde kalacağımıza çıkıp adam gibi oynayıp, kaçıncı olabiliyorsak o sırada bitirelim ligi razıyım ben.

King Of The North

Samsunspor'dan Lazio'ya gitti!02.06.2012 15:18:19
Samsunspor'da görevine son verilen Teknik Direktör Vladimir Petkovic, Lazio ile anlaştı.
Samsunspor'da başarısız olarak görevine son verilen Boşnak Teknik Direktör Vladimir Petkovic, İtalya'nın köklü kulübü Lazio'nun başına geçti.

Bir süredir teknik adam arayışı içinde olan İtalyan devi Lazio, son olarak Samsunspor'u çalıştıran Vladimir Petkovic ile anlaşma sağladığını resmi internet sitesinden duyurdu.

İtalya'nın Lazio Kulübü, resmi olarak yaptığı açıklamada, takımı gelecek sezon Vladimir Petkovic'in çalıştıracağını duyururken, bu haber Avrupa ülkelerinde de büyük yankı buldu. İngiliz, Fransız ve İspanyol internet siteleri Petkovic'in Lazıo'nun başına geçeceğini flaş haber olarak duyurdu.