Petkoviç gönderildi, yeni hoca Mesut BAKKAL

Başlatan samsunum, 18 Ocak 2012, 17:06:35

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Başkan kendisini arayan gazetecilere, ' Yok öyle birşey. Nereden çıktı?' demiş...
Muhtemelen biriyle kesin anlaşamadıkları için eldekini de ürkütmemek adına yapmış olabilir.
Hikmet Karaman ya da Mesut Bakkal isimleri üzerinde duruluyor diye biliyorum.
İnşallah sürpriz bir saçmalık olmaz, gider Petkoviç...

cany

Yılmaz Vural da iyi olabilir ama ismi geçmiyo heralde

usare

Oysa geldiğinde ne kadar güveniyorduk. Bütün umutlarımızı kırdı Petkoviç. Yine de onun adına üzüldüm. Fakat SAMSUNSPORUMUZ için iyi olacak inşallah bundan sonrası. Mehmet abi 5. haftadan beri söylüyordu hakikaten. Keşke en azından 2. yarıya yeni hocayla başlasaydık. Ama herşeye rağmen  DİRİLİŞ...

jean

Hikmet karamandan baskasi uymaz

HoliganSamSunLu

çok iyi olmuş tercihler içerisinde mesut bakkal bence daha olumlu

özkan

İçimde bir kutu mentos çiğnemiş kadar bi ferahlık oluştu şu başlığı görünce  :holey:

GurbetciFanatik

Yav bu haberin dogruluk payi ne kadar.
Hic bi spor sayfasinda okumadim her sayfaya girdim
Hatda Uganda ve Mexiko spor sayfalarina girdim bulamiyorum

Theofanis Gekas

hoca allah senin belanı versin,sana rağmen takımımızı ligde tutacaz inşallah.git defol

Cheregi

Alıntı yapılan: samsuni - 18 Ocak 2012, 17:58:04
Başkan kendisini arayan gazetecilere, ' Yok öyle birşey. Nereden çıktı?' demiş...
Muhtemelen biriyle kesin anlaşamadıkları için eldekini de ürkütmemek adına yapmış olabilir.
Hikmet Karaman ya da Mesut Bakkal isimleri üzerinde duruluyor diye biliyorum.
İnşallah sürpriz bir saçmalık olmaz, gider Petkoviç...

Gekas transferi açıklanmadan öncede (Galatasaray maçından önce) spor gecesine bağlanıp Gekas'la anlaşılıp anlaşılmadığı sorulduğunda menejer oyunları bunlar, yok öyle birşey demişti Başkan :D Saklamayıda beceremiyor  :kanka:

Forvetim

şimdi bir arkadaş aradı müjde vereyim dedi, bende kimi aldık dedim, almadık gönderdik, petko gitti deyince çok sevindim, bu iş devre arası yapılmalıydı. emin olmak için siteye girdim hemen ve doğru olduğunu gördüm. hayırlı olsun. yeni hocamız inşallah takımı ateşleyecek sırtlanacak bizi buradan yukarı taşıyacak iyi bir isim olur.

ugurozkan

sezonun en kritik maçı öncesi çok doğru bir karar olduğunu düşünmüyorum. yönetim bu hocayı başarısız görüyorsa ilk yarının sonunda yollayacaktı. ara dönemde hocanın arkasında duruyorlardı da şimdi ne değişti? başkan, gs ve ts maçlarından galibiyet mi bekliyordu?

HoliganSamSunLu

çok geç kalındı ama zararın neresinden dönulse kardır.

cembaba

İkinci yarı ne mi değişti?

Gs'den 4 yedik.
Ts'den 4 yedik.

Maçları kazanacağımıza hiç birimiz inamıyorduk. Takım toplam 2 galibiyet almış. Hala ne değişti diyorsunuz ya ona şaşırıyorum.

Kim gelirse gelsin daha iyi olacaktır. Umutlarım arttı benimde. Hiç değilse adam gibi taktik uygular yeni gelen hoca.

Çok geç kaldık :(

HoliganSamSunLu

en kötü yerli hoca bu manyagdan iyidir.

King Of The North

Çok geç olsa da bu adama tahammül sınırımı çoktan aşmıştım, delirmek üzereydim, gönderildiyse çok isabet oldu, bu adamın gitmesi bile takımda pozitif enerji yaratacaktır...