Sezon Öncesi Hazırlık Kampı ve Hazırlık Maçlarımız

Başlatan ahmetsefa55, 06 Temmuz 2011, 14:20:23

« önceki - sonraki »

serkancengiz

Alıntı yapılan: Sercan - 24 Ağustos 2011, 10:39:53
Hakan'ın ayağından top almak çok zor,adam antremanlarda takımı tek başına yönetiyor ...

bunu yaklaşık 10 sene önce fenerde oynarken fenerbahçeli bir arkadaşım bunu söylemişti top ayağına yapışıyor top almak çok zor ayağından diye

Ayberk

bu dakikadan sonra transferden de umudu kesin bence. Adam gelecek de, ısınacak da... Kaldı ki getirebildiğimiz adamların kalitesi de ortada. Örnek mi: Yenal ;)

mimar55

Alıntı yapılan: Ayberk - 28 Ağustos 2011, 23:30:50
bu dakikadan sonra transferden de umudu kesin bence. Adam gelecek de, ısınacak da... Kaldı ki getirebildiğimiz adamların kalitesi de ortada. Örnek mi: Yenal ;)

ya takımdan umudumu hiç kesmedim kesmemde ama bu oyunla cok zor ama bu futbolcularla olmaz diye birsey yok oyun kurabilsek takımdaki futbolcular cok kötü değil kendilerine güvenleri yok çalıma gitmeyi kimse düşünmüyor kanatlardan bindirme yapmayı düşünen yok her top ortaya dönüyor artık bu oyun tarzı kalmadı ara topu atacak oyuncun mu varki her topu ortaya dönüyorsun yazık birileri bunu görür heralde bizden az futboldan anlamıyor adamlar bu işten para kazanıyorlar hoca bunu çabuk çözerse bu takım cok iş yapar ama 10 numara lazım bu takıma ara topu atacak oyunu acacak ve çalım atıp diğer oyunculara cesaret verecek bir 10 numara bu benim fikrim :o

Ayberk

Takımdan umudu kesmeyin abi, çıkmadık candan ümit kesilmez. Ben transferden ümidi kesin dedim. Çok üst düzey birisi gelmeyecek bu çok açık. Gelse bile bu kadar kısa sürede ısınması çok zor, hele de yabancının. Ayrıca bu oyun sisteminde 10 numara mevkisi boş kalacak, biz nedersek diyelim :evet:

mimar55

nasıl bir sistmdir arkadşım bu bu sistemle bu oyunla zaten sadece taraftar ağlar futbolcu parasını nasıl olsa alır.....rus ruleti oynamaya gerek yok tutmazsa harbiden biteriz çünki benim bildiğim samsunspor kanatlardan bindirme yapan bir takım 1987-8 sezonu yada balkan kupasını aldığımız sezon gibi oyun kurucun olmadan topu kanada açmadan gol sayımız 20 geçmez

istanbuldan

Süper orta saha, iki tane sağ ve sol kanat oyuncusu(başaran idare eder ama yenal ı beğenmedim), bir tanede h. bayraktarın alternatifi olursa forvete bile gerek kalmaz.. Ama bu 3 mevkiye çok acil transfer lazım.....

fanatik samsunsporlu

29 Ağustos 2011, 21:10:02 #741 Son düzenlenme: 29 Ağustos 2011, 21:29:57 fanatik samsunsporlu
ersin oyuna girdikten sonra kemal yine geçti sağ açığa petkoviç ne yapmaya çalışıyor.Anti orhancılar aha size yenal.oktay delibalta ilk geldiğinde bafrasporla açılış maçında oynadığında bu nasıl topçu demiştik.berbat ötesiydi.ekighoda biraz sabırlı olmalıyız

Ahmeti

Benim duyduğum kadarı ile hocanın Kemal'i sağ kanatta oynatmasının amacı , defansta oynarken ileri çıkşlarını geliştimesini istiyor.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 29 Ağustos 2011, 23:01:27
Benim duyduğum kadarı ile hocanın Kemal'i sağ kanatta oynatmasının amacı , defansta oynarken ileri çıkşlarını geliştimesini istiyor.

keşke ama kemalde teknik yokki