Sezon Öncesi Hazırlık Kampı ve Hazırlık Maçlarımız

Başlatan ahmetsefa55, 06 Temmuz 2011, 14:20:23

« önceki - sonraki »

hacettepeli

fotoğraflardan çok sıkı çalıştıklarına inancımız tam. kondisyon yönünden bir problemimiz olmayacak inşallah bu işi teknik ve takım çalışmasıyla birleştirirsek ligde iyi sıralara çıkmış oluruz. 5 transfer daha gerektiğine katılıyorum kadro derinliği rekabeti ve başarıyı getirir.

Turuncu

Takımımız Paintball oynayarak stres attı...

Yeni sezon hazırlıklarını kamp yaptığı Bolu Koru Otel tesislerinde günde çift idman yaparak sürdüren Samsunspor futbol takımımız bu kez Paintball oynayarak stres attı. Yoğun antrenman programından biraz olsun sıyrılan futbolcularımız Otelin Ormanlık alanında, "Savaş Oyunu' olarak bilinen ve zararsız boya kapsülleri atan silahlarla paintball oynayarak kozlarını paylaştı.

İki gruba ayrılan futbolcularımız  özel kıyafetler ve kasklar giyerek kıyasıya bir mücadele ortaya koydular. Yüksek motivasyon , liderlik ve takım ruhunu yansıtan oyun, oldukca neşeli geçti. Eğlenceli oyunun ilk grubunda eşitlik bozulmazken, Kenan Yelek'in takımı, Teknik Direktör Vladimir Petkovic ve kurmaylarına karşı yaptıkları mücadeleden, kırmızı bayrağı alarak galip geldi. Takımımız bugün saat 16.00'da anntrenman yaparak hazırlıklarına devam edecek.

www.samsunspor.org.tr

Lusage

İyi ki bi komando dedik. Hemen askercilik oynamaya başlamışlar. :D :D :D :D

hacettepeli

sosyal aktiviteler neşeyi arttırır güzel düşünmüşler.

ibo055

Samsunspor Sarar'dan giyinecek
Samsunspor Futbol Takımı oyuncuları ve Teknik heyet, deplasman maçlarına giderken takım elbise giyecek.

Bu amaçla Sarar Sponsorluklar Koordinatörü Nermin Esi ile Alver Grup Koordinatörü Ruşen Okul, Samsunspor'un kamp yaptığı Bolu Koru Otel'e geldi.

Otelin toplantı salonuna gruplar halinde gelen futbolcular, bedenlerine göre siyah takım elbise seçti. Takım elbise olmayan bazı oyuncuların ise ölçüleri alındı. Kırmızı-Beyazlı futbolcular kahverengi ayakkabıları da denedi
haber exsen resimleri yükleyemedim

Samsun55ramazaN

Hollanda kampi icin detay varmi arkadaslar ?

almanyadan gidip bakmak istiyorum

berusa55

Hollanda kampında 22 Temmuz'da saat 18.00'de İsrail ekibi Hapoel Shemona ile, 24 Temmuz'da saat 18.00'de Belçika ekibi Germinal Beerschot ve 27 Temmuz'da saat 18.00'de ise Yunanistan'ın Ergotelis ile hazırlık maçı yapılacak.

Serkan

Ayberk

Ben de paintball olayını beğendim. Güzel işler yapılıyor. Hem stres atıp, hem takımın kaynaşması, takımdaşlığın gelişmesi için güzel hareketler :ok

tanju55

Alıntı yapılan: Samsun55ramazaN - 07 Temmuz 2011, 18:01:52
Hollanda kampi icin detay varmi arkadaslar ?

almanyadan gidip bakmak istiyorum

bende gitmek istiyorum eger köln veya cevresinde oturuyorsan beraber gidebiliriz...

ahmetsefa55

Samsunspor'da neşeli idman
Samsunspor'un antrenmanında rugby oynayan futbolcular topu kapmak için birbirlerinin üzerine çıktı. Bolu kampına katılan Baiha ise takım arkadaşlarıyla tanışarak, antrenmanlara başladı.

Bolu Koru Otel'de kampa giren Samsunspor'da, bu sabah yapılan antrenman oldukça neşeli geçti. Teknik Direktör Vladimir Petkovic antrenmandan önce Hollanda'nın Feyenord takımından transfer edilen Brezilyalı stoper Andre Luiz Baiha'yı takım arkadaşları ile tanıştırdı. Isınma haraketleri ile başlayan antrenmanda yarı sahada rugby oynandı. Oldukça keyifli geçen karşılaşmada oyuncular zaman zaman birbirlerinin üzerine zıplayarak topu kapmaya çalıştı. Daha sonra futbol topuyla devam eden mücadelede alan savunmasına karşı teknik çalışma yapıldı. Pilates toplarıyla egzersiz ve kondisyonla devam eden antrenman, tempo yükselten ve tempo düşüren hareketlerle son buldu. Yardımcı antrenörler Serdar Dayat ile Tarkan Demirhan ise Baiha ile birlikte düz koşu yaptı.

Antrenmanlarda çok çalışarak temposunu bulacağını belirten Baiha, "Aslında benim antrenman eksikliğim yok. Buraya gelmeden önce, 2 hafta boyunca çalıştım. Sadece 5 gün transfer olayı nredeniyle çalışmalarımda aksama oldu. 1-2 gün içinde bu eksikliğimi kapatıp, kondisyonumu yükselteceğim" dedi.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/samsunsporda-neseli-idmanSXHBQ239516SXQ

GökhanÇağlar

paintball oynamaları güzel..takım elbise olayı da iyi olmuş..

Kaya

Karabük ile oynanacak olan hazırlık maçı cumartesi mi pazar mı? Tam bir bilgi bulamadım  .:.:.

emrullah

Alıntı yapılan: iak5529 - 08 Temmuz 2011, 18:40:48
Karabük ile oynanacak olan hazırlık maçı cumartesi mi pazar mı? Tam bir bilgi bulamadım  .:.:.

10 Temmuz 2011 Saat 17.00: Samsunspor-Kardemir Karabükspor yani pazar günü :evet:

Samsun55ramazaN

Alıntı yapılan: tanju55 - 07 Temmuz 2011, 22:57:16
bende gitmek istiyorum eger köln veya cevresinde oturuyorsan beraber gidebiliriz...
abi ben kölne yakin bi yerde kaliyorum zaten